Soru SorCevap OkuErken TeşhisHasta TakipKanser Bilgiİletişim        Kansertakip.com

   
   
   


Kanserden ölen hemşire için resim sergisi


Zonguldak'ta Başhemşire olarak görev yaparken, beyin kanser i hastalığına yakalanarak hayatını kaybeden Nevin Sarısoy anısına resim sergisi açıldı


Zonguldak-İHA - Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs Hastalıkları Hastanesinde Başhemşire olarak görev yaparken, beyin kanser i hastalığına yakalanarak yaşamını yitiren 54 yaşındaki Nevin Sarısoy anısına resim sergisi düzenlendi. Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi Başkanlığı salonunda açılan yağlı boya ve karakalem resim sergisine Vali Yardımcısı Mehmet Tevfik Emre, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Camgöz, İl Sağlık Müdürlüğü Müdür Vekili Dr. Mehmet Kızılcık, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Kazım Sarıcı, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Abdullah Bircan'ın yanı sıra hemşireler ve vatandaşlar katıldı. Türk Hemşireler Derneği Zonguldak Şubesi Başkanlığı ile Sağlık Yüksekokulu öğrencileri tarafından yapılan yağlı boya ve karakalem resim sergisi davetliler tarafından ilgi gördü. Düzenlenen törende açılış kurdelesini kesen Zonguldak Vali Yardımcısı Mehmet Tevfik Emre ise, “İnsan yaşamında önemli rol oynayan hemşirelik gibi kutsal bir görevi yapmanızdan dolayı sizleri kutluyorum. Anısına resim sergisi düzenlenen meslektaşınızı da tekrar buradan rahmetle anıyoruz” dedi.
 
 

 

  Kanser Hastaları

Tedavide nelerle karşılaşacağım?
Tedavinin yan etkileri?
Tedavim ne zaman bitecek?
Kemoterapi,radyoterapi,

hedefe yönelik tedavi nedir?
Tamamen

kurtulabilecek miyim?
 


Hasta Yakınları

Yakınım kanser peki ne yapmalıyım?
Yakınım kanser,peki ben de kanser olabilir miyim?
Kanser tedavi merkezleri önerileri?
Akrabalar arası genetik geçiş olabilir mi?
Kanser bulaşıcı mı?


Sağlıklı Bireyler

Şikayetim kanser belirtisi olabilir mi?
Kuşkulandığımda nereye başvurmalıyım?
Hangi yaşta hangi kontrollerden geçmem gerekiyor?
Kendi kendimi kontrol

edebilir miyim?
 

  


Soru sor  Cevap oku  Erken teşhis  Hasta takip  Kanser bilgi    İletişim

 

Yasal uyarı: Bu sitede yer alan bilgilerin izinsiz olarak kullanılması cezai sorumluluk getirecektir. Tüm hakları sahiplerine aittir.