www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Tedavi Merkezleri Forumu >Istanbul Tedavi Merkezleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÇAPA Onkoloji

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
süyra Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı süyra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Ocak.2010 Saat 17:43
nasil randevu alacagiz acil yardimWink
Yukarı Dön
emelpak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı emelpak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Nisan.2010 Saat 19:11
merhaba benim babamda agiz kanseri teshis edildi çapada ameliyat tarihi bundan bir hafta öncesine verildi ancak yogun bakimda yer bosalmamis diye ameliyat ettiremiyoruz ama her geçen gün kanser yayilio ne yapicagimizi sasirdik bi önerisi olan varsa simdiden çok tesekkür ederim
Yukarı Dön
hatice Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı hatice Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Haziran.2010 Saat 09:15
herkeze slm ben çapa onkolojide tedavi oldum babamda akciger kanseriydi ayni anda teshis konuldu bize babam 2008 de vefaat etti ben suan geyet iii m ama hastaliklar öyle çogaldiki bundan sonraki hastalara allahtan sifa diliyorum
Yukarı Dön
hatice Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı hatice Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Haziran.2010 Saat 09:18
4142000 bu telefonla onkolojiye baglanti kurabilirsiniz arkadaslar
Yukarı Dön
hatice Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı hatice Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Haziran.2010 Saat 09:20
bana ulasmak isterseniz     esir_kalp_hh@hotmail.com
Yukarı Dön
camo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı camo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Mart.2011 Saat 20:56
çapa tipta onkolojik jinekoloji doktoru varmi ? varsa hangi telefondan randevu alinabilir..
Yukarı Dön
dgn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı dgn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Mart.2011 Saat 23:28

Arkadaslar herkese allah acil sifalar versin sorum söyle olacak çapada ssk bagkur felan karsiliyormu baska fark felan aliniyormu bilgisiolan yazsin lütfen.

Yukarı Dön
camo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı camo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Mart.2011 Saat 23:39
evt, ben çapanin cildiye, genel cerrahi, jinekolji ve üroloji doktorlarina giitm. SSk liyim . herhangi bir ücret alinmadi. sadece eczanelerden ilaçlari alirken muayene ücreti biliyosunuz eczane tarafindan aliniyor. ama o da cüzi birsey. T.c nosu yeterli oluyor muayene icin. ama herhangi bir güvenceniz yoksa ücretli de bakiyorlar diye biliyorum.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50