www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Twitter da bizi Takip edin, Soru Sorun, Paylasin

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kansertakip Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı kansertakip Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Twitter da bizi Takip edin, Soru Sorun, Paylasin
    Gönderim Zamanı: 25.Nisan.2014 Saat 15:14
Paylasim ve sorulariniz için :

Twitter @kansertakip

twitter kansertakip

Düzenleyen kansertakip - 25.Nisan.2014 Saat 18:11
Yukarı Dön
ayşenur Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ayşenur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Aralik.2016 Saat 06:32
benim yengem mide kanserie yakalanmış ve yeni haberimiz oldu hiç durmadan aglıyor kendisi için neyapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz kendisini çok üzüyo
Yukarı Dön
esbeyado Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı esbeyado Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Ocak.2018 Saat 03:26
Dr. Ziya Özel'e ulaşamaz mıyız? Gerçekten çok acil bir şekilde 18 yaşında ki bir genç kızın tedavisi için onunla görüşmemiz gerekiyor.. yönlendirme yapabilicek birisi var mı?
Yukarı Dön
nerium Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı nerium Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Ocak.2018 Saat 15:06
İyi günler. Ziya bey Amerika da yaşıyor. Ulaşmanız mümkün değil. Bildiğim kadarıyla size yardımcı olurum dilerseniz. Geçmiş olsun
Yukarı Dön
asrin34 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı asrin34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Mart.2018 Saat 12:50
tüm arkadaşlarıma geçmiş olsun kanserin tedavisi 100%78 ve ilacıda basit ameliyat olmadan kein cözümü bulduk ören mek isteyen kardeşlerim bana ulaşabilir yahudi bir doktor sayesinde kanıtlarımda var ufacık çocuklarda bile uyguluyorlar israilde ben bir dostum sayesinde tanıştım bu doktorla ELHAMDÜRİLLAH MÜSLÜMANIM aklında şüpesi olan insanlar için bu sözüm amacım yardım etmek 34asrin@gmail.com adresinden ulaşa bilir herkez
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50