www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kemoterapi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

akciger kanseri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sule Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı sule Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Subat.2013 Saat 14:22
merhabalar öncelikle hastalara acil sifalar dilerim..Benim anneme nisan ayi 2012 tarihinde akciger ca teshisi kondu ve beyin metaztazi dolayisiyla kraniyal rt(isin) aldi ve daha sonra kemoterapiye basladik 3 kürden sonra tahliller yapildi gerileme kaydedildigi için 3 kemoterapi daha aldi ve tekrar tahliller yapildi biz tedaviyi medicana haznedarda onkoloji dr.ali osman kaya tarafiyla yürütüyoruz 6.kemot.sonrasinda tekrar tahlil yapildi iyi (gibi) denildi ve 2 ay dinlenmeye alindik 2 ay sonra tekrar bt ve emar çekildi ve hücrelerin hala canli olduguna karar verildi tekrar kemoter.devam edilmesini söylediler 2 kür daha aldi ve biz baska bir dr arayisina girdik prof.dr adnan aydiner in nisantasindaki muayenhanesine gittik dr bize neden tarceva ya gecilmedigini ve hemen bu ilaca gecilmesi gerektigini söyledi suan saskiniz nasil bir yol izleyecegimizi bilemez olduk sizlerden hastasina tarceva kullanan oldu mu?nasil etkileri oldu ve biz tarceva ya gecersek mi daha iyi yoksa kemoterapiye devam mi etmeliyiz yol gösterme amaci ile yardimci olmanizi rica ediyorum simdiden tesekkürler.iyi aksamlar..
Yukarı Dön
aktoprak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı aktoprak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Temmuz.2013 Saat 15:39
Benim adim gulcinbabami 1sene once kaybettim tercavayi kullandi ve 2sene resmen omru uzadu comiyi geldicigerinde leke bile kalmadi ama beyinden gitti gecen sene ilaclarbende mevcut pahalibi ac ama seve seve yardimci olurum numaram 05396756614
Yukarı Dön
borabülent Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
  Alıntı borabülent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Agustos.2013 Saat 09:21
seval kardes ölüm korkusu sarmasin.allahtan geldik allaha dönecegiz er veya geç.ama dün memleketim adanada tatildeydim yeni birseyle tanistim.ve doktorlarin bunu geri götürün umut yok tedavi yapamayiz dedigi hasta 3ay içinde iyilesti.ve bi kisiye daha sahit oldum.yani kanseri 3 ay içinde yenebilirsiniz.hemde her türlü kanseri yenebilirsiniz.6 ay önce dayimin oglu anlatmistida inanmamistim.simdi ayni ilaci arkadasimin annesi kanser onda deniyecegim insallah.tabi kabul ederlerse bakalim 2   3 ay içinde ne olacak.bence garanti iyilesir.
Yukarı Dön
erol Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı erol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Ekim.2013 Saat 12:22
herkese merhaba benim de babam malesef akciger kanseri 4. derecede beyin metastasi var 2013 mart ayinda ögrendik ve dünyamiz yikildi bu tür siteleri okudugumda bir daha girmeme karari aldim o kadar olumsuz seyler yaziyor ki .bende benim gibi ilk kez bi umut olsun diye arastiranlar görsün diye yaziyorum babam 6 kemoterapisini bitirdi daha öncesinde radyoterapi gördü su an allaha sükür hastaligi kontrol altina aldik diyor doktor.tek tavsiyem doktoronuz ne diyorsa onu yapin ve moralinizi yüksek tutun çünkü hastanin önce sizi umutlu görmesi gerekiyor Allah hepimize acil sifalar versin
Yukarı Dön
CerenKkc Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı CerenKkc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Ekim.2013 Saat 02:02
Orjinalini yazan: erol

herkese merhaba benim de babam malesef akciger kanseri 4. derecede beyin metastasi var 2013 mart ayinda ögrendik ve dünyamiz yikildi bu tür siteleri okudugumda bir daha girmeme karari aldim o kadar olumsuz seyler yaziyor ki .bende benim gibi ilk kez bi umut olsun diye arastiranlar görsün diye yaziyorum babam 6 kemoterapisini bitirdi daha öncesinde radyoterapi gördü su an allaha sükür hastaligi kontrol altina aldik diyor doktor.tek tavsiyem doktoronuz ne diyorsa onu yapin ve moralinizi yüksek tutun çünkü hastanin önce sizi umutlu görmesi gerekiyor Allah hepimize acil sifalar versin

Ayni durumdayiz 4. Evre akciger CA ve beyin metastazi mevcut . 2 tane kemoterapi aldik onun öncesindem10 gün isin tedavisi uygulanmisti ancak babamin sol taraf hiç tutmuyor asla yardimsiz yürüyemiyor. Beyindeki metastazlardanmis. Onu gördükçe güçsüzlügünü gördükçe o kadar umutsuzluga kapiliyorum ki. Simdi de sizin yazdigiizi okuyorum. Her an farkli bisey okuyorum neye inanacagimi nasil ümitli olacagimi bilmiyorum. Sizininde tutmama gibi bi durum var miydi.
Yukarı Dön
MIRAC21 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17
  Alıntı MIRAC21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Ekim.2013 Saat 21:42
sule hanim geçmis olsun benim annemde tarceva dediginiz ilaci kulaniyo çok sükür faydasini gördük sizin anneizin durumu nasil nasil bi sürecte geçiyo beni bilgilendirirmisniz. 0530 951 07 37
Yukarı Dön
deniz Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı deniz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Ocak.2015 Saat 19:39
Sene 95te fizyoterapistcimizin babasina akciger kanseri teshisi konmus ve 6 ay omur bicilmis.çin de egitim alirken karsilastigi uzman bir bayanin dedigini uygulamislar.babasi 7yil yasmis.kanserden degil kalp krizinden vefat etmis.oglun vuruldu yanlis haberiyle...halis tereyagina belirli miktar toz sekerini katip dondurmuslar.ictigi iceceklere gunde 2-3 cay kasigi ilave edip icmis.doktorun ilaclarinada devam etmisler.alah acil sifa versin
Yukarı Dön
E.G Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı E.G Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Mart.2017 Saat 07:02
Babanız hala yaşiyor mu?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50