www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kemoterapi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

akciger kanseri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ali001ali Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 22
  Alıntı ali001ali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Ekim.2011 Saat 13:16
mrb.benim babamda akciger kanseri beyine metastas yapmisti ameliyat oldu suan radoterapi aliyoruz bitince de kemoya basliycz kim ne derse desin siz doktorunuzu dinleyin kemo zararli olsa zaten bunu uygulamazlar bazi yan etkileri olacaktir mutlaka ama bunuda guclu olup asmak gerekir diye dusunuyorum. bunlari nasil söyluyorum bende bilmiyorum cunku canim cok yaniyor elinizden hic bisey gelmiyor bu cok aci veriyor ama tip zaten yapacagini yapiyor biz ve bizim gibilerede bol bol dua ve moral dusuyor. insallah allahim babama ve butun hastalarimiza acil sifalar verir...
Yukarı Dön
statistication Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı statistication Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Ocak.2012 Saat 22:49
Merhaba,
Öncelikle bu zor hastalikla mücadele edenler için bir paylasim platformu olusturan herkese çok tesekkürler ve bu illetle cebellesen herkese acil sifalar diliyorum..Çagimizin vebasi diyorum bu hastaliga ben artik..sinsice ilerliyor..belirti vermiyor yada verdigi belirtiler kanser disinda herseye yorulmaya müsait..farkedildiginde de ilerlemis oluyor..
Benim annem 51 yasinda..küçük hücreli disi Akciger ca 4. evre..Ilk kemoterapilerden yanit alamayinca doktorumuz Tarceva 150 mg a baslamaya karar verdi. Ilacin maliyeti 1 kutu=1aylik 4500 civarindaydi. Zorlukla ilaci aldik ancak doktorumuz bir heyet topladiklarini ve annemin bu ilaca uygun olmadigini belirtti.
Ilaci ne ezcanelere nede depolara geri gönderemiyorum. Ancak ihtiyaci olan birine verebilirim. Bu hastalik manen oldugu kadar madden de insani yikiyor. Gücümüz olsa ilaci bir onkoloji merkezine bagislayacagim ancak bunu da yapamiyorum. Ilaci 3000 TL ye ihtiyaci olan birine vermek istiyorum.Ihtiyaci olan bana yazarsa iletisime geçeriz.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Temmuz.2012 Saat 22:15
Orjinalini yazan: statistication

Merhaba,Öncelikle bu zor hastalikla mücadele edenler için bir paylasim platformu olusturan herkese çok tesekkürler ve bu illetle cebellesen herkese acil sifalar diliyorum..Çagimizin vebasi diyorum bu hastaliga ben artik..sinsice ilerliyor..belirti vermiyor yada verdigi belirtiler kanser disinda herseye yorulmaya müsait..farkedildiginde de ilerlemis oluyor..Benim annem 51 yasinda..küçük hücreli disi Akciger ca 4. evre..Ilk kemoterapilerden yanit alamayinca doktorumuz Tarceva 150 mg a baslamaya karar verdi. Ilacin maliyeti 1 kutu=1aylik 4500 civarindaydi. Zorlukla ilaci aldik ancak doktorumuz bir heyet topladiklarini ve annemin bu ilaca uygun olmadigini belirtti. Ilaci ne ezcanelere nede depolara geri gönderemiyorum. Ancak ihtiyaci olan birine verebilirim. Bu hastalik manen oldugu kadar madden de insani yikiyor. Gücümüz olsa ilaci bir onkoloji merkezine bagislayacagim ancak bunu da yapamiyorum. Ilaci 3000 TL ye ihtiyaci olan birine vermek istiyorum.Ihtiyaci olan bana yazarsa iletisime geçeriz.<!--sub_forum_post_message--><!--sub_forum_post-->

Selam Kardesim önce Allah sifa versin,kardesim Allah askina bir ilaca okadar para verilmez, bu kadar pahali ilac bile yok yani bide bir aylik,
bak kardesim sen ilaci su an birak,ben sana hatirlarsam galiba mesaj gönderdim, senin annen su an ne durumda ,iyilestimi.?
karedim biz 3 aylik tam sifasi olan tek bitki cayina türkiye parasi 500 Tl yapiyor
hersey dahil.verdik, ve babam akciger kanseriydi, ve cigerinin dörtte birini aldilar ve kemo fayda etmedi, ve babam su an Türkiye ve kanseri parca parca atiyor ,ve baldizim bile tümöründen ve girtlak kanserinden kurtuldu, ve rahim kanseri ise 11 ayda falan yeni bakilacak,
irtibat kurmak istersen beni ara mesaj yada email yolla,

Emailim : sam1@live.de

yada bana ev telefonunu ver ama cep olmasin,
ben seni ararim bende türkiye flat var ama sadece sabit hatlara.
ben cok insanlara bu sekil yardimci oldum kardesim,
kaybedecek birsey yok. tedvi yok ilac yok ,daha iyisi varmi ?
Saygilar
Yukarı Dön
onadron Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı onadron Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Temmuz.2012 Saat 16:59
Geçmis olsun herkese.. Benim babamda da akciger kanseri çikti. Küçük hücreli dendi. Kemoterapi ve isin tedavisi önerildi. Fakat çok umut yokmus. Kemoterapiye basliyoruz bu hafta.. Yapilabilecek baska seyler var mi diye sorustururken Almanya' da immünoterapi diye bir tedavi oldugunu duydum bir hasta yakinindan ama adamin telefonunu almaya firsatim olmadi. söylendigine göre kanserlerde  oldukça etkiliymis. Ayrintili bilgisi olan ve bu tedaviye nasil ulasilabilecegini bilen var mi?
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Temmuz.2012 Saat 19:31
Orjinalini yazan: onadron

Geçmis olsun herkese.. Benim babamda da akciger kanseri çikti. Küçük hücreli dendi. Kemoterapi ve isin tedavisi önerildi. Fakat çok umut yokmus. Kemoterapiye basliyoruz bu hafta.. Yapilabilecek baska seyler var mi diye sorustururken Almanya' da immünoterapi diye bir tedavi oldugunu duydum bir hasta yakinindan ama adamin telefonunu almaya firsatim olmadi. söylendigine göre kanserlerde  oldukça etkiliymis. Ayrintili bilgisi olan ve bu tedaviye nasil ulasilabilecegini bilen var mi?

selma kardesim Önce gecmis olsun Allah sifalar versin.
benim babamda akciger kanseriydi.ve simdi türkiyde.
cigerinin dötte birini aldilar ve kemoterapie gördü ve etki yaratmadi.
eve gönderdiler ve yasa böyle gibisine.
sen beni ara ,yada caldir,ben seni geri ararim ve sana detayli anlatirim,ama cep olmasin kardesim.
benim telim : 004929229278023

ileride san annemlerin telini de veririm birsey sormak istersen onlar su an türkiyedeler.

ps: sen beni acilen ara kardesim,zaman kaybetme.
saygilar
Yukarı Dön
KANSERDEN KURTULDUM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
  Alıntı KANSERDEN KURTULDUM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Eylül.2012 Saat 11:30
kanserdiyabetsifalibitkiler.com arkadaslar bu kisinin önerisi ile annem kanserden kurtuldu sizde arayin bakin ulasmak zor ama bilgilerinden ulasmaya çalisin
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Eylül.2012 Saat 15:03
Orjinalini yazan: onadron

Selam onadron kardes mesaj kutun dolu lütfen bosalt.
Yukarı Dön
naz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı naz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Ocak.2013 Saat 13:27
Merhaba arkadaslar..Babamin akciger kanseri (küçük disi karsinom hücresi-kötü huylu) ve 4 .evrede oldugu teshisi konuldu.Suan kemoterapi görüyor.Tedaviye yanit verme olasiligi nedir? Kurtulma sansi % kactir ve hangi durumlarda bu mümkün olabilir. Ilginize simdiden tesekkür ederim.Hepinize geçmis olsun.Saglicakla...
Yukarı Dön
simsek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı simsek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Ocak.2013 Saat 00:14
Orjinalini yazan: naz

Merhaba arkadaslar..Babamin akciger kanseri (küçük disi karsinom hücresi-kötü huylu) ve 4 .evrede oldugu teshisi konuldu.Suan kemoterapi görüyor.Tedaviye yanit verme olasiligi nedir? Kurtulma sansi % kactir ve hangi durumlarda bu mümkün olabilir. Ilginize simdiden tesekkür ederim.Hepinize geçmis olsun.Saglicakla...

Selam kardes gecmis olsun Allah sifalar versin. sen burada su sayfaya bak orada iyilesenler yazmis, bende dahil

http://www.kansertakip.com/kansertakipforum/forum_posts.asp?TID=39&PN=18
Yukarı Dön
kainler Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 11
  Alıntı kainler Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Ocak.2013 Saat 00:28
Orjinalini yazan: naz

merhaba benim ürünleri gönderdiklerimden, Allah yazanlardan Razi olsun ,burada beni cogu sikayet etti bende üstlerine gitmedim, ben su ana kadar yüzlerce insana
gönderdim cogu iyilesmekte ve cogu iyilesti ama yazan yok.
Manisada yasayan Ferhat Kardesimize Kanser olan Annaesi icin gönderdim
bir ay falan oldu ürünü kullanmaya Baslayalai, ve ben aramistim ve sordum, nasil Annemiz diye. sunu izah edeyim. Kadinin Kalbi zayif oldugundan Kemo olamiyor. ve bana Allah razi olsun sunlari söyledi, Annemin Akciger kanseri baya ufaldi ve agrilari hafifledi ve sadece su ana kadar daha karacigerde sonuc yok. insallah oradada olur , simdi buna zaman lazim, cogu dedigim gibi 3 ayda kendini gösteriyor zaten ne güclü oldugunu,
kimse bu güne kadar ne yan etkisini gördü veya fayda etmeyisini.
Tabiki önce Allahtan ve sonra Canabu Allahin kendi Dünyamiza verdigi onun sifasini tasiyan bitkilerden. Feraht kardesimdem kendinin buraya yazmasini istedim, Insallah zamani olurda burada bizleri aydinlatir.
kimse cekinmesin ben buradayim ve kimseden saklayacak birseyim yok, size dedigim gibi heryerde dolandirici görmeyin.

bana mail atmak isteyenler atabilirler ve bana sabit numara versinler ben ararim ve anlatirim, karar kendilerinin ama önce dinleyin ve ögrenin
gercekmi yalanmi sonra cikar ortaya.

emailim : kain180@live.de

hepinize ve hastalariniza Allah yardimcisi olsun

Düzenleyen kainler - 15.Ocak.2013 Saat 23:59
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50