www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

mezotelyoma kanser türü için LÜTFEN CVPLAYIN..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 14>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
System43 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı System43 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: mezotelyoma kanser türü için LÜTFEN CVPLAYIN..
    Gönderim Zamanı: 04.Agustos.2019 Saat 11:36
Geçmiş olsun tüm hastalara Allah şifa versin. Hastanız için nasıl bir tedavi yöntemi uygulandı. Bilgilerinize ihy var
Yukarı Dön
sümeyye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı sümeyye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Haziran.2019 Saat 17:34
Arkadaşlar merhaba,
Benim bir yakınımda akciğer zarı kanseriydi. 18 ay verdi doktorlar. Ve üzerinden 5 sene geçti hala yaşıyor çok iyi çok şükür. Lütfen moralinizi bozmayın. Bu konu açılalı çok oldu ama çaresizliğin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Yardımcı olmak için elimden geleni yapabilirim. Allah herkese şifa versin.
Yukarı Dön
Ugralpsln Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ugralpsln Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Mayis.2017 Saat 07:22
Birdenbire sapasağlam olan babam karın ağrısıyla hastaneye girdi ve bir ay sürmeden mezotelyoma teşhisi konuldu.kemoterapiden başka hiçbişe yapılmıyor ve kemoterapi mezotelyoma için çok basit kalıyor yani işe yaramıyor malesef.7 ay sürdü herşey kan düşüyor iştah gidiyor 1 hafta evde 1 hafta hastanedeydik ve birden hastalığın girdiği gibi birdende yine hastanede yatarken kötülendi ve eve götürdük vefat etti babam. Sizden birşey isticem hastanıza çok iyi bakın onu mutlu edin sizin yapabileceğiniz tek şey bu gibii görünüyor.başka bi çözüm yolu yok araştırdıysanız.Allah yardımcısı olsun hepimizin.
Yukarı Dön
Ugralpsln Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ugralpsln Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Mayis.2017 Saat 07:16
Arkadaşlar moralinizi bozmayı hiç istemem ama bu hastalık öyle birşeyki tahmin ettiğinizden daha iğrenç birşey. Babamı kaybettim
Yukarı Dön
Duygu Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Duygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Nisan.2017 Saat 09:56
Gulsen hanım merhaba benimde babam mezatolyama hastası yapışkan andız otunu duyduk sizden ricam sonuçtan haber vermeniz insallah ıse yarar bizde duyduk ama temin edemedık
Yukarı Dön
Gülşen Torun Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Gülşen Torun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Mart.2017 Saat 01:23
Sevgili hasta yakınları.
Kanser otu diye bilinen bi ot var. Literatürde yapışkan andız otu diye geçiyor. Biz denemeye karar verdik. Sizler de bir araştırın derim. Kaybedecek bişey yok.
Yukarı Dön
HAKAN ÇAĞAN Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı HAKAN ÇAĞAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Mart.2017 Saat 01:15
SİZDEN RİCAM HASTANIZIN DURUMU İNŞALLAH İYİDİR DÜN İTİBARİYLE BABAMA AMİLAYAT SONRASI TEŞHİS KONDU NAPMAM GEREKİYOR KAÇ SENE YAŞIYOR BU HASTALAR ÇIKMAZDAYIM ÇOK PİS BİR KANSER CİNSİ
Yukarı Dön
HAKAN ÇAĞAN Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı HAKAN ÇAĞAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Mart.2017 Saat 00:52
GÜZEL KARDEŞİM SİZİN HİSSETİKLERİNİZE KATILIYORUM ŞU AN BEN YAŞIYORUM TEŞHİS DÜN KONDU HASTANIZIN DURUMU NASIL BÖYLE Bİ ŞEY GÖRMEDİM ŞAŞIRDIM LÜTFEN YERDIMCI OLURMUSUNUZ ÇIKMAZDAYIM HASTA BABAM KENDİSİNE SÖYLEMEDİK ...
Yukarı Dön
Erhan aci Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Erhan aci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Temmuz.2016 Saat 02:53
Allah hepimize yardim etsin. Babam da mezotelyama 4.evre 2 kere kemoterapiye girdik. Moral motivasyon çok iyi beslenmeye ayrica önem veriyoruz. Kilo kaybi yok renginde bi degisklikte yok. Nprmal yasantisina devam ediyor. Kan tahlili sonçlari çok iyi. Kemoterapiye cevap vericek insllh. Bu arada bu hastalikla savasan hasta yakinlari sütfen bana ulasin. Biz daha yeniyiz. Facebook : Erhan aci
Yukarı Dön
Kübra Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Kübra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Mayis.2016 Saat 01:47
2012 yilinda yazmissiniz farkindayim ama benim de annem 3 yil oldu bu hastalikla bogusuyor 3 yilda 3. kez nüksetti babaniz suan nasil
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 14>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50