www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

mezotelyoma kanser türü için LÜTFEN CVPLAYIN..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 13>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ugralpsln Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ugralpsln Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: mezotelyoma kanser türü için LÜTFEN CVPLAYIN..
    Gönderim Zamanı: 04.Mayis.2017 Saat 07:22
Birdenbire sapasağlam olan babam karın ağrısıyla hastaneye girdi ve bir ay sürmeden mezotelyoma teşhisi konuldu.kemoterapiden başka hiçbişe yapılmıyor ve kemoterapi mezotelyoma için çok basit kalıyor yani işe yaramıyor malesef.7 ay sürdü herşey kan düşüyor iştah gidiyor 1 hafta evde 1 hafta hastanedeydik ve birden hastalığın girdiği gibi birdende yine hastanede yatarken kötülendi ve eve götürdük vefat etti babam. Sizden birşey isticem hastanıza çok iyi bakın onu mutlu edin sizin yapabileceğiniz tek şey bu gibii görünüyor.başka bi çözüm yolu yok araştırdıysanız.Allah yardımcısı olsun hepimizin.
Yukarı Dön
Ugralpsln Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ugralpsln Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Mayis.2017 Saat 07:16
Arkadaşlar moralinizi bozmayı hiç istemem ama bu hastalık öyle birşeyki tahmin ettiğinizden daha iğrenç birşey. Babamı kaybettim
Yukarı Dön
Duygu Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Duygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Nisan.2017 Saat 09:56
Gulsen hanım merhaba benimde babam mezatolyama hastası yapışkan andız otunu duyduk sizden ricam sonuçtan haber vermeniz insallah ıse yarar bizde duyduk ama temin edemedık
Yukarı Dön
Gülşen Torun Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Gülşen Torun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Mart.2017 Saat 01:23
Sevgili hasta yakınları.
Kanser otu diye bilinen bi ot var. Literatürde yapışkan andız otu diye geçiyor. Biz denemeye karar verdik. Sizler de bir araştırın derim. Kaybedecek bişey yok.
Yukarı Dön
HAKAN ÇAĞAN Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı HAKAN ÇAĞAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Mart.2017 Saat 01:15
SİZDEN RİCAM HASTANIZIN DURUMU İNŞALLAH İYİDİR DÜN İTİBARİYLE BABAMA AMİLAYAT SONRASI TEŞHİS KONDU NAPMAM GEREKİYOR KAÇ SENE YAŞIYOR BU HASTALAR ÇIKMAZDAYIM ÇOK PİS BİR KANSER CİNSİ
Yukarı Dön
HAKAN ÇAĞAN Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı HAKAN ÇAĞAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Mart.2017 Saat 00:52
GÜZEL KARDEŞİM SİZİN HİSSETİKLERİNİZE KATILIYORUM ŞU AN BEN YAŞIYORUM TEŞHİS DÜN KONDU HASTANIZIN DURUMU NASIL BÖYLE Bİ ŞEY GÖRMEDİM ŞAŞIRDIM LÜTFEN YERDIMCI OLURMUSUNUZ ÇIKMAZDAYIM HASTA BABAM KENDİSİNE SÖYLEMEDİK ...
Yukarı Dön
Erhan aci Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Erhan aci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Temmuz.2016 Saat 02:53
Allah hepimize yardim etsin. Babam da mezotelyama 4.evre 2 kere kemoterapiye girdik. Moral motivasyon çok iyi beslenmeye ayrica önem veriyoruz. Kilo kaybi yok renginde bi degisklikte yok. Nprmal yasantisina devam ediyor. Kan tahlili sonçlari çok iyi. Kemoterapiye cevap vericek insllh. Bu arada bu hastalikla savasan hasta yakinlari sütfen bana ulasin. Biz daha yeniyiz. Facebook : Erhan aci
Yukarı Dön
Kübra Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Kübra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Mayis.2016 Saat 01:47
2012 yilinda yazmissiniz farkindayim ama benim de annem 3 yil oldu bu hastalikla bogusuyor 3 yilda 3. kez nüksetti babaniz suan nasil
Yukarı Dön
bilgen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 9
  Alıntı bilgen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Mayis.2016 Saat 20:00
tekrar merhaba....bugün 2 mayis 2016....

EN SON MART SONU GELISMELERI BILDIRMISTIM SIZE...GECEN 1 AYLIK SÜREÇTE OLANLARI PAYLASMAK ISTERIM.

BILDIGINIZ ÜZERE 4 AYDIR KEMOTERAPI,RADYOTERAPI YADA CERRAHI BIR GIRISIM YAPILMADI ANNEME.SADECE ALTERNATIF TIP OLARAK SINAN AKKUS HOCADAN BIOREZONANS ALDIK HAFTADA IKI GÜN.BUNUN DISINDA ANNEM NORMAL YASANTISINA DÖNMÜSTÜ,TEK SIKAYETI SAG KALÇASINDAKI AGRIYDI.AMA BASINDAN BERI YANI CERRAHI GIRISIMDEN BUYANA BU AGRI ZATEN VAR OLDUGU ICIN KABULLENMIS DURUMDAYIZ.YANI MEZOTELYOMA ILE ALAKALI DEGIL,YADA METASTAS ILE ILGISI YOK;SADECE LEVENT HOCAMIZIN TABIRI ILE,ÇEKIÇ DARBESI ALMIS BIR DEMIR NASIL OLURSA,CERRAHI MUDAHALE EDILMIS INSAN KEMIKLERI DE AYNI SEKILDEDIR.DOLAYISIYLA BUNU COK UMURSAMIYORUZ ARTIK ACIKCASI.EVET,ALPER SEVINÇ HOCAMIZIN(ONKOLOG)ARACILIGI ILE IMMÜNOTERAPI ALABILMESI ICIN,ANNEMIN ANTEP TIP FAKULTESINDE GERCEKLESTIRILMIS AMELIYATINDA ALINAN PATOLOJI ORNEKLERINI HASTANEDEN ALARAK,CERRAHPASA TIP FAKÜLTESI PROF.DR AYSIM BÜGE TÜRKILI ÖZ HANIMEFENDIYE(PATOLOJI DERNEGI BSK)ULASTIRDIK.ANNEMIN PATOLOJI BLOKLARINI IMMÜNOTERAPI ILACINA TEPKI VERIYOR MU ,YANI ILACIN ANNEMIN MEZOTELYOMA KANSERLI HÜCRELERINDE FAYDA SAGLIYOR MU DIYE BOYAMA ISLEMI YAPILDI.FIYAT OLARAK YUKSEK BIR RAKAMI OLMADI,NEVARKI DEVLET KARSILAMIYOR VE HASTADAN HASTAYA FIYAT DEGISEBILIYORMUS YAPIMASI GEREKEN ISLEME GÖRE...YAKLASIK 2 HAFTA SONRA SONUCU ALDIK VE SEVINMELI MIYIM,UZULMELI MIYIM ACIKCASI BILEMIYORUM FAKAT SONUÇ NEGATIF ÇIKTI.YANI FAYDA SAGLAMAYACAGI YÖNÜNDE.ACIKCASI IÇSEL SES OLARAK SONUÇTAN BEN MEMNUNUM;ÇÜNKÜ DOKTORLARIMIZ BELKI KIZACAKLAR AMA IMMÜNOTERAPININ YAN ETKISI IHTIMALI OLAN YÜZDE 4-5 KARACIGER YETMEZLIGI RISKI SIKINTILI BIR DURUMDU.YANI BUNU ANLATMAK OLDUKÇA ZORDU HASTANIZA.DOLAYISIYLA BU SONUÇ IÇIMI RAHATLATTI...HEM DOKTORUMUZU DINLEMIS OLDUK,HEM RISKE GIRMEK ZORUNDA KALMAMIS OLDUK.VE BUGÜN 4 AY DOLDU,ANNEMIN PET ÇEKILEBILMESI IÇIN IZMIRDEN ANTEP TIP FAKÜLTESINE GELDI.GÜNLERDIR UYKUSUZDUM,ANLATAMAM SIZE BU SÜRECI.DAHA ÖNCE KEMOTERAPI VS YAPILDIGINDAN BIR NEVZE RAHATTIK FAKAT BUKEZ HIÇBIRSEY YAPILMADAN GECIRDIGIMIZ IÇIN COK KORKUYORDUM.UZMAN DOKTOR ÇEKIM SONRASI ODAYA HASTA YAKINI OLARAK ÇAGIRINCA KI ILK KEZ BÖYLE OLUYOR;BIRAN TANSIYONUMUN 19 LARA DAYANDIGINI HISSETTIM.ANCAK,4 AY ÖNCEKI PET ÇEKIMINI YAPIP,RAPORU YAZAN AYNI DOKTORDU,UZM DR.UMUT BEY(ADI GIBI UMUT);SONUÇ YERINDE SAYMISTI;YANI 4 AY ÖNCEKIYLE AYNIYDI;YANI ILERLEMEMIS;OLDUGU GIBI KALMISTI....ALLAHIM,RABBBIM HEPINIZE AYNI SEVINCI YASATSIN,BASKA BIRSEY DEMIYORUM.YARIN ALPER HOCAYLA GÖRÜSMEK ÜZERE ANTEP ONKOLOJI HASTANESINE GIDECEGIZ,NASIL YOLA DEVAM ETMEMIZI ISTERSE ONA GORE DEVAM ETMEYI PLANLIYORUZ.ERKEN YASADIGIMIZ BAYRAM SEVINCINI ALLAH TÜM HASTA VE HASTA YAKINLARINA YASATSIN.INSALLAH 4 AY SONRAKI PET SONUCUMUZ DA AYNI SEKILDE ÇIKAR.SORUNUZ VEYA KONUSMAK ISTEDIGINIZ HER NE OLURSA OLSUN,YARDIMIM OLABILECEKSE LUTFEN CEKINMEDEN ARAYIN,INANIN HIÇ SIKILMIYORUM CEVAP VERIRKEN,FAYDAM OLABILIR,DUANIZI ALABILIRSEM NE MUTLU BANA.BILGEN PAKDAMAR-MEZOTELYOMA HASTA YAKINI-05327413625-bilgen.yildizhan@hotmail.com
Yukarı Dön
bilgen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 9
  Alıntı bilgen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Mart.2016 Saat 18:08
DEGERLI HASTA YAKINLARI...BIRAZ GECIKTIM SIZE GELISMELERI BILDIRME KONUSUNDA,NEVARKI ARAYAN TÜM HASTA VE HASTA YAKINLARINA TELEFONLA BANA ULASAN HERKESE ELIMDEN GELDIGINCE YARDIMCI OLMAYA ÇALISTIM,TAKIP EDEBILDIKLERIMDEN ANLADIGIM KADARIYLA HERKES IYI BIR YOL KATETMIS DURUMDA...

ONCELIKLE SON KALDIGIM KISIMDAN BUGUNE KADAR YASANANLARI SIZE ILETECEGIM.BENDEKI GELISMELERI TAKIP EDEN HASTA YAKINLARININ DA BILDIGI ÜZERE,EN SON ALTUZAN ISIMLI,(DEVLETIN KARSILAMADIGI,AMA FAYDASINA INANILAN)ILACI TEMIN EDEREK ANNEM TOPLAMDA 3 KÜR KEMOTERAPI ALMISTI.ARDINDAN PET SONUCUNA GORE,5.9 OLAN TÜMÖR 3.3 E DÜSMÜSTÜ VE HIÇBIR YAN ETKISI OLMAMISTI.SONUC IYI OLUNCA,BIR ÜÇ KÜR DAHA ALMAYA KARAR VERMISTI ALPER HOCA(GAZIANTEP ONKOLOJI HASTANESI PROF.DR.ALPER SEVINÇ)VE ANNEME 3 KÜR DAHA ALTUZAN ISIMLI ILAÇ ILE KEMOTERAPI UYGULANDI ANTEP ONKOLOJI HASTANESINDE.NEVARKI SON IKI KÜRDE,BILDIGINIZ UZERE HER KEMOTERAPI SEANS ONCESI KAN TAHLILI YAPILIYOR VE SONUCU TIBBI ONKOLOG INCELIYOR,KAN VE BOBREK DEGERLERINIZ UYGUNSA KEMOTERAPI VERILEBILIYOR.ANNEMIN 5. KÜR ONCESI BOBREKLERDE SIKINTI HISSETMEYE BASLADI TIBBI ONKOLOG VE BOBREK ULTRASONU ISTEDI,DAHA COK SU IÇMESINI SOYLEDI,AMA KEMOTERAPI ALMASINA ENGEL OLMADIGINI FAKAT TAKIP ETMEKDE FAYDA OLDUGUNU SOYLEDI.YAPTIRDIGIMIZ BOBREK ULTRASONUNDA BIR SIKINTI YOKTU,SADECE HAFIF BOBREKLERDE KÜÇÜLME OLDUGU SAPTANDI,TAKIP ETMENIN IYI OLACAGI SOYLENDI VE ANNEM 6. KÜR ALTUZAN ILE KEMOTERAPIYI ALDI.SON KEMOTERAPIDEN SONRA PET CEKIMI GUNUNU BEKLEDIK.ANCAK ANNEM ISTAH KAYBI VE MIDE BULANTISI,AYRICA HIC TANSIYON SORUNU YOKKEN,TANSIYON PROBLEMI YASAMAYA BASLADI.TANSIYON 17 OLUP,BASIMI TASIYAMAZ HALE GELINCE HASTANEYE YATIRDIK.BÖBREK ÜRE VE KREATININ YUKSELMISTI.HASTANEDE KONTROL ALTINDA TUTULDU(GAZIANTEP TIP FAKULTESI,GÖGÜS CERRAHI BÖLÜMÜ,PROF.DR.LEVENT ELBEYLI BASKANLIGINDA)ACIKCASI IZMIRDEN ANTEPE NIYE TASIDINIZ HASTAYI DIYE SORACAK OLURSANIZ KI TELEFONDA BANA GENELDE SORULAN SORU BU OLDU HASTA YAKINLARI TARAFINDAN....BUNUN SEBEBI SU:BIZ ANNEMIZI ONCE ALLAHA,SONRA LEVENT HOCA VE ALPER HOCAYA TESLIM ETTIK,INANDIK.GERCEKTEN BENIM ARACILIGIM ILE KIM ANTEPE HASTASINI GOTURDUYSE(LEVENT HOCA VE ALPER HOCAYA)HERKES FARKI GÖRDÜ VE MEMNUN KALDI SONUCTAN,MUAMELEDEN...
ANNEM 1 HAFTA SONUNDA IYI OLARAK HASTANEDEN TABURCU EDILDI VE ESAS SUREC SIMDI BASLIYORDU.ANNEM PET E GIRDI VE SONUC SU SEKILDEYDI:SON ALINAN ÜÇ KÜRDEN SONRA,3.3 OLAN TÜMÖR SADECE 3.2 YE DÜSMÜSTÜ.YANI ILK ÜÇ SEANSDA KATETTIGIMIZ YOLU BUDEFA GEÇEMEMISTIK.AMA BU HASTALIK IÇIN GELINEBILECEK EN IYI NOKTADA OLDUGUMUZUN FARKINDAYDIK.RABBIM BINLERCE KEZ RAZI OLSUN ,LEVENT ELBEYLI VE ALPER SEVINÇ'DEN.HASTA YAKINLARINDAN ALDIKLARI TEDAVI SURECI VE HATTA TESHIS SÜRECINDE DOKTORLARIYLA OLAN DIALOGU VE SÜRECI DINLEYINCE GERCEKTEN COK AMA COK ÜZÜLÜYORUM.PROTOKOL BELKI AYNI OLABILIR AMA MUAMELE ,BU ASAMADA BIZ HASTA YAKINLARI IÇIN EN ÖNEMLI KONU.HAYATINIZDAKI EN DEGERLI INSANLARI KAYBETMENIN KORKUSU VE ÇARESIZLIGI ICINDEYKEN,KARSINIZDAKININ GAYET RAHAT TAVRI VE SORULARIMIZA MANASIZ VE YETERSIZ VERDIGI YANITLARI BIZI DAHA DA CIKMAZA SÜRÜKLÜYOR.ISTE BU SEBEPTENDIRKI DUNYANIN DIGER BIR UCUNA GIDEBILECEK MADDI GÜCE,YABANCI DILE VE TIBBI ALTYAPIYA SAHIP OLMAMIZA RAGMEN,BIZ EN DEGERLI VARLIGIMIZ ANNEMIZ IÇIN TERCIHIMIZI LEVENT HOCA VE ALPER HOCA'DAN YANA KULLANDIK.ISLERINI SEVEN,ASKLA BAGLI OLAN,INSANI VE VICDANI DUYGULARINI YITIRMEMIS OLMALARI,VE GELISMELERI TAKIP EDEN OLMALARI BIZ HASTA YAKINLARININ DA YÜKÜNÜ ALIYOR,VICDANINI RAHATLATIYOR.
GELELIM SIMDIKI SÜRECIMIZE...

SON PET CEKILDI,SONUCU ALDIK ;DEDIGIM GIBI 3.3 DEN 3.2 YE DÜSMÜSTÜ.ANNEMI IZMIRE EVINE GÖNDERIP,ALPER HOCAMLA RANDEVULASTIM VE GIDIP A DAN Z YE SON DURUMU VE YOL HARITAMIZI KONUSMAK ISTEDIM.ALPER HOCAMIZIN DEDIKLERI AYNEN SUYDU:BIZ NORMAL SARTLARDA YAPILMASI GEREKEN HERSEYI HARFIYEN UYGULADIK.TESHISKONDU;CERRAHI GIRISIM YAPILDI,ARDINDAN SICAK KEMOTERAPI,DAHA SONRA 6 SEANS KEMOTERAPI VE 12 SEANS RADYOTERAPI....VE BIZ,NORMAL SARTLARDA TURKIYEDE DEVLETIN ONAYLADIGI VE KARSILADIGI BU ISLEMLERI YAPTIK.VE BIZ BUNUN DISINA ÇIKTIK,KENDI IMKANLARIMIZLA (ALPER SEVINÇ HOCAMIZIN YÖNLENDIRMESI ILE)ANKARADA CYBERKNIFE (NOKTASAL ISIN)YAPTIRDIK,ARDINDAN AMERIKADA FAYDASININ KANITLANDIGI AMA HENUZ TURKIYEDE DEVELETIN KARSILAMADIGI TEDAVI OLAN ALTUZAN ISIMLI ILAC ILE 6 SEANS KEMOTERAPI UYGULADIK.GELDIGIMIZ NOKTA,BU HASTALIKTA GELINEBILECEK ENIYI NOKTA...YANI,BUGUN INGILETEREDE KRALIYET AILESINDE DE BU HASTALIK GÖRÜLSE,DUNYA YUZUNDE BUNDAN ÖTE BIR TEDAVI YOK;YAPILABILECEGIN ENIYISINI YAPTIK.SIZ DE EVLAT OLARAK VICDANEN RAHAT OLUN,KESKE DIYECEGINIZ HICBIR DURUM SÖZ KONUSU DEGIL.PEKI SUANDAN SONRA NE OLACAK?????IHTIMALLER NE?????ALPER HOCANIN CEVABI ISE SU OLDU:BIZ NORMAL SARTLARDA TEDAVI SÜRECIMIZI BITIRIP HASTAYI EVINE GONDERIRIZ,4 AY SONRA GEL TOMOGRAFI CEKELIM DERIZ.HASTA GELIR VE GENELDE TÜMÖR BÜYÜMÜSTÜR,6 AY SONRA GEL DERIZ,8 AY SONRA GEL DERIZ....VE BASA DÖNERIZ.YINE KEMOTERAPI,YINE RADYOTERAPI...HASTALIK KAÇAR,BIZ KOVALARIZ.METASTAS YAPAR,YINE KOVALARIZ....ORTALAMALAR ISE YASAM SURECI IÇIN,4 AY ILE 18 AY ARASI DER!!!!ALPER HOCANIN OFISINDE DERI KOLTUKTA OTURAN BEN,ADETA KOLTUGUN IÇINE GÖMÜLDÜGÜMÜ HISSETTIM OAN...BUDENLI HASTA YAKINLARI ILE GELISMELERI TARTISAN,BUDENLI HASTALIGIN VE HASTALARIN IÇINDE OLAN,ARASTIRAN,MEZOTELYOMA ADINA HERSEYDEN HABERDAR OLAN BEN,BIZZAT BUNLARI ALPER HOCADAN BIREBIR DINLEYINCE VE SOZ KONUSU CANIM ANNEM OLUNCA IÇIMDEKI TARIFI IMKANSIZ ACIYLA ILK DEFA ÇARESIZ HISSETTIM KENDIMI....ÇÜNKÜ BEN HEP SONUÇ ODAKLIYDIM.YANI BU HASTALIK BITECEK DIYE AND IÇMISTIM.YENILGIYI KABUL ETMIYORDUM....
HIÇ MI BIRSEY YOK YAPACAK HOCAM DIYE SORDUM....ALPER HOCA-ESASINDA VAR DEDI....VE IMMÜNOTERAPI KONUSUNU UZUN UZUN ANLATTI.BIRAZ ARASTIRMISTIM AMA TABI AYRINTILARI VE EN GUNCEL BILGILERI ALPER HOCADAN ALABILIRDIM.YENI NESIL ILACLARDAN BAHSETTI.NEYAZIKKI YINE DEVLET KARSILAMIYOR ILACI,YERVOY ADINDA BIR ILAC,YINE KILOGRAM BASINA BELLI BIR MG KULLANILIYOR.4 SEANS ILK ASAMADA,21 GUNDE BIR .FAKAT YAN ETKI RISKLERI VAR DEDI,ILACIN AYRINTILARI HAKKINDA BILGI VERIP GIT DERSINI ÇALIS TAKILDIGIN YERLERDE SOR,YINE GÖRÜSELIM AMA GEC KALMAYALIM DEDI.
IZMIRE YUZYUZE AILECE (ABIM ,ABLAM VE BABAMLA)KONUSUP KARAR VEREBILMEK ICIN IZMIRE GITTIM.ANNEM COK IYIYDI,TOPARLAMISTI KENDINI,GUNLUK SOSYAL HAYATINA DÖNMÜSTÜ.BIZ KENDIMIZCE ARASTIRMA YAPTIK VE KARACIGER YETMEZLIGI RISKI OLABILIR KORKUSU ILE VAZGECTIK TEDAVIDEN.BU ESNADA,ANNEME IYI GELECEGINE,ENAZINDAN AGRILARINI BILE HAFIFLETSE YETER DIYEREK BIOREZONANS A BASLATTIK ANNEMI.DR.SINAN SABAN AKKURT (02323435522-05303874687-IZMIR BORNOVA)(WWW.BIOREZONANSMERKEZI.COM)GIDIP GÖRÜSTÜK,SINAN HOCANIN KIZKARDESI 32 HAFTALIK HAMILEYKEN GÖGÜS KANSERINE,AYNI ZAMANDA ANNELERI KARIN ZARI KANSERINE YAKALANIYOR VE SINAN BEY BOYLELIKLE BU ISE GÖNÜL VERIYOR.ANNESI 8 YILDIR HASTALIGI YENMIS DURUMDA,AYNI ZAMANDA KIZ KARDESI DE...YAN ETKISI OLMAYAN BIR TEDAVI METODU,MANYETIK DALGALARLA VUCUTTAKI KANSERLI HUCREYI ULUSTURUYOR.VUCUDUN KANSERLI HUCREYI KABUL ETMESINI,TANIMASINI,BARISMASINI SAGLIYOR TABIRI CAIZSE....KAYBEDECEK BIRSEYIMIZ OLMAYINCA DA DENEMEYE DEGER DIYE DUSUNDUK.NITEKIM ANNEMIN AGRILARI BITTI,HASTA OLMADIGI SURECTEKI HAYATINA DÖNDÜ.INANARAK BASLADIGIMIZ ICIN MAKSIMUM FAYDALANDIK DIYE DUSUNUYORUM.AMA SINAN BEY DE GERCEKTEN BASARILI,ÖZVERILI,VE INSANI YANI YUKSEK OLAN BIR SAHSIYET.HAFTANIN BELIRLI GUNLERI ISTANBULA DA GELDIGINI DUYDUM.ILK MUAYENE 1000 TL,DAHA SONRA HAFTADA IKI SEANS ,SEANS BASINA 250 TL ODEME YAPILIYOR.YURT DISINDA GELECEGIN TEDAVI METODU OLARAK GORULEN BIR TEDAVI SISTEMI,ARASTIRMANIZDA FAYDA VAR DIYE DUSUNUYORUM.TABIIKI ALPER HOCANIN TEDAVISINE ALTERNATIF DEGIL,BU DAHA FARKLI BIR YOL.SUAN BIZ NE YAPIYORUZ?BIZ SUANDA KARAR ASAMASINDAYIZ.ANNEM TOPARLADI,BUYUZDEN IMMUNOTERAPI ILE BAGISIKLIGI GUCLENDIRME YOLUNDAYIZ.HATTA BIR TEKLIF SOZKONUSU,KLINIK ARASTIRMALARDA ANNEMIN DE YER ALMASI KONUSUNDA.SAKIN KOBAY OLARAK KULLANILACAGINI DUSUNMEYIN,KEWSINLIKLE BOYLE BIRSEY SOZKONUSU DEGIL.UYGULAMAYI DUSUNDUGUMUZ BIR TEDAVIYI GELECEK HASTALARA ISIK TUTMASI ACISINDAN ÖN AYAK OLMA TARAFTARIYIZ BIZ.SONUCTA DENENMIS ILACLAR ILE TEDAVI UYGULANIYOR,KLINIK ARASTRMALARDA DAHA YAKINDAN TAKIP EDILIYOR VE BIZZAT ONKOLOGLAR TARAFINDAN...ALPER HOCANIN GOZETIMINDE BU SURECI BASSLATMA ASAMASINDAYIZ SUAN.DÜN ANTALYADAKI ONKOLOJI K0NFERANSINA KATILIM SAGLADIK ALPER HOCA TARAFINDAN.BUARADA 1 MAYIS TARIHINDE INGILTEREDE IMIG 2016 BIRMINGHAM DA.AILE VE HASTA BÖLÜMÜ DE OLACAKMIS BU KONFERANSIN.IMMUNOTERAPI SUNUMLARI DA YAPILACAKMIS.FAKAT ASIL BIZIM ILGI ALANIMIZA GIREN,20 MAYIS 2016 DA 2016 INTERNATIONAL SYMPOSIUM ON MALIGNANT MESOTHELIOMA TOPLANTISI,HOUSTON DA YAPILACAK VE AMERIKADA MEVCUT BÜTÜN DEVAM EDEN KLINIK ÇALISMALAR SUNULACAK.YANI BIZIM HASTALIGIMIZDAKI SON DURUM,SON GELISMELER,BASARILAR....ALPER HOCA KATILMAMIZI ISTEDI,FAKAT BIZIM KATILMAMIZIN COK FAYDALI OLACAGINA ACIKCASI INANAMADIK,CUNKU TIBBI TERIMLER KONUSUNDA YETERSIZ OLACAGIMIZ ICIN,ALPER HOCAMIZIN KATILMASINI ARZU ETTIK.BUYUK IHTIMALLE ALPER BEY BU TOPLANTIYA KATILACAK VE BEN SIZE TÜM GELISMELERI,SON DURUMU BIZZAT ANLATACAGIM.BEN ÇOK AMA ÇOK UMUTLUYUM.BAKIN,LUTFEN INANIN VE MUCADELEYI BIRAKMAYIN.BIZ BU HASTALIK SURECININ BASINDA NE BILIYORDUK,KOCA BIR HIÇ.SADECE INTERNETTE YAZAN ORTALAMA YASAM ÖMRÜ TESHIS SONRASI 8 AY DENIYORDU VE DUNYAMIZ YIKILIYORDU.HEPIMIZ KARALAR BAGLAMISTIK.AMA UZERINDEN 17 AY GEÇTI,SUAN KONUSTUKLARIMIZ VE ICRAATLARIMIZ BAMBASKA.KESKE TUM SURECI BURADAN AYRINTILI PAYLASABILSEM,NEYAZIKKI BURADAN ANCAK BUKADAR AKTARABILIYORUM.LUTFEN BENI TAKIP EDIN,AMA ÖNCE INANIN.GUVENIN.YANLIS TAVIRDA VE TARZDAKI DOKTORLARIN KONUSMALARI SIZI YILDIRMASIN.SEVDIKLERIMIZIN 1 GUN OMRUNU UZATMAK ICIN NELER YAPMAYIZKI...OYUZDEN ONCE BIZ HASTA YAKINLARI DIK DURACAK.INANACAK.TURKIYEDE 450 ONKOLOG,100 KADAR DA ASISTAN ONKOLOG VARMIS.BU INSANLAR GERCEKTEN ÇABALIYOR BIZIM IÇIN.OZELLIKLE DE BIR KISMI BU YOLA HAYATLARINI ADAMIS.BIZ AGLARKEN,BIZ ISYAN EDERKEN BIRILERI BIZIM IÇIN MÜCADELE VERIYOR,BUNU DUSUNURSEK DAHA GÜÇLÜ HISSEDIYORUZ KENDIMIZI.TEDBIR VE MUCADELE ILE DEVAM EDECEGIZ.ARKADASLAR HASTA ÖLMEZMIS,VADESI DOLAN ÖLÜRMÜS,BIRAZ INANCIMIZ VARSA BU ZATEN BÖYLE.NEVARKI BU DEMEK DEGILKI OLURUNA BIRAKALIM,TIP DAN GELISMELERDEN YARARLANALIM.BENI ARAYAN BIRKAC HASTA YAKINI VAR,ANNELERI VE BABALARI ICIN NASIL MUCADELE VERIYORLAR, ARASTIRIYORLAR.NEMUTLU BU EVLATLAR IÇIN....NE MUTLUKI,BIRGUN ARDIMIZA BAKTIGIMIZDA -KESKE DEMEYECEGIZ INSALLAH.LUTFEN SORMAK ISTEDIGINIZ HER NE OLURSA CEKINMEDEN BENI ARAYIN.BILGEN PAKDAMAR:05327413625-bilgen.yildizhan@hotmail.com
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 13>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50