www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

mezotelyoma kanser türü için LÜTFEN CVPLAYIN..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 10111213>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
bilgen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 9
  Alıntı bilgen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Ekim.2015 Saat 12:02
SEVGILI HASTA VE HASTA YAKINLARI;
Temmuz ayindan buyanda gecen sureci paylasmak istiyorum...
Enson Ankara Medicana Tip Merkezindeki bes günlük radyoterapinin ardindan Antep onkoloji hastanesi Prof.Alper sevinç ile gorusmemize istinaden,daha once bahsetmis oldugum ALTUZAN isimli(bevacizumap)ilaci kemoterapi olarak uygulama karari aldik.daha önce bahsetmistim ama kisaca yeni okuyanlar icin paylasmak isitiyorum.bu ilac akciger zari kanserinde devlet tarafindan karsilanmaya bir ilac.halihazirda Beyin ve kolon kanserlerinde kullaniliyormus.Alper Hoca Amerika daki konferanslarda mezotelyomada etkili oldugu kanisina varilinca,uygulatmak istedi.3 seans kemoterapi,21 günden bir olmak kosulu ile uygulama karari alindi.Bu ilaç her eczanenin getirebilecegi soguk zincir bir ilaç.hastanin kilo durumuna göre kullaniliyor doz.annem 58 kg di,900 ml kullanilmasi gerektigi soylendi.acikcasi 100 ml ilk 9 kutu bu ilacin maliyeti 8.000 tl yaklasik,ancak eczaneniz ile pazarliga tabi,2.000 tl civari bir indirimle aldik.21 günde bir bu ilaci tekrar almak durumundasiniz.ilaci bmiz götürüyoruz hastaneye,kaldik kan degerlerinize bakip kemoterapi aliyorsunuz.bu ilac dag hastanenin karsilandigi diger ilaclarla birlikde serum yolu ile hastaya veriliyor.bu islem yaklasik 1,5-2 saat kadar sürüyor.biz toplam 3 seans aldik.ilk iki seans pek sikinti olmadi ,fakat üçüncü seanstan birkac gün sonra diger kemoterapi surecindeki gibi mide bulantisi ,bas dönmeleri.halsizlik ve agzindaki bozuk tad durumu bas göstermeye basladi.suan beni size bunlari yazarken,annem Antep tipa fakültesinde pet cekiminde.saniyorumki öglenden sonra sonucumuz çikar,ümit ediyorumki metastas yoktur ve kalan yüzde onluk kisim bitmistir de bir üç ay huzurlarda geçirir annemiz de biz de....tüm hasta ve hasta yakinlarina da moral olur...
Burada bu forumdan beni takip edip bizzat telefonla arayip bilgi alan tüm hasta yakinlarina bizzat tesekkür ediyor ve genelde anne ve babalari için mücadele etmelerinden dolayi kutluyorum.malum biliyorsunuz arkadaslar,doktor ve avukat tavsiye etmek en zor sey;nevarki memnuniyetimizi de paylasmak durumundadir vicdanin.faydamiz olursa birbirimize,ne mutlu bize.ayrica tavsiyede bulundugumuz doktorlarimiza e mail yolu ile ulasan hasta yakinlarina,bizzat telefonla geri dönmüs doktorumuz,nasil mutlu oldugumu anlatamam size.rabbim doktorun da hayirlisiyla karsilastirsin hepimizi süreçte...
Annemin çok siddetli kemik agrilari devam ediyor,fakat biz Mezotelyoma sonrasi baslayan ve yillardir devam eden kemik erimesine bagladik,agri kesicilerle önüne gecilebiliyor ancak nedenini arastirmakda fayda oldugunu düsündügümüz icin doktorumuzla görüstük,bugünkü pet sonucunda süpheye düsülecek bir durum olursa kemik sildigrafisi cekilecegini soyledi.suan için beklemedeyiz,sonucu bizzat paylasacagim...herkese tekrar gecmis olsun...
Yukarı Dön
IBRAHIM ÇETIN Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı IBRAHIM ÇETIN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Ocak.2016 Saat 18:15
Sevgili Arkadaslar öncelikle hepimizin Hastasina Rabbim Sifalar versin. Benim babamada Aralik/2015 tarihinde Sol Akcigerin su toplamasi ile yattigi Ankara Üniversitesi Tip Fakültesinde Yozgatta da çok bulunan topraklardan kaynakli MEZOTELYOMA teshisi koydular. Biz aslinda basta Akciger kanseri zannediyorduk doktor akcigerde degil zarda Kemoterapi ile çözeriz insallah deyince çok sevinmistik. Sonra yaptigim arastirmalarda ve görüstügüm diger doktorlar bu MEZOTELYOMA'nin diger durumlara göre çok daha zor oldugunu tedavisinin ancak Yasam süresini azda olsa uzatacak sekilde olacagini söylediler. 06.01.2015 tarihinde ilk Kemoterapisini Ankara Üniversitesi Tibbi Onkoloji servisinde alacak. Bize önerileriniz, tavsiyeleriniz neler olur acaba. Çünkü ilk defa bu tarz bir hastalikla karsilastik. Nasil mücadele ederiz nereye gideriz hangi doktora gitmeliyiz bilgimiz yok buda bizi içten içe çok üzüyor. Lütfen öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum

MAIL : emirim_66@hotmail.com
GSM : 0543 624 5171
FACEBOOK : https://www.facebook.com/ibrahimcetin66
Yukarı Dön
edfa Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı edfa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Ocak.2016 Saat 14:46
merhaba
anneme mayis ayinda teshis kondu, 3. evrede ögrendik suan 4.evrede
4 kür kemo aldi ama fayda etmedi maalesef kasim ayinda erkan topuza götürdük
bir sürü beslenmeyle ilgili tavsiyede bulundu onlari uyguluyoruz biraz toparladi gibi
en azindan yasam kalitesini yükseltti aklimda olanlari yazayim
dana eti kesinlikle yok kuzu-oglak-keçi eti haftada iki kez yiyebilir
hergün bir köy yumurtasi bulunamazsa 2 bildircin yumurtasi az pismis olacak
hergün 1 bardak domates suyu ( yaz domatesinden konserve yaptiysaniz yoksa kis domatesinden olmuyor)
feslegen çok tüketicek akcigeri temizliyormus
yemeklerin yanina brokolili cacik yapilacak ev yogurdunun içine sarimsak be brokoliyi rendeleyip yapiyoruz
hergün 3-4 bardak yesil çay
sabah kahvaltida yarim su bardagi hakiki zeytinyaginin içine 1 tatli kasigi zerdeçal, biraz karabiber, biraz kirmizi pul biber karistirilip yenecek
haftada 2 kere kuru fasulye tüketecek(amerikada kansere karsi etkisi ispatlanmis)
karnabahar ve lahanayi çok tüketicek
plastik tabak çanak kullanilmiycak düz beyaz cam olucak
ve anne sütünü önerdi 3 ay boyunca aç karnina günde 3 defa
1 kahve fincani içsin dedi bunu bende duymustum daha önceden
biz 2 aydir içiriyoruz bakalim allahtan ümit kesilmez kemoterapi fayda
öncelikle allah kimseye dermansiz dert vermesin... Annem 4.evre mezotelyoma hastasi ve tedaviye cevap vermiyor doktorumuz Erkan Topuz anne sütü ile kanseri yenen hastalari oldugunu bir hastasinin beyin tümörünü yendigini söyledi bizde anneme anne sütü ariyoruz simdi 3 ay boyunca hergün aç karnina 3 kahve fincani içmesi gerekiyormus 2 anne bulursaniz daha iyi olur dedi verecek annelere maddi olarakda yardimda bulunabiliriz istanbul kartalda oturuyoruz yakin civarda olursa iyi olur çünkü hergün alinmasi gerekiyor tek ümidimiz bu suanda yardimci olabilecek annelerden haber bekliyorum...
Yukarı Dön
Ilknur Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ilknur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Ocak.2016 Saat 20:58
Merhabalar benim annemde ayni hastaliktan mezotolyama hasta Yakinlarina soruyorum kaç Yildir ugrasiyorsunuz Allahtan baska inanin çaremiz yok simdi annemin agrilari artti agrilar konusunda ne yapiyorsunuz bilgi verebilirmisiniz
Yukarı Dön
MISAFIR Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı MISAFIR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Ocak.2016 Saat 09:47
MERHABA;BENIM ANNEM YAKLASIK 4 YILDIR BU HASTALIKLA UGRASIYOR,GECEN HAZIRAN AYINDA AMELIYAT OLDU KEMOTERAPI RADYO TERAPI ALDI HERHANGI BIR ILAÇ KULLANMIYOR ZAMAN ZAMAN AGRILARI VE TERLEMELERI OLUYOR AMA SIK DEGIL SIMDI 15 GUN SONRA CIKACAK SONUCLARIMIZA GORE TEKRAR NE YAPILACAGI NASIL DEVAM EDILECEGI TEDAVI SEKLI BELIRLENECEK BU HASTALIKLA ILGILI HASTA YAKINLARINA TAVSIYEM MUTLU ,HUZURLU,KEYIFLI YASAM .IYI KALITELI DENGELI BESLENME ,BOL VITAMIN (MEYVE-SEBZE-BAKLAGIL VS..)HERSERYDEN OTE MORAL KESINLIKLE UZULMUYECEK YORULMAYACAK YALNIZ KALMAYACAK KENDI SESINI DINLEMEYECEK UGRASLARI OLACAK KENDINI UNUTACAK RABBIM CUMA GUNU VE MUBAREK GUNLERIN YUZU HURMETINE BUTUN HASTALARIMIZA SIFA VERSIN EL AYAGA DUSURMESIN BIRBIRIMIZE BOL BOL DUA EDELIM.ALLAH CUMLEMIZIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.
Yukarı Dön
edfa Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı edfa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Ocak.2016 Saat 15:01
Agrilar için bir agri doktoruna gitmenizi tavsiye ederim biz istanbulda bir agri merkezine götrdük agrilari için
annemi büyük hastanelerde algoloji bölümleri oluyor onlardan destek almaniz lazim
Yukarı Dön
rahime Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı rahime Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Subat.2016 Saat 20:12
benim babama da geçen hafta karin zari kanseri teshisi kondu ameliyati yapan bir doktora ulastiginizda yazarsaniz sevinirim
Yukarı Dön
stanislas Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı stanislas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Subat.2016 Saat 10:32
Bilgen merhaba, Benim annemde de malesef mezotelyoma var. En son mesajinda Altuzan isimli kemoterapi ilacini kullandigini yazmissin. Bu süreçten sonrasinda ne oldu bu ilacin bir faydasini gördün mü benimle paylasirsan çok sevinirim.
Yukarı Dön
Stanislas Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Stanislas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Subat.2016 Saat 10:37
prof dr irfan tastepe çok tavsiye ediliyor bu ameliyatlarda. malesef annemin durumu ameliyat edilebilir degil. insallah sizinki ameliyat edilebilir durumdadir.
Yukarı Dön
bilgen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 9
  Alıntı bilgen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Mart.2016 Saat 18:08
DEGERLI HASTA YAKINLARI...BIRAZ GECIKTIM SIZE GELISMELERI BILDIRME KONUSUNDA,NEVARKI ARAYAN TÜM HASTA VE HASTA YAKINLARINA TELEFONLA BANA ULASAN HERKESE ELIMDEN GELDIGINCE YARDIMCI OLMAYA ÇALISTIM,TAKIP EDEBILDIKLERIMDEN ANLADIGIM KADARIYLA HERKES IYI BIR YOL KATETMIS DURUMDA...

ONCELIKLE SON KALDIGIM KISIMDAN BUGUNE KADAR YASANANLARI SIZE ILETECEGIM.BENDEKI GELISMELERI TAKIP EDEN HASTA YAKINLARININ DA BILDIGI ÜZERE,EN SON ALTUZAN ISIMLI,(DEVLETIN KARSILAMADIGI,AMA FAYDASINA INANILAN)ILACI TEMIN EDEREK ANNEM TOPLAMDA 3 KÜR KEMOTERAPI ALMISTI.ARDINDAN PET SONUCUNA GORE,5.9 OLAN TÜMÖR 3.3 E DÜSMÜSTÜ VE HIÇBIR YAN ETKISI OLMAMISTI.SONUC IYI OLUNCA,BIR ÜÇ KÜR DAHA ALMAYA KARAR VERMISTI ALPER HOCA(GAZIANTEP ONKOLOJI HASTANESI PROF.DR.ALPER SEVINÇ)VE ANNEME 3 KÜR DAHA ALTUZAN ISIMLI ILAÇ ILE KEMOTERAPI UYGULANDI ANTEP ONKOLOJI HASTANESINDE.NEVARKI SON IKI KÜRDE,BILDIGINIZ UZERE HER KEMOTERAPI SEANS ONCESI KAN TAHLILI YAPILIYOR VE SONUCU TIBBI ONKOLOG INCELIYOR,KAN VE BOBREK DEGERLERINIZ UYGUNSA KEMOTERAPI VERILEBILIYOR.ANNEMIN 5. KÜR ONCESI BOBREKLERDE SIKINTI HISSETMEYE BASLADI TIBBI ONKOLOG VE BOBREK ULTRASONU ISTEDI,DAHA COK SU IÇMESINI SOYLEDI,AMA KEMOTERAPI ALMASINA ENGEL OLMADIGINI FAKAT TAKIP ETMEKDE FAYDA OLDUGUNU SOYLEDI.YAPTIRDIGIMIZ BOBREK ULTRASONUNDA BIR SIKINTI YOKTU,SADECE HAFIF BOBREKLERDE KÜÇÜLME OLDUGU SAPTANDI,TAKIP ETMENIN IYI OLACAGI SOYLENDI VE ANNEM 6. KÜR ALTUZAN ILE KEMOTERAPIYI ALDI.SON KEMOTERAPIDEN SONRA PET CEKIMI GUNUNU BEKLEDIK.ANCAK ANNEM ISTAH KAYBI VE MIDE BULANTISI,AYRICA HIC TANSIYON SORUNU YOKKEN,TANSIYON PROBLEMI YASAMAYA BASLADI.TANSIYON 17 OLUP,BASIMI TASIYAMAZ HALE GELINCE HASTANEYE YATIRDIK.BÖBREK ÜRE VE KREATININ YUKSELMISTI.HASTANEDE KONTROL ALTINDA TUTULDU(GAZIANTEP TIP FAKULTESI,GÖGÜS CERRAHI BÖLÜMÜ,PROF.DR.LEVENT ELBEYLI BASKANLIGINDA)ACIKCASI IZMIRDEN ANTEPE NIYE TASIDINIZ HASTAYI DIYE SORACAK OLURSANIZ KI TELEFONDA BANA GENELDE SORULAN SORU BU OLDU HASTA YAKINLARI TARAFINDAN....BUNUN SEBEBI SU:BIZ ANNEMIZI ONCE ALLAHA,SONRA LEVENT HOCA VE ALPER HOCAYA TESLIM ETTIK,INANDIK.GERCEKTEN BENIM ARACILIGIM ILE KIM ANTEPE HASTASINI GOTURDUYSE(LEVENT HOCA VE ALPER HOCAYA)HERKES FARKI GÖRDÜ VE MEMNUN KALDI SONUCTAN,MUAMELEDEN...
ANNEM 1 HAFTA SONUNDA IYI OLARAK HASTANEDEN TABURCU EDILDI VE ESAS SUREC SIMDI BASLIYORDU.ANNEM PET E GIRDI VE SONUC SU SEKILDEYDI:SON ALINAN ÜÇ KÜRDEN SONRA,3.3 OLAN TÜMÖR SADECE 3.2 YE DÜSMÜSTÜ.YANI ILK ÜÇ SEANSDA KATETTIGIMIZ YOLU BUDEFA GEÇEMEMISTIK.AMA BU HASTALIK IÇIN GELINEBILECEK EN IYI NOKTADA OLDUGUMUZUN FARKINDAYDIK.RABBIM BINLERCE KEZ RAZI OLSUN ,LEVENT ELBEYLI VE ALPER SEVINÇ'DEN.HASTA YAKINLARINDAN ALDIKLARI TEDAVI SURECI VE HATTA TESHIS SÜRECINDE DOKTORLARIYLA OLAN DIALOGU VE SÜRECI DINLEYINCE GERCEKTEN COK AMA COK ÜZÜLÜYORUM.PROTOKOL BELKI AYNI OLABILIR AMA MUAMELE ,BU ASAMADA BIZ HASTA YAKINLARI IÇIN EN ÖNEMLI KONU.HAYATINIZDAKI EN DEGERLI INSANLARI KAYBETMENIN KORKUSU VE ÇARESIZLIGI ICINDEYKEN,KARSINIZDAKININ GAYET RAHAT TAVRI VE SORULARIMIZA MANASIZ VE YETERSIZ VERDIGI YANITLARI BIZI DAHA DA CIKMAZA SÜRÜKLÜYOR.ISTE BU SEBEPTENDIRKI DUNYANIN DIGER BIR UCUNA GIDEBILECEK MADDI GÜCE,YABANCI DILE VE TIBBI ALTYAPIYA SAHIP OLMAMIZA RAGMEN,BIZ EN DEGERLI VARLIGIMIZ ANNEMIZ IÇIN TERCIHIMIZI LEVENT HOCA VE ALPER HOCA'DAN YANA KULLANDIK.ISLERINI SEVEN,ASKLA BAGLI OLAN,INSANI VE VICDANI DUYGULARINI YITIRMEMIS OLMALARI,VE GELISMELERI TAKIP EDEN OLMALARI BIZ HASTA YAKINLARININ DA YÜKÜNÜ ALIYOR,VICDANINI RAHATLATIYOR.
GELELIM SIMDIKI SÜRECIMIZE...

SON PET CEKILDI,SONUCU ALDIK ;DEDIGIM GIBI 3.3 DEN 3.2 YE DÜSMÜSTÜ.ANNEMI IZMIRE EVINE GÖNDERIP,ALPER HOCAMLA RANDEVULASTIM VE GIDIP A DAN Z YE SON DURUMU VE YOL HARITAMIZI KONUSMAK ISTEDIM.ALPER HOCAMIZIN DEDIKLERI AYNEN SUYDU:BIZ NORMAL SARTLARDA YAPILMASI GEREKEN HERSEYI HARFIYEN UYGULADIK.TESHISKONDU;CERRAHI GIRISIM YAPILDI,ARDINDAN SICAK KEMOTERAPI,DAHA SONRA 6 SEANS KEMOTERAPI VE 12 SEANS RADYOTERAPI....VE BIZ,NORMAL SARTLARDA TURKIYEDE DEVLETIN ONAYLADIGI VE KARSILADIGI BU ISLEMLERI YAPTIK.VE BIZ BUNUN DISINA ÇIKTIK,KENDI IMKANLARIMIZLA (ALPER SEVINÇ HOCAMIZIN YÖNLENDIRMESI ILE)ANKARADA CYBERKNIFE (NOKTASAL ISIN)YAPTIRDIK,ARDINDAN AMERIKADA FAYDASININ KANITLANDIGI AMA HENUZ TURKIYEDE DEVELETIN KARSILAMADIGI TEDAVI OLAN ALTUZAN ISIMLI ILAC ILE 6 SEANS KEMOTERAPI UYGULADIK.GELDIGIMIZ NOKTA,BU HASTALIKTA GELINEBILECEK ENIYI NOKTA...YANI,BUGUN INGILETEREDE KRALIYET AILESINDE DE BU HASTALIK GÖRÜLSE,DUNYA YUZUNDE BUNDAN ÖTE BIR TEDAVI YOK;YAPILABILECEGIN ENIYISINI YAPTIK.SIZ DE EVLAT OLARAK VICDANEN RAHAT OLUN,KESKE DIYECEGINIZ HICBIR DURUM SÖZ KONUSU DEGIL.PEKI SUANDAN SONRA NE OLACAK?????IHTIMALLER NE?????ALPER HOCANIN CEVABI ISE SU OLDU:BIZ NORMAL SARTLARDA TEDAVI SÜRECIMIZI BITIRIP HASTAYI EVINE GONDERIRIZ,4 AY SONRA GEL TOMOGRAFI CEKELIM DERIZ.HASTA GELIR VE GENELDE TÜMÖR BÜYÜMÜSTÜR,6 AY SONRA GEL DERIZ,8 AY SONRA GEL DERIZ....VE BASA DÖNERIZ.YINE KEMOTERAPI,YINE RADYOTERAPI...HASTALIK KAÇAR,BIZ KOVALARIZ.METASTAS YAPAR,YINE KOVALARIZ....ORTALAMALAR ISE YASAM SURECI IÇIN,4 AY ILE 18 AY ARASI DER!!!!ALPER HOCANIN OFISINDE DERI KOLTUKTA OTURAN BEN,ADETA KOLTUGUN IÇINE GÖMÜLDÜGÜMÜ HISSETTIM OAN...BUDENLI HASTA YAKINLARI ILE GELISMELERI TARTISAN,BUDENLI HASTALIGIN VE HASTALARIN IÇINDE OLAN,ARASTIRAN,MEZOTELYOMA ADINA HERSEYDEN HABERDAR OLAN BEN,BIZZAT BUNLARI ALPER HOCADAN BIREBIR DINLEYINCE VE SOZ KONUSU CANIM ANNEM OLUNCA IÇIMDEKI TARIFI IMKANSIZ ACIYLA ILK DEFA ÇARESIZ HISSETTIM KENDIMI....ÇÜNKÜ BEN HEP SONUÇ ODAKLIYDIM.YANI BU HASTALIK BITECEK DIYE AND IÇMISTIM.YENILGIYI KABUL ETMIYORDUM....
HIÇ MI BIRSEY YOK YAPACAK HOCAM DIYE SORDUM....ALPER HOCA-ESASINDA VAR DEDI....VE IMMÜNOTERAPI KONUSUNU UZUN UZUN ANLATTI.BIRAZ ARASTIRMISTIM AMA TABI AYRINTILARI VE EN GUNCEL BILGILERI ALPER HOCADAN ALABILIRDIM.YENI NESIL ILACLARDAN BAHSETTI.NEYAZIKKI YINE DEVLET KARSILAMIYOR ILACI,YERVOY ADINDA BIR ILAC,YINE KILOGRAM BASINA BELLI BIR MG KULLANILIYOR.4 SEANS ILK ASAMADA,21 GUNDE BIR .FAKAT YAN ETKI RISKLERI VAR DEDI,ILACIN AYRINTILARI HAKKINDA BILGI VERIP GIT DERSINI ÇALIS TAKILDIGIN YERLERDE SOR,YINE GÖRÜSELIM AMA GEC KALMAYALIM DEDI.
IZMIRE YUZYUZE AILECE (ABIM ,ABLAM VE BABAMLA)KONUSUP KARAR VEREBILMEK ICIN IZMIRE GITTIM.ANNEM COK IYIYDI,TOPARLAMISTI KENDINI,GUNLUK SOSYAL HAYATINA DÖNMÜSTÜ.BIZ KENDIMIZCE ARASTIRMA YAPTIK VE KARACIGER YETMEZLIGI RISKI OLABILIR KORKUSU ILE VAZGECTIK TEDAVIDEN.BU ESNADA,ANNEME IYI GELECEGINE,ENAZINDAN AGRILARINI BILE HAFIFLETSE YETER DIYEREK BIOREZONANS A BASLATTIK ANNEMI.DR.SINAN SABAN AKKURT (02323435522-05303874687-IZMIR BORNOVA)(WWW.BIOREZONANSMERKEZI.COM)GIDIP GÖRÜSTÜK,SINAN HOCANIN KIZKARDESI 32 HAFTALIK HAMILEYKEN GÖGÜS KANSERINE,AYNI ZAMANDA ANNELERI KARIN ZARI KANSERINE YAKALANIYOR VE SINAN BEY BOYLELIKLE BU ISE GÖNÜL VERIYOR.ANNESI 8 YILDIR HASTALIGI YENMIS DURUMDA,AYNI ZAMANDA KIZ KARDESI DE...YAN ETKISI OLMAYAN BIR TEDAVI METODU,MANYETIK DALGALARLA VUCUTTAKI KANSERLI HUCREYI ULUSTURUYOR.VUCUDUN KANSERLI HUCREYI KABUL ETMESINI,TANIMASINI,BARISMASINI SAGLIYOR TABIRI CAIZSE....KAYBEDECEK BIRSEYIMIZ OLMAYINCA DA DENEMEYE DEGER DIYE DUSUNDUK.NITEKIM ANNEMIN AGRILARI BITTI,HASTA OLMADIGI SURECTEKI HAYATINA DÖNDÜ.INANARAK BASLADIGIMIZ ICIN MAKSIMUM FAYDALANDIK DIYE DUSUNUYORUM.AMA SINAN BEY DE GERCEKTEN BASARILI,ÖZVERILI,VE INSANI YANI YUKSEK OLAN BIR SAHSIYET.HAFTANIN BELIRLI GUNLERI ISTANBULA DA GELDIGINI DUYDUM.ILK MUAYENE 1000 TL,DAHA SONRA HAFTADA IKI SEANS ,SEANS BASINA 250 TL ODEME YAPILIYOR.YURT DISINDA GELECEGIN TEDAVI METODU OLARAK GORULEN BIR TEDAVI SISTEMI,ARASTIRMANIZDA FAYDA VAR DIYE DUSUNUYORUM.TABIIKI ALPER HOCANIN TEDAVISINE ALTERNATIF DEGIL,BU DAHA FARKLI BIR YOL.SUAN BIZ NE YAPIYORUZ?BIZ SUANDA KARAR ASAMASINDAYIZ.ANNEM TOPARLADI,BUYUZDEN IMMUNOTERAPI ILE BAGISIKLIGI GUCLENDIRME YOLUNDAYIZ.HATTA BIR TEKLIF SOZKONUSU,KLINIK ARASTIRMALARDA ANNEMIN DE YER ALMASI KONUSUNDA.SAKIN KOBAY OLARAK KULLANILACAGINI DUSUNMEYIN,KEWSINLIKLE BOYLE BIRSEY SOZKONUSU DEGIL.UYGULAMAYI DUSUNDUGUMUZ BIR TEDAVIYI GELECEK HASTALARA ISIK TUTMASI ACISINDAN ÖN AYAK OLMA TARAFTARIYIZ BIZ.SONUCTA DENENMIS ILACLAR ILE TEDAVI UYGULANIYOR,KLINIK ARASTRMALARDA DAHA YAKINDAN TAKIP EDILIYOR VE BIZZAT ONKOLOGLAR TARAFINDAN...ALPER HOCANIN GOZETIMINDE BU SURECI BASSLATMA ASAMASINDAYIZ SUAN.DÜN ANTALYADAKI ONKOLOJI K0NFERANSINA KATILIM SAGLADIK ALPER HOCA TARAFINDAN.BUARADA 1 MAYIS TARIHINDE INGILTEREDE IMIG 2016 BIRMINGHAM DA.AILE VE HASTA BÖLÜMÜ DE OLACAKMIS BU KONFERANSIN.IMMUNOTERAPI SUNUMLARI DA YAPILACAKMIS.FAKAT ASIL BIZIM ILGI ALANIMIZA GIREN,20 MAYIS 2016 DA 2016 INTERNATIONAL SYMPOSIUM ON MALIGNANT MESOTHELIOMA TOPLANTISI,HOUSTON DA YAPILACAK VE AMERIKADA MEVCUT BÜTÜN DEVAM EDEN KLINIK ÇALISMALAR SUNULACAK.YANI BIZIM HASTALIGIMIZDAKI SON DURUM,SON GELISMELER,BASARILAR....ALPER HOCA KATILMAMIZI ISTEDI,FAKAT BIZIM KATILMAMIZIN COK FAYDALI OLACAGINA ACIKCASI INANAMADIK,CUNKU TIBBI TERIMLER KONUSUNDA YETERSIZ OLACAGIMIZ ICIN,ALPER HOCAMIZIN KATILMASINI ARZU ETTIK.BUYUK IHTIMALLE ALPER BEY BU TOPLANTIYA KATILACAK VE BEN SIZE TÜM GELISMELERI,SON DURUMU BIZZAT ANLATACAGIM.BEN ÇOK AMA ÇOK UMUTLUYUM.BAKIN,LUTFEN INANIN VE MUCADELEYI BIRAKMAYIN.BIZ BU HASTALIK SURECININ BASINDA NE BILIYORDUK,KOCA BIR HIÇ.SADECE INTERNETTE YAZAN ORTALAMA YASAM ÖMRÜ TESHIS SONRASI 8 AY DENIYORDU VE DUNYAMIZ YIKILIYORDU.HEPIMIZ KARALAR BAGLAMISTIK.AMA UZERINDEN 17 AY GEÇTI,SUAN KONUSTUKLARIMIZ VE ICRAATLARIMIZ BAMBASKA.KESKE TUM SURECI BURADAN AYRINTILI PAYLASABILSEM,NEYAZIKKI BURADAN ANCAK BUKADAR AKTARABILIYORUM.LUTFEN BENI TAKIP EDIN,AMA ÖNCE INANIN.GUVENIN.YANLIS TAVIRDA VE TARZDAKI DOKTORLARIN KONUSMALARI SIZI YILDIRMASIN.SEVDIKLERIMIZIN 1 GUN OMRUNU UZATMAK ICIN NELER YAPMAYIZKI...OYUZDEN ONCE BIZ HASTA YAKINLARI DIK DURACAK.INANACAK.TURKIYEDE 450 ONKOLOG,100 KADAR DA ASISTAN ONKOLOG VARMIS.BU INSANLAR GERCEKTEN ÇABALIYOR BIZIM IÇIN.OZELLIKLE DE BIR KISMI BU YOLA HAYATLARINI ADAMIS.BIZ AGLARKEN,BIZ ISYAN EDERKEN BIRILERI BIZIM IÇIN MÜCADELE VERIYOR,BUNU DUSUNURSEK DAHA GÜÇLÜ HISSEDIYORUZ KENDIMIZI.TEDBIR VE MUCADELE ILE DEVAM EDECEGIZ.ARKADASLAR HASTA ÖLMEZMIS,VADESI DOLAN ÖLÜRMÜS,BIRAZ INANCIMIZ VARSA BU ZATEN BÖYLE.NEVARKI BU DEMEK DEGILKI OLURUNA BIRAKALIM,TIP DAN GELISMELERDEN YARARLANALIM.BENI ARAYAN BIRKAC HASTA YAKINI VAR,ANNELERI VE BABALARI ICIN NASIL MUCADELE VERIYORLAR, ARASTIRIYORLAR.NEMUTLU BU EVLATLAR IÇIN....NE MUTLUKI,BIRGUN ARDIMIZA BAKTIGIMIZDA -KESKE DEMEYECEGIZ INSALLAH.LUTFEN SORMAK ISTEDIGINIZ HER NE OLURSA CEKINMEDEN BENI ARAYIN.BILGEN PAKDAMAR:05327413625-bilgen.yildizhan@hotmail.com
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 10111213>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50