www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kanser caresizlik

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
umut Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı umut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kanser caresizlik
    Gönderim Zamanı: 12.Mart.2017 Saat 08:20
Kanser ile geç tanıştım. Babam hastalığını öğrendiğimizde 4. evre akciğer veya başkası idi. Hiç bir doktor bu hastaya birşey yapılmaz dedi.her doktordan ellerimiz boş umutlarımız tükenerek eve geldik. Tedaviye kimse almadı. Bir hastaneye kabul ettirdik serum dahi takmadı ve babam çaresizlik içinde bir deri bir kemik kaldı. ve acile kaldırdık. Şimdi yoğun bakımda ve ağrıları dindirilmeye çalışılıyor. Allah her kulun karşısına şifa verenleri çıkarsın. Ama bu dünyadan rızkınız kesildi mi hele yaşlıysanız mezara gömülsek daha anlamlı olacak.
Yukarı Dön
asrin34 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
  Alıntı asrin34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Mart.2018 Saat 12:55
SONUÇ MUTLAK OKUYUN HERTÜRLÜ KANSERDE YARIYOR .tüm arkadaşlarıma geçmiş olsun kanserin tedavisi 100%78 ve ilacıda basit ameliyat olmadan kein cözümü bulduk ören mek isteyen kardeşlerim bana ulaşabilir yahudi bir doktor sayesinde kanıtlarımda var ufacık çocuklarda bile uyguluyorlar israilde ben bir dostum sayesinde tanıştım bu doktorla ELHAMDÜRİLLAH MÜSLÜMANIM aklında şüpesi olan insanlar için bu sözüm amacım yardım etmek 34asrin@g M A İ L 5 EVREDE BİLE İŞE YARIYOR
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50