www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Maling Melonom

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Papatya1083 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı Papatya1083 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Maling Melonom
    Gönderim Zamanı: 01.Aralik.2020 Saat 16:23
Anneme 13 yıl önce maling melonom teşhisi kondu.Kanserli bölge ameliyatla alındı.İlerleyen yıllarda lenf bezine sıçradı ve bir operasyon daha geçirdi.Çok uzun zamandır kontrol altında olmasına rağmen 8 ay önce bilinç kaybı ve kişilik bozukluğu şikayetiyle gittiğimiz nörologtan beyninde 5 tane tümör olduğunu öğrendik.15 gün arayla 2 tane beyin ameliyatı geçirdi.Ardından 15 günlük radyoterapi aldı.15 günde bir de immünoterapiye başladı.Bir ay geçmişti ki bu kez de kemiklere ve tekrar beyne sıçradı ..İkinci kez 15 günlük bir radyoterapi aldık.Bu kez kan değerleri düşük çıktı ve immünoterapi veremediler .2 kez kan takviyesi yapıldı ama kan değerleri yükselmedi.Doktor biraz kendine gelsin öyle getirin dedi. 1 hafta olmuştu ki bu hiç yürüyememeye ve altına yapmaya başladı.Tam bir felç değil ama konuşamıyor ,yürüyemiyor ,algılaamıyor..Doktoru aradım hastaneye yatması lazım ama şu an korona yüzünden bütün yataklar dolu ,ben size haber veririm dedi..15 gün geçtiği halde aramadı ..Evde öylece bekliyoruz..Bir taraftan başka hastane arasam mı diyorum ,öbür taraftan korona kapacağız diye çok korkuyorum..Yolun sonuna mi geldik ,tedaviye devam mi etmeliyiz böyle bir ortamdan bilmiyorum.Kafam çok karıştı ..Maling Melonomla ilgili bilgisi olanlar süreç konusunda bilgi verebilirse çok sevinirim..Bundan sonra ne yapmamız lazım ?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50