www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kemoterapi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ölüm korkusu sardi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nurgül Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı nurgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ölüm korkusu sardi
    Gönderim Zamanı: 27.Eylül.2010 Saat 00:00
Beynimde bir ur var ve git gide büyüyor.. gün geçtikçe agrilarim artar oldu... ilaç tedavisi görüyorum.. ama hiç faydasi yok gibi ameliyat olacagim ve sonrasinda ya ani ölüm yada en fazla 5 6 yil yasama olanagim varmis. ölmek istemiyorum daha çok gencim yasamam gereken çok sey var yolun basindayim bana yardim edin
Yukarı Dön
arzumehmetaltug Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı arzumehmetaltug Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Eylül.2010 Saat 22:59

Öncelikle Allah'tan sifa diliyorum.Benim esim 16 Subat 2009 da sol akcigerini, 17 Mart 2010 tarihinde de beyininde bulunan kitlelerden yalnica sol tarafta olani alabildiler.Daha sonra radyoterapi ve kemoterapi aldi.Ve bana doktorlar hastalik 4.evrede hiç umutlanmayin en geç bir yil yasar dediler.Ne ben böyle birseye inandim ne de esim bu kadar hasta olduguna.Ve su anda masallah kilo almaya ve artik isine gitmeye basladi.(Tam 22 kilo verdi ve 2,5 ay tuvalet hariç yataktan çikmadi) O yüzden hastalik degil insani vade öldürür. Allah'a güvencininizi kaybetmeyin her zaman kendinizi motive edin.Kimseyi takmayin aldirmayin. Yüce Rabbim'den acil sifalar diliyorum size ve herkese.Iyi Geceler.

Yukarı Dön
zlpanpan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı zlpanpan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Eylül.2010 Saat 22:48
TongueSize ve basta esinize geçmis olsun.Birlikte yasamayi kabullendiginiz gün yendiniz demektir, sonu ölümde olsa. Ve alistiginiz gün bayramdir gönüllerde hazan.Bende Akciger kanseriyim ve sol loblarim hep alindi.2,5 senedir yasiyorum ve sorulmadikça hatirlamiyorum bile hastaligimi.Ölüm mutlaka gelecek.Hosgeldi.Üzme can kadin kendini ve saygideger esinde üzülmesin.Ölüm bir asude bahardir kabullenen için,
xlpanpan
Yukarı Dön
zlpanpan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı zlpanpan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Eylül.2010 Saat 22:55
TongueMerhaba.Bende akciger kanserinden sol loblarimi hep aldirdim ve 2.5 senedir yasiyorum.Günlük yasantimda hastaligim hiç aklima gelmiyor.Ölüm hepimize var.Gelecekse bu hastaliktan hos geldi sefa geldi.Canini üzme ve
bu kadarda üzme kaderimizde yazili  ise bundan ölmek ölürüz.Oda güzel bir sey.Ama hiç bir seyden yeise kapilma.Bak nasi kaldiracaksin bütün yükleri.Hadi bir silkelen
xlpanpan
Yukarı Dön
deaaaaa Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
  Alıntı deaaaaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Ekim.2011 Saat 21:04
Orjinalini yazan: nurgül

Beynimde bir ur var ve git gide büyüyor.. gün geçtikçe agrilarim artar oldu... ilaç tedavisi görüyorum.. ama hiç faydasi yok gibi ameliyat olacagim ve sonrasinda ya ani ölüm yada en fazla 5 6 yil yasama olanagim varmis. ölmek istemiyorum daha çok gencim yasamam gereken çok sey var yolun basindayim bana yardim edin

bana 3 ay dediler 9 yil oldu halen yasiyorum. öyle takilma diyenlere .. kime ne zaman ne sekilde gelecegi belli olmaz ..
Yukarı Dön
açaliskan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı açaliskan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Ekim.2011 Saat 21:56
Canim,Allah sifani vericektir insallah.Korma demek kolay tabi ki ama elden bisey gelmiyor .Ama sunu söyleyebilirim,benim babamda 9 sene önce atlatti ,kanserdi ameliyat oldu.Iyiyiydi,bir sorunu yoktu ,aniden ve beklenmedik bir sekilde baska bir yerde metastas yapti.Yinede çok sükür,beterin beteri var.Yine Ameliyat oldu,4.kemoterapiyi aliyor su anda.Kurtuldu diye bakiyoruz,ama çok zor,çeken bilir,daha dogrusu çekenin ailesi bilir.Gönlünü ferah tut.Bol dua etmekkten ve doktorlarin söylediklerini bire-bir uygulamaktan baska çare yok.Çok geçmis olsun.Su unutma :Ecel tekdir. Tabiki hepimiz için öyle.
Yukarı Dön
ali001ali Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı ali001ali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Ekim.2011 Saat 14:40
merhabalar. benim babamda akciger kanseri adenokarsinom ve sanirim 4.evrede beyine sicramisti ameliyatimizi olduk sorunsuz bi sekilde sonra biyopsi raporuna göre radyoterapiye basladik bi kaç gun sonra bitecek sonra hemen kemoterapiye basliycz bas vurmadigimiz kapisini çalmadigimiz yer kalmadi bu terapilerden sonrada girisimsel radyoolojiyi deniycz ne olck bilmiyorum yukarida arkadasin bi tanesi yazmis kimseyi takmayin diye moralli olun diye yapck hic birsey yok gözunuzun önunde eriyor her gecen gun ve biliyorum ki bu kemoterapiyle daha da kötü olacak ama siz hiç birsey yapamiyosunz iste asil aci budur nasil moralli olabilirki insan bu durumda babam gözlerimin önünde erimeye basladi sayilir sahte gulumsemelerle nereye kadar!!! allaha dua etmekten baska yapilabiecek hic birsey yk insallah allah cümle hastalarimiza acil sifalar verir.
Yukarı Dön
besers Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı besers Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ekim.2011 Saat 02:25
merhaba: benim babamda akciger kanseri teshisi konuldu beyne geçmis 3 ay önce beyinden parçayi aldilar 4.evre oldugunu bugün ögrendim henüz uyuyabilmis degilim daha kimseye söyleyemedim korku var endise var umudum kirildi ama babama ve anneme baktikça güç geliyor herseyin basi inanmak ve korkmadan üzerine gitmek tek bir hastaneye hocaya bagli kalmayin arastirin sürekli ve inanin yasayacaginiza umut haliniz yüksek olsun. hepimizin sifa bulmasini dilerim.
Yukarı Dön
ali001ali Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı ali001ali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ekim.2011 Saat 22:20

evet hergün yeni biseyle karsilasirsin duyunca yikilirsin inanmak istemezsin ama maalesef duydugun gercektir... seni çok iyi anliyorum moonlight rumuzlu arkadasta beni anlamisti ne kadar tuhaf bi dünya basa gelmeyince inan anlamiyor!!! inancini ve umudunu tabiki yitirmemelisin sen güçlü olacaksin ki o insana güç vereceksin ama unutma gercek olan bisey var!!! biz bir çok doktora gittik ama sonuç ayni yani uygulanacak tedavi ya rt yada kt gerisini önce allaha sonra zamana birakiyosun. kanserden kurtulanlar var mi? var tabi! erken teshis yada kanserin en güçsüz olan cinsleri veya buna benzer sebepler ben o tedavilerin gercekten ise yaradigina inanmiyorum ben sadece dua ediyorum tabiki yapilmasi gerekenler yapiliyor ama kadeimizde ne varsa onu yasiyoruz allah cümle hastalarimiza acil sifalar verir insallah.

Yukarı Dön
asiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı asiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Kasim.2011 Saat 17:29

bir doktor varmis istanbulda çok ünlü isimlere geliyormus is adamlarina yurt disindan geliyrmus beyin cerrahiymis yasli bir doktormus bir arastirin bu doktoru allahim çok büyük lütfen böyle seyler düsünmeyin.rabbim çok büyük

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50