www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastasi Yakinlari Forumu >Tedavi Sürecinde Yasananlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KIRMIZI REISHI MANTARI faydali mi zararli mi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Emre Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Emre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Mayis.2015 Saat 22:02
Telefon numaram 05439088533
Yukarı Dön
soner Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı soner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Haziran.2015 Saat 01:12
emre bey iletisime geçebilirmiyiz? ayni dertten bizde de var bisey danismam gerek. trakyasoner61@hotmail.com adresinden bana ulasirsaniz sevinirim
Yukarı Dön
emre Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı emre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Agustos.2015 Saat 23:23
Telefon numarami yazdim oradan ula
sabilirsiniz
Yukarı Dön
ayhan yüzel Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ayhan yüzel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Agustos.2015 Saat 02:40
Körler sagirlar birbirini agirlar misali. Ürünü güzel ve edebi üslupla övenlerin hepsi ürün saticisi.Bunu en aptal insan dahi anlar.Ben ormandan mantarin kendisini topladim.Elimde var fakat böyle saklaban saticilar yüzünden güvenip kullanamiyorum. Simdi onlara sorsan dogada buldugunu sakin kullanma Onlarin özel yetistirme kurallari var onu kullan derler. Gerçek kullanici agizindan ürünün faydalarini maalesef duyamiyoruz. Bu saticilar yeni hikayelerle hemen atliyor. Sonra da benimle irtibat kur diyorlar. Yazik.
Yukarı Dön
ALI Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ALI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Ekim.2015 Saat 15:38
Yukarı Dön
ALI Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ALI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Ekim.2015 Saat 15:40
YALANNN, KOCA BIR YALAN. TÜRK HEKIMLERINE GÜVENIN ARKADASLAR.
Yukarı Dön
MEHMET Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı MEHMET Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Ekim.2015 Saat 15:41
Yukarı Dön
SERHAT Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı SERHAT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Ekim.2015 Saat 15:41
PARANIZI BOSA HARCAMAYIN, HERBALIST YALANLARA KANMAYIN :)
Yukarı Dön
CUMHUR Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı CUMHUR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Ekim.2015 Saat 15:44
Yukarı Dön
emre Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı emre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Ocak.2016 Saat 22:51
Arkadaslar benim kimseyle ortakligi falan yok zaten mantar kullanmadik numaram yazili ben ankarada devlet memuruyum bende bunlarin palavra oldugunu düsünüyordum ama cikar yol bulamayinca denedik ve sükürler olsun simdilik sikinti yok hersey yolunda
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50