www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastasi Yakinlari Forumu >Kanserli Hastaya Yaklasim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Oglum ve Ben

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hasankeyf Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı hasankeyf Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Oglum ve Ben
    Gönderim Zamanı: 17.Ekim.2008 Saat 02:53
7 yasindaki oglumun bundan 1 yil öncesinde lösemi hastasi oldugunu ögrendik. Tabi bizim için zorlu bir süreç basladi. Uzun ve yorucu tüm o tedaviler süresince oglum ve ben hiç ayrilmadik. Hiç kopmadik. Hiçbirseyine kiyamadigim bu güne kadar bir tek fiske vurmadigim oglumun o agir tedaviler altindayken hiç bir sey yapamamak çok aci..
Ancak umudun belirmesi çok geç olmadi. Suan her sey iyi gidiyor. Tüm insanlara kara günlerin olmadigi bir hayat diliyorum.
Yukarı Dön
burçine Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 11
  Alıntı burçine Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Ekim.2008 Saat 09:35
Çok çok geçmis olsun.Kiyamam O'na.Nekadar üzüntü ve zorluk çektiginizi tahmin edebiliyorum.Acil sifalar diliyorum.Simdi nasil durumu?Isin tedavisi bitti mi? Ya da ilik nakli filan gerekli mi? 
Yukarı Dön
Menekse Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Menekse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Ekim.2008 Saat 03:11
Allahimdan acil sifalar diliyorum
Yukarı Dön
beyoglubeyoglu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı beyoglubeyoglu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Kasim.2008 Saat 20:21

Küçükken lenfoma hastaligi geçirdim. O dönemde babamla benzer bir iliskimiz vardi. hatirladigim hep yanimdaydi. Ne aci ki babami da akciger kanserinden kayettim.

Bu sefer ben onun yanindaydim. Son anina kadar biramadim.
Bu hastalik ne kadar çok artti. Anlamiyorum gerçekten. Çaresi yok mu.
Yukarı Dön
kosgar Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı kosgar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Aralik.2008 Saat 03:17
oncelikle butun hastalara acil sifa ve hasta yakinlarina allah sabir versin  cok zor bir surec benim annem de  mide kanseri bizim doktor kanser artik grib gibi olmus diyor
Yukarı Dön
selimhancan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı selimhancan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Aralik.2008 Saat 11:20
Herkese çok geçmis olsun ,

Benim amcam da da 4. evre mide kanseri teshis konuldu ve bu hafta kemoterapiye baslaniyor. Arastirmalarimiza göre kemoterapi tedavisi standard ve tedavi yapilan yerin fazla önemi yok ama olasi radyoterapi tedavisi için doktor / hastane önerisi olan var mi acaba ?

Simdiden tesekkürler.
Yukarı Dön
fameka Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı fameka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Ocak.2009 Saat 04:01
Size ve tüm hastalara Yüce Mevladan Sifalar diliyorum.Allah hepimizin ama özellikle de çocuklarimizin yardimci olsun.
Yukarı Dön
yalcinaras Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
  Alıntı yalcinaras Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Ocak.2009 Saat 12:30
benimde annemin böbreklerinde çikti böbregini birini aldirdim ama geçikmisiz bagirsaginin altina siçramis Allah' tan erken teshis oldu yok olmayacak ama durdurulmasi mümkün bakalim ne olacak
Yukarı Dön
habibe orhan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı habibe orhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Mart.2009 Saat 20:08
çok geçmis olsun inannin sizin neler  yasadiginizi tahmin ediyorum umudunuz hiç tükenmesin allah  yavrunuzu sizlere bagislasin
Yukarı Dön
Dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
  Alıntı Dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Nisan.2009 Saat 22:49
Allah hepimizin yardimcisi olsun.Dilerimki yavrunu sana bagislar.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50