www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastasi Yakinlari Forumu >Kanserli Hastaya Yaklasim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Oglum ve Ben

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Burçine Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Burçine Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Nisan.2009 Saat 10:21
Hasankeyf oglunuzu çok ama çok merak ettim umarum durumu iyiye gidiyordur.Lütfen cevap yaziniz.
Yukarı Dön
çigdem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 15
  Alıntı çigdem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Temmuz.2009 Saat 09:13
Yüce Rabbim Oglunuzla Sizi Hiç Bir Zaaman Ayirmasin.. Bir An Önce Saglikli GÜnlewre Kavusmanizi Dilerim ..

Allah Tüm Hastalara Sifa Hasta Yakinlarina Sabir Versin Insallah... Saygiyla
Yukarı Dön
Dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
  Alıntı Dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Mayis.2010 Saat 22:40
Durumunuzu sormaya korkuyorum.Insallah iyi gidiyordur.
Allah yardimcimiz olsun.
Yukarı Dön
ebru Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı ebru Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Haziran.2010 Saat 01:24
RABBIM HEPIMIZIN YARDIMCISI OLSUN BEN HEM LÖSEMI HEMDE KARIN ZARI KANSERI KARIN ZARI KANSERINI YENDIM ALLAHIM DIGERI IÇINDE ÇOK DUA EDIYORUM ANNEMI BABAMI  VE ABILERIMI ÇOK SEVIYORUM ZOR GÜNLERIMDE HEP YANIMA OLDULAR UNUTMAYAN DOSTLARIMDA VAR ONLARIDA ÇOK SEVIYROUM ALLAH KIMSEYE HASTALIK VERMESIN
Yukarı Dön
tutku sena Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı tutku sena Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Ekim.2010 Saat 14:45
slm.bu kanser beni cildirtacak artik.annem ve dedemde var.annem genc over ca.bir yil oldu.iyi gozukuyor.cok yorgunum fakat.bende takat kalmadi.umudumu yitirmiyorum.herkes ayri biseler diyor.ins.hepsi kurtulur.....
Yukarı Dön
sevgi72 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı sevgi72 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Kasim.2010 Saat 12:05
asla umutsuzluga kapilmayin asla babam 6 yildir kanserle mucadele ediyor tabiki cok zor gunler geciriyoruz ama asla beli etmedik zaten hastalar birtek yuzumuze bakiyor kendilerini birakmak icin buna firsat vermeyin , morel 100de 50 ilacidir bu hastaligin ,allah tum haslarara sifa versin
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50