www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Tedavi Merkezleri Forumu >Istanbul Tedavi Merkezleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Karaciger Kanseri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
MeteTopçu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı MeteTopçu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Karaciger Kanseri
    Gönderim Zamanı: 13.Agustos.2011 Saat 22:37

2 hafta önce babamin hiçkirik sikayeti üzerine hastaneye gittik. Bir çok test yapildi. Geçen hafta karacigerinde kötü huylu tümör tespit edildi. Gittigimiz hastanede onkoloji bölümü olmadigi için bize onkoloji bölümü olan bir hastaneye gitmemiz gerektigini söylediler. Panik ve saskinlik içersindeyiz. Bize bir yol gösterebilir misiniz? SSK hastanelerindeki uygulamalar nasildir? Onkolojide iyi olan hastaneler hakkinda  bilginizi rica ediyorum. Ya da iyi bir Prof. ismi ve numarasi verebilir misiniz? Ilk etapta muayene için. 

Yukarı Dön
özgün Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 25
  Alıntı özgün Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Eylül.2011 Saat 10:21
Geçmis olsun öncelikle.Allah bababaniza ve bütün hastalarla babamla beraber sifalar ,saglik sihhat versin.2,5 ay oldu teshisimiz konulali.Babam da ayni durumda.Çok iyi anliyorum sizi.Tepenizden vurulmusa döndünüz ,hala da rüyada saniyorsunuz eminim kendinizi.Biz ankaradayiz.Tedavi için hacettepe üniversitesini seçtik.hANGI SEHIRDESIniz?Bize de ilk teshis ssk hastanesinde konuldu.Onkoloji bölümü olan hastaneye gitmemiz söylendi.Biyopsi yapildi mi?Tümörün büyüklügü ne kadar.Ben de süreci merak ediyorum.Bizi neler bekliyor.Paylasimda bulunabiliriz.Geçmis olsun tekrar...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50