www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Genel Saglik Forumu >Kanserden Korunmak
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dondurulmus Gidalar ve Fast Foof

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Sadet Kayacik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı Sadet Kayacik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dondurulmus Gidalar ve Fast Foof
    Gönderim Zamanı: 17.Ekim.2008 Saat 15:33
Merhabalar

Ben bir diyetisyen olarak sizlere en büyük tavsiyem dondurulmus gidalardan ve fast food tarzi beslenme aliskanliklarindan uzak durmanizi tavsiye ediyorum. Her meyve ve sebzeyi mevsiminde tüketmek gerekiyor. Çünkü mevsiminde olmayan besinler genelde yardimci üretim teknikelri ile gelistiriliyor ve bu dogal degil.

Saglik günler
Yukarı Dön
ELaa Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ELaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Kasim.2008 Saat 15:02

merabalar bana dondurulmus gidalarla ilgili bilgi gerekli yardimciolabilecek biri varmi?? evde gida dondurmasi nasil yapillir ve benzeri gibi...

Yukarı Dön
fatma Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı fatma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Agustos.2009 Saat 15:42
slm
Dondurulmus gidalar derken yazin alip evde hazirlayip derin dondurucuya attigimiz  gidalar da dahil mi buna?
Yukarı Dön
olive79 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 29
  Alıntı olive79 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Agustos.2009 Saat 16:51

Tabi ki hayir, mevsiminde tüketilen sebzeleri meyveleri tabiki derin dondurucuda muhafaza edebiliriz ve gönül rahatligiyla tüketebiliriz. Yukarida anlatilmak istenen süper marketlerde serin dondurucuda satilan ürünler, hazir köfteler v.s  Ismi cismi belli olmayan çig olarak tüketilen  sarküteri ürünleri ... Konserve ürünler ve fast food

Saglikli günler,
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50