www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Tedavi Merkezleri Forumu >Ankara Tedavi Merkezleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ANKARA ONKOLOJI HASTANESI ???

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Messi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı Messi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ANKARA ONKOLOJI HASTANESI ???
    Gönderim Zamanı: 17.Ekim.2008 Saat 15:37

Babam bagirsak nedeniyle Ankarada tedavi oluyor. Kemoterapi aliyor.

Yukarı Dön
fameka Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı fameka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Ocak.2009 Saat 03:36
Annem Ankara Onkoloji de ameliyat oldu.Kolon kanserinden.Doktorundan kat görevlilerine kadar hepsinden Allah razi olsun.Alaninda uzman kadrosu ile tartisilmaz hizmet veriyorlar.Özellikle 5. cer servisine tesekkür eder hepsine çalismalarinda basarilar dilerim.
Yukarı Dön
SALIHA ARIKIZ Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı SALIHA ARIKIZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Subat.2009 Saat 19:40
BEN ANKARA ONKOLOJIDE AMELIYAT OLDUM.4. CER. SERVISINDE YATTIM. ORADAKI EKIP ÇALISANLARINA VE ÖZELLIKLE BILAL HOCAMA TESEKKÜR EDERIM. BASARILARININ DEVAMINI DILERIM.
Yukarı Dön
ISIMSIZ Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ISIMSIZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Haziran.2009 Saat 16:09

SAYIN ONKOLOJI HASTAHANESI BAS HEKIMI SU AN HASTAHANENIZDE *****BÖLÜMÜNDE PERSONEL OLARAK ÇALISMAKTA OLAN ******* ISIMLI SAHISTAN SIKAYETLERIMI BILDIRIYORUM. KENDISI ****** OTURUYOR HASTAHANENIZDE HIRSIZLIK YAPIYOR. ALDIGI SEYLERI IZAH EDIYORUM:NEVRESIM ÇALIYOR KOMSULARINA GETIRIYOR,KAÇ DEFA IGNE ÇALIYOR,KOMSULARINA PARAYLA IGNE YAPIYOR. ELEKTRIK KABLOSU ÇALIYOR,SARGI BEZI YARA BANDI HASTAHANEDEN HER GELMESINDE KANTINDEN POGAÇALARI ÇALIYORDU, HER GELMESINDE HASTAHANEDEN MUTLAKA BUNUN GIBI SEYLER ÇALIP GETIRIYORDU. AYRICA HASTAHANENIZE TAM TARIHINI BILMIYORUM AMA HASTA OLDUGUMDA  ACILE GELMISTIM. DINLENME ODASINA GÖTÜRDÜ BENI ,DINLEN DIYE;TACIZDE BULUNDU. EL TACIZI KELIME TACIZINDE BULUNDU. KIMSEYE DIYEMEDIM,TEHDIT ETTI BENI ÖLDÜRÜRÜM DIYE,ESINE DERIM DIYE.BU ALDIKLARINI BIZE AGZIYLA KENDISI DEDI. O SAHISIN YÜZÜNDEN YUVAM YIKILDI. VE O SEMT TEN TASINDIM. ÇALDIKLARINI ISPATLAYABILIRIM. GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERIM.TESEKKÜR EDERIM...

Düzenleyen kansertakip - 11.Haziran.2009 Saat 19:03
Yukarı Dön
ISIMSIZ Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ISIMSIZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Haziran.2009 Saat 16:13
LÜTFEN BU SITEYE GIREN KARDESLER BANA DESTEK OLUN, BU GÜN BANAYSA BU OLANLAR YARIN SIZLERINDE BASINA GELEBILIR...
Yukarı Dön
moonlight Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 52
  Alıntı moonlight Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Haziran.2009 Saat 16:32
bunlari buraya yazmaniz birsey ifade etmiyor gerekli yerlere sikayette bulunun bence. sitenin amaci belli suç duyurusu yapilacak bir yer olmadigi kanaatindeyim.
Yukarı Dön
bülent Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı bülent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Temmuz.2009 Saat 04:46
onkoloji deki ortapetidoktorlari çok mukembel insanlar  dallarinda gerçekten iyiler ama beni bütüur iyilestiremediler düsünüyorum sorun bendemi yoksa hastalik gidisati boylemi allah sonumuzu hayir etsin nediyim
Yukarı Dön
meltem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 21
  Alıntı meltem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Agustos.2009 Saat 09:06
BABMLA BIRLIK TE BIZDE  AGUSTOS 2009 DA ANKARA ONKOLOJI HASTANESINDEYDIK.MIDE CA TANISIYLA AMLIYAT OLDU, GERCEKTEN TÜM ÇALISANLARA 1.CERRAHI DOKTORLARINDAN SAYIN HALUK HOCAMA .KINIK SEFINE COK TESEKKÜRLER.HASTANE HER BAKIMDAN COK IYI.SADECE AMELIYAT SIRASINDA HASTANIZIN DURUMUNU ÖGRENMEK IÇIN EKRAN KARSISINDA , O ÜZÜNTÜ IÇINDE IKEN BIZLERI TIKIS TIKIS KANTIDE KÖTÜ KOKULAR IÇINDE  KÜÇÜK BIR YERDE BEKLETMELERI HOS DEGILDI.BEKLEME SALONLARINI AYIRIRSALA COK IYI OLUR.
Yukarı Dön
bülent Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı bülent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Agustos.2009 Saat 20:12
meltem arkadasima katiliyorum
Yukarı Dön
METIN Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı METIN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Ekim.2009 Saat 13:06

ISIN TEDAVISI YAPILIYORMU ARKADASLAR?

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50