www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Tedavi Merkezleri Forumu >Ankara Tedavi Merkezleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ANKARA ONKOLOJI HASTANESI ???

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
meltem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 21
  Alıntı meltem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ekim.2009 Saat 08:30
evet metin arkadasim onkoloji hastanesinde isin tedavi merkezi de var  gecmis olsun
Yukarı Dön
ece Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ece Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Aralik.2009 Saat 16:38

slm anenemin ayaginda tümör teshisi konuldu...ankara onkolojiye gelenmsi bildirildi acaba özewl sira veya bildiginiz iyi bir doktor tavsiye edebilirmisinz?biizm için çok önemliiiWink

Yukarı Dön
xx Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı xx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Subat.2010 Saat 13:27
safak hoca. baskada yok zaten
Yukarı Dön
magdur Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı magdur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Mart.2010 Saat 19:49
biz bu hastanede ilk denenen bir ilaci almaya basladik dün ilaç sonuç vermedi diye kesiyoruz dediler sirf ilacin adi kötülenmesin diye prestiji düsmesin diye çünkü ruhsatsiz bi ilaç ve bu sonuçlara göre alicak önceleri doktorlar egitim hastasi diye çok iyi davraniyorlardi fakat simdi o ilgi ve alaka kesildi çünkü doktor bu isten para kazaniyodu ben bu ilacinin sorumlusundan klinik sefine kadar herkesi kiniyorum yaziklar olsun çikarlariniz için insan hayatiyla oynamak hiç dogru degil yasal bütün yollara basvurcaz ama ben bu kadar rezelat bi servis görmedim yaziklar olsun doktor hanim biz sizi adam sanmistik

Yukarı Dön
nacar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı nacar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Mayis.2011 Saat 02:00

dedem burnunda kanama ve balgamindan kan gelmesi sikayeti ile hastaneye yatirildi bugün tam bir hafta oldu ve bize tek bir sey söylenmedi sadece tetkikler sonuçlanmadi deniyor ve biz sonucu çok merak ediyoruz bu hastanede isler nasil ilerliyor hiçbir bilgimiz yok tetkikler bittikten sonrami sonuç veriliyor bilmiyoruz bu durumu yasayanlardan nasil ilerledigi hakkinda bilgisi olan varsa lütfen yardimci olsun...

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Ocak.2015 Saat 20:30
Tek bildigim bu hastanede nizam yok düzen yok insanlar zaten düsmüs caninin derdine kosturup duruyorlar oradan oraya içim kan agliyor ne kadar çaresiziz Allah herkesin yardimcisi olsun insanlari denek etmisler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50