www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Tamamlayici Tip Forumu >Bitkisel Destek Ürünleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Portakal Suyu kanserden önleyici

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Metin Tutuç Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı Metin Tutuç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Portakal Suyu kanserden önleyici
    Gönderim Zamanı: 22.Ekim.2008 Saat 03:31
C vitamini kansere karsi koruyucu özellikleri oldugunu duymustum. Anti oksidan bir vitamin deniyor. Yani kanserden koruyucu. Bende her gün bir bardak protakal suyu mutlaka içiyorum. Ancak hazir degil sikma portakal suyu içiyorum.

Herkese acil sifalar sunuyorum
Yukarı Dön
yalcinaras Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
  Alıntı yalcinaras Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Ocak.2009 Saat 12:26
portakal suyu tavsiyeniz için tesekkürler bende hastama hergün sikarak içirecegim
Yukarı Dön
nurten Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
  Alıntı nurten Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Agustos.2009 Saat 00:52
ben meme ca.yim.internette mandalina suyunu çok yararli oldugunu okudum.ve 5 yildir mandalina suyunu bolca tüketiyorum.birde siyah üzümü rondoda surup gibi yapip içiyorum.kan sayimlarim çok iyi çikiyor.tüm hastalara sifa vermesi dilegiyle
Yukarı Dön
olive79 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 29
  Alıntı olive79 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Agustos.2009 Saat 16:39

Hastaniz kemoterapi görüyorsa, tedavi günü portakal suyu ve diger vitaminleri vermeyin....

Yukarı Dön
monaliza Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı monaliza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Nisan.2010 Saat 21:05
portakal suyu ve greyfurt suyu kemoterapi sirasinda kullanilmiyor diye biliyorum. havuç elma suyu faydali. 
Yukarı Dön
guclukadın Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 15
  Alıntı guclukadın Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Ekim.2018 Saat 05:13
Hocam meyvelerin posasınıda yiyin. Sadece suyunu tüketmeyin :)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50