www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Tamamlayici Tip Forumu >Bitkisel Destek Ürünleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Mucize Mantar , Reishi ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 11>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Hüseyin Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Hüseyin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Mucize Mantar , Reishi ?
    Gönderim Zamanı: 27.Ekim.2008 Saat 03:21
Arkadaslar kullanan var mi , faydasi oldu mu?

Bazisi iyi diyor bazisi kötü. Ama dogrusu ne?

Bizim bir yakinimiz almayi düsünüyor...Kullanan oldu mu hiç...
Yukarı Dön
ömür Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı ömür Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Kasim.2008 Saat 12:57
merhaba....
yakininiza Allahtan acil sifalar diliyorum.
Reishi mantari kanser tedavisi esnasinda  yardimci destek ürün olarak kullanilmaktadir.
Bu mantarin yapisinda bulunan 400 ün üzerindeki biyolojik aktif bilesenler sayesinde  bagisiklik sistemini güçlendirir.Bununla kalmaz vücuttaki kanser hücrelerini  (antitümör)etkisinden dolayi ... yavas yavas hapsederek  gelisimini durdurarak,gerilemesini saglar.
Bu mantarin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadir.
Biz fungalgrup olarak  bu mantari Ankarada  red reishi (ganoderma lucidum) konsantresi olarak üretmis bulunmaktayiz.
simdiye kadar birçok hastaya verdik.Hastalarda olumlu sonuçlar elde ettik.
Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayin

Düzenleyen kansertakip - 06.Aralik.2008 Saat 21:42
Yukarı Dön
HICRAN Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı HICRAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Aralik.2008 Saat 17:24
ANNEM MESANE KANSERI SADECE TÜMÖR VAR VE IKINCI KEZ TÜMÖRÜ ALINDI SUANDA MANTAR KONSATRESI KULLANMAKTA 10 GÜN OLDU BUMUN YANINDA KAPARI YOSUN MULTI VITAMIN VE ZENCEFIL HAPLARI KULLANIYOR.BÖLGESEL OLARAK KEMOTERAPI GÖRÜYOR.ACABA KEMOTERAPIYE DEVAM ETMELIMI YOKSA BUNLAR YETERLIMI
Yukarı Dön
rahim Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı rahim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Aralik.2008 Saat 22:16
Babam 4. derece akciger kanseri.3 haftadir hap sekline getirilmis halini kullaniyor.Gözle görülür iyilesmeleri görebiliyorum.yürüyemeyen adamin ayaklandigina sahit oldum.Denemelisiniz,hiç bir yan etkisi yokBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Yukarı Dön
lalee Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı lalee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Subat.2009 Saat 00:51
saniyorum saglik bakanligi o mantarlarin hiçbir faydasi olmadigini açiklamisti.bu yazilanlara inanasim gelmiyor eger öyle bir yarari olsaydi sanirim kanser hastalagindan hayatini kaybeden olmazdi herkes bu mantarlardan kullanir sagligina kavusurdu.
Yukarı Dön
PELIN Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
  Alıntı PELIN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Mart.2009 Saat 08:41
HICRAN HANIM .AV.ILHAM DEMIR IN MESANE KANSERINI IÇIN ÖNERDIGI KANTORON SUYU GIBI BIR BITKIVAR.AYNI ZAMANDA BUNU BIR GAZI ÜNIVERSITESINDE PROF.DA BIR YAKINI IÇIN KULLANMIS VE IYI GELMIS

Düzenleyen kansertakip - 17.Haziran.2009 Saat 14:07
Yukarı Dön
olive79 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 29
  Alıntı olive79 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Mart.2009 Saat 17:26

Merhaba Arkadaslar,

Benim çevremde de kirmizi reshi mantarinin çayini kullanan bir tanidigim var. Yaklasik 5 kutu bitirdi. Faydasinida gördügünü ailesi ve kendiside sik sik dile getiriyor. Akcigerlerindeki tümörün 10 mm den 2 mm ye düstügünü belirtti. Kemoterapiyle bir arada kullaniyor. Kemoterapinin yan etkilerini pek hissetmemis. Bende annemde metastaz oldugunu ögrenince Cerrahpasa Tip fakültesinin onkoloji prof. Çigden Hanima sordum. Bu tip destek tedavi uygulayabilirmiyiz diye. Kendisi saglik bakanligi tarafindan onayli ürünleri kullanabilecegimizi belirtti. Fakat kemoterapi günü bu ürün ve diger vitamin v.b ürünleri kullanmamamiz gerektigini özellikle belirtti. Bende Tv de denk geldim. Mesut Yar'in programina bir dr katilmisti. Bu kirmizi reshi mantari ile ilgili açiklamalarda bulunuyordu. Bununla alakali siteler mevcut isterseniz girip bakabilirsiniz. Ayica bu tip ürünleri kullanmadan önce doktora danismadan kullanmamakta fayda var diye düsünüyorum.

Saglikli günler dilerim.
Yukarı Dön
deniz Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı deniz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Nisan.2009 Saat 16:22
benimde annem kanser . kulananlar hangi ürünü aldi yardimci olur musunuz
Yukarı Dön
moonlight Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 52
  Alıntı moonlight Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Nisan.2009 Saat 19:36
of erkan topuz hastalarina naturallife ürünlerini tavsiye ediyor bildigim kadariyla
Yukarı Dön
Dertli Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Nisan.2009 Saat 18:30
Merhaba bu Erkan TOPUZ için çevremde iyi seyler duymuyorum.Ya sizler ?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 11>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50