www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Tamamlayici Tip Forumu >Bitkisel Destek Ürünleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Mucize Mantar , Reishi ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 91011
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
elif Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
  Alıntı elif Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Eylül.2012 Saat 10:42
öncelikle geçmis olsun diliyorum..benim babam da karaciger kanseri yürüyemiyor.reishi mantari kullaniyor ama ne kadar sürede etkisini gösteriyor?kemiklerede siçradi simdi.....
Yukarı Dön
faruksimsek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı faruksimsek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Haziran.2013 Saat 18:57
Selamlar arkadaslar.. Ben Diyarbakir'dan Faruk SIMSEK... Bu formu ilk defa gördüm.. Annem Pankreas kanseri oldugunu geçen yil 2012 Subat ayinda ögrendik. Bel kismina vuran agirlar sonucunda çekilen tomografi'den sonra emin olmak için PET çektik ve malesef aci gerçegi ögrendik. Annem malesef pankreas kanseriydi... Annemi hemen vakit kaybetmeden Ankara yüksek ihtisas hastanesinde cerrahi bir operasyonla pankreasin üst ve alt kismi, dalak organi alndi. Canim anam ameliyat sonrasi bir hayli bitkindi ameliyat tam 6 saat sürmüstü. Ameliyat sonrasi Diyarbakir Egitim arastirma hastanesi onkoloji bölümünden kemoterapi almaya basladi. Yaklasik 2 ay kemoterapi gördükten sonra kan,tomografi, pet çekimleri sonrasi normal seyirinde gitmeye basladi. Taki 2013 Nisan ayinda tekrar pankreas kanseri patlak verdi. Annem git gide vücut direnci düsüyordu. Halsiz, istahsizlik gibi problemler basladi. Kabus dolu günler tekrar basliyordu. Ne gecem kaldi ne de gündüzüm... Onkolog ile görüsmemizde 2 ay ömür biçmisti anneme gerisini siz düsünün. Psikolojim allak bullak, insanlar üstüme üstüme geliyor.. Allah-u Teala dert vermisse elbet derman'da vermistir diye düsündüm ve pankreas kanseri hakkinda tabiri caize aramadik bitkisel tedavi birakmadim. (Annem 3 evre pankreas kanseri idi )Internetten http://kirmizireishi.com diye bir sey buldum sitelerini inceledim... Aslinda denize düsen yilana sarilir misali siparis verdim. En azindan ileride keske dememek açisindan aldim... Kargo ile ilaçlar geldi. Fiyat anlaminda çok'ta pahalli gelmedi.  Gayet güzel bir sekilde anneme sabah ve aksam yemeklerden 30 dk önce taze sikilmis portakal suyu ile içirdim. 1. kemoterapide (xleoda hap sabah 3, aksam 4 adet kullaniyor)  bio kimya ve kan degerleri kemoterapi  almasini gerektirecek düzeye geldi (Ilk tahlil sonuçlari CEA 30,33 diger kanser parametleri bir hayli fazla idi). Annem artik kendine geliyordu yemek yiyiyor ve her sabah ve aksam ortalama 1 km yürüyüs yapiyordu. Bu arada Annem ile babami umreye gönderdim. Umre boyunca annem kemoterapisine devam etti (umrede 9 gün kaldilar). 2. kemoterapide kan tahlili sonucu dün aldim ve gözlerime inanamadim CEA 25 olmus diger CEA hormonlarinda düsüs var... Bio kimya ve tam kan degerleri çok iyi.. Onkolog çok iyi dedi en azindan durdurma ve düsüs var dedi. (Onkolog bitkisel ilaç kullandigimi bilnmiyor) Ben  sadece üye arkadaslarima yardimci olmak istedim. Ben hakikaten faydasini gördüm.. Allah diger kanseri olan hasta ve yakinlarina yar ve yardimci olsun..
Yukarı Dön
SEVDA 1 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı SEVDA 1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Agustos.2013 Saat 11:44
merhaba,
arkadaslar benim babamda kanser hastasi rabbim tüm hastalara sifa versin insallah.
benimde size bir tavsiyem olacak.Babam Hastaliginin kötü döneminde kani düsüyor kan takviyesi yapiliyordu.3 yildir ilaçlarin yanisira siyah üzüm suyu içiyor hergün bir bardak .Siyah üzümde yaz aylarinda oldugu için kis içinde annnecigim bol bol alip kaynatip konserve siselerine koyup bütün kis bozulmadan içmesini sagliyor.Mecbur kalmadikça kendiniz alip yaparsaniz daha iyi bence en azindan koruyucu katki maddesi yok.mesajimi kisin okuyan arkadaslar olursa üzülmeyin çekirdekli siyah kuru üzümde alip kaynata bilirsiniz ama taze olani tavsiye ederim.
acil sifalar herkese....
Yukarı Dön
RM Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı RM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Subat.2015 Saat 13:06
MODERN TIP YETERINCE PARAYI BALYALAMADI MI?
YAN ETKILI ILAÇLAR NEDEN ÜRETILIYOR?
ÇARESI BULUNAN HASTALIKLAR IÇIN NEDEN FORMÜLLER GIZLENIYOR?

HEPSININ TEK CEVABI PARA HIRSI BASKA BISEY DEGIL
Yukarı Dön
EZBAK67 Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı EZBAK67 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Subat.2015 Saat 02:45
NE GÜZEL SÖYLEMISSIN HERKES MANTARI KULLANSAYDI ÖLMEZDI
Yukarı Dön
guclukadın Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
  Alıntı guclukadın Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Eylül.2018 Saat 05:10
Tam olarak kanserli kişiler için ne denli fayda eder bilmiyorum ama faydalarının çok olduğu doğru. Doğalını alıp evinizde çayını yapmaya özen gösterin.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 91011

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50