www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Tamamlayici Tip Forumu >Bitkisel Destek Ürünleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Mucize Mantar , Reishi ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 891011>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hatice antakya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 10
  Alıntı hatice antakya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Mart.2011 Saat 00:01
Orjinalini yazan: nesimm

s.a arkadaslar ALLAH  tüm hastalarimiza acil sifalar ve yakinlarina da sabirlar ihsan eylesin.Bu hastaliktan dolayi insanin eli kolu baglaniyor.Bosuna çirpinislarla zaman tüketmenin sikintisi daha da çok yoruyor insani.Ne diyelim elimizden gelen ne ise onu yapabildigimiz kadari ile yapmaya çabaliyacagiz.  Beni yanlis anlamayin ama ben size bir sivi adi önereyim,onu bi arastirin.bulabiliyorsaniz bulmaya çalisin,Bu ürün MMS tir.bu isimle sitesi dahi var.belki hastalik için bir vesile olabilir.
  KULLANAN YAKININIZ VARMI BEN SITEYI INCELEDEIM AMA ÇOK GERÇEKÇI GELMEDI KULLANAN VARSA NE GIBI ETKLILERI VAR AÇARMISINIZ...
Yukarı Dön
nesimm Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 9
  Alıntı nesimm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Mart.2011 Saat 23:22
HATICE HANIM;BENIM YENGEM BEYIN TÜMÖRÜNDEN ULUDAG ÜNIVERSITESINDE 2 AYDA 4 AMELIYAT GEÇIRDI.BU SUBAT BASINDA 2-3 AY ÖMÜR BIÇTILER.OCAK 15 DEN SUBAT 17 YE KADARLIK KULLANIMDA TÜMÖRÜN ILERLEMESININ TAMAMEN DURDUGU METASTAZ YAPAN BIR BÖLGENIN TEMIZLENDIGINI DOKTORLAR HALA KABULLENEMIYORLAR.ONLARA GÖRE YENGEM SU AN AGRI VE SIZISI GEÇSIN DIYE MORFIN ILE GÜNÜNÜ GEÇIRIP KOLAY ÖLMESI SAGLANACAK BIR HASTAYDI.AMA HAYATA TUTUNUYOR.sizin kaybedeceginiz bir sey yok galiba ki,gerçekçiligi tartisiyorsunuz.KAYBEDECEK HAYAT DAHI OLSA!!.ÜRÜNÜ BULUP HERHANGI BIR LABARATUAR DA TEST DE YAPTIRABILIRSINIZ. SONRA GERÇEKÇILIGINDEN BAHS EDERSINIZ.YINE DE BEN SIZLERE  BÖYLE BIR SEYIN VAR OLDUGUNU BILDIRMIS OLAYIM DA TERCIH DE SIZLERIN OLSUN!!
Yukarı Dön
hatice antakya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10
  Alıntı hatice antakya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Mart.2011 Saat 13:36
Orjinalini yazan: nesimm

HATICE HANIM;BENIM YENGEM BEYIN TÜMÖRÜNDEN ULUDAG ÜNIVERSITESINDE 2 AYDA 4 AMELIYAT GEÇIRDI.BU SUBAT BASINDA 2-3 AY ÖMÜR BIÇTILER.OCAK 15 DEN SUBAT 17 YE KADARLIK KULLANIMDA TÜMÖRÜN ILERLEMESININ TAMAMEN DURDUGU METASTAZ YAPAN BIR BÖLGENIN TEMIZLENDIGINI DOKTORLAR HALA KABULLENEMIYORLAR.ONLARA GÖRE YENGEM SU AN AGRI VE SIZISI GEÇSIN DIYE MORFIN ILE GÜNÜNÜ GEÇIRIP KOLAY ÖLMESI SAGLANACAK BIR HASTAYDI.AMA HAYATA TUTUNUYOR.sizin kaybedeceginiz bir sey yok galiba ki,gerçekçiligi tartisiyorsunuz.KAYBEDECEK HAYAT DAHI OLSA!!.ÜRÜNÜ BULUP HERHANGI BIR LABARATUAR DA TEST DE YAPTIRABILIRSINIZ. SONRA GERÇEKÇILIGINDEN BAHS EDERSINIZ.YINE DE BEN SIZLERE  BÖYLE BIR SEYIN VAR OLDUGUNU BILDIRMIS OLAYIM DA TERCIH DE SIZLERIN OLSUN!!
ben kardesim için herseyi inceliyorum ama bunu ilk kez duydum allah yengenize sifa versin ben daha detayli inceleyecegim dediginiz tedavi yöntemini bizim su an bisey almamiz mümkün olmuyo bagirsak yapisikligini açamiyolar ins açilirda bizde tedavimize devam ederiz
Yukarı Dön
tomhalil Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
  Alıntı tomhalil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Mart.2011 Saat 06:50
Arkadaslar, Reishi mantari gercekten kansere karsi cok faydali ve bagisiklik sistemini guclendiriyor. Bir seyin faydasi var/yok oldugunu en iyi anlamak icin, "Pub Med" websitesinden ogrenebilirsiniz:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/
Bu siteye  "reishi" gibi bir bitkinin,  bilim adamlari tarafindan klinik testi yapilmis raporunu arama yapabilirsiniz, ve de vardir bu sitede, arama bolumune "reishi" yazin ve butun raporlari okuyun, ama ingilizce.  Zaten Japon bilim adamlari reishi 40 yil once testlerini yapmislar.
Turkiye de kanser hastalarina verilen "imuneks" ilacinin icindeki madde "beta glucan" dir. Bu madde zaten Reishi mantarinin icindedir.

Dr. Ziya Ozel'in kesfettigi Zakkum bitkisinin bile arastirmasi yapilmistir, ingilizce olarak Pub Med sayfasinda "Nerium oleander" olarak arama yapabilirsiniz. Bu bitki anti-tumor olarak kanitlanmistir AMA bu rapor ve test 1.ci asamadir.

Bir arkadasimiz "MMS" tavsiye etmis. Bu urunun hic bir raporu yokdur bu sitede. Bu urun iyimi kotumu simdilik bilinmiyor, bilinmedigi icin de tavsiye etmem.

Kansere, cok faydali olan bir ilac var, bu da "LDN" bunun raporlari var bu sitede, bu ilac kansere hastalarina tavsiye ederim.
Herkese Allah acil sifa versin.
Yukarı Dön
tomhalil Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
  Alıntı tomhalil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Mart.2011 Saat 07:51
Arkadaslar sunu da eklemekte fayda var. Bu hastaligi tek reishi mantar ile yenemezsiniz. Kansere karsi bir ordu kurmaniz lazim, bunun icin bol sebzeler, bol meyveler, temiz hava, sicak destekli aile ortami, kansere karsi ne iyi geliyorsa onlara tuketilmeli. Ayni zamanda seker ve kirmizi et tuketilmemeliki kanser ac birakilmali.
Yukarı Dön
seka Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı seka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Mart.2012 Saat 11:22
Klinik çalismalarla ispatlanmis kanseri iyilestirici ilk bitkisel ürün:
TIEN HSIEN SIVI

Dünyada otuzdan fazla ülkede kullanilan Tien Hsien sivi 1991 yilinda bulunmustur.Tien Hsien sivi,klinik çalismalari olan bitkisel kökenli iyilestirici üründür.Bu sivi, bagisiklik sistemini güçlendirerek genel tedavilerde yardimci olarak kullanilmasinin yani sira yapilan çalismalarla günümüzde en iyi besin takviyelerinden biri olarak kabul edilmistir.
Tien Hsien sivi, bütün kanser türlerinde kemoterapi ve radyoterapi yöntemleriyle beraber kullanilabilir.Kemoterapi ve radyoterapinin yan etkilerini azaltici hatta bazi durumlarda ortadan kaldirici etkisi vardir..Tien Hsien sivi, insan vücudundaki kanserli hücreleri 3-6 ay içerisinde kontrol altina almaya ve zamanla tümörün küçülerek yok edilmesine yardimci olur.Ayrica tümörün diger organlara yayilmasini engellemeye yardimci olur.Bu ürün Yillar geçtikçe 200 binden fazla kisi tarafindan kullanmistir ve çok sayida olumlu sonuç alinmistir.

Düzenleyen kansertakip - 05.Mart.2012 Saat 10:25
Yukarı Dön
somniferum Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
  Alıntı somniferum Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Mart.2012 Saat 18:27
.AV.ILHAM DEMIR kimse inanmasin sarlatanin birisi,bizede neler kakaladi bacim su anda3,5 aydir topragin altinda............haram olsun bütün sarlatanlara.........Angry

Düzenleyen somniferum - 01.Mart.2012 Saat 18:28
Yukarı Dön
turgutcaa Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı turgutcaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Mart.2012 Saat 10:47
Bu foruma her girisimde böyle sarlatanlara inanmayin diye söyleyip durdum. Ama çaresizlikten herkes bunlara inanmaya devam ediyor size de kizamiyorum.

Bende babami kanserden kaybettim ve elimizden gelen bir sey maalesef yoktu.

Reisi mantari yok kantaron otu inanmayin bu para delisi insanlara. Eger kesin bir çaresi olsa Apple firmasinin patronu steve jobs pankreas kanserinden ölmezdi 13 milyar dolarlik serveti varken.

Allah'a siginin dua edin. Eger hastanizin yasayacak ömrü var ise Allah zaten onu yasatacaktir. Ancak vadesi dolmussa kanser sadece vefat sebebi olacaktir.

Herbalist bozuntularina inanmayin diyorum.

Allah sifa versin.
Yukarı Dön
nevin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı nevin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Mayis.2012 Saat 15:16
Merhaba arkadaslar benim babamda akciger kanseri 1 sene oldu 4. evrede insan basina gelince hazmedemez ama yavas yavas alisirsin bence önemli olan hastaliga ailecek çabuk bi sekilde alismak. Babam bütün ihtiyaçlarini kendi karsiliyor tek basina yürüyüsler yapiyor. ruh hali hergün farkli bigün hastaligi umursamiyor bi gün kendini birakiyor genelde kendini biraktigi zamanlar ilgisiz kaldigi zamanlar masaj yapmanin ona bir faydasi yok ama dokununca agrilarini unutuyor diye bilirim hastalariniza sik sik dokunun benim size nacizane tavsiyem.
Yukarı Dön
somniferum Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
  Alıntı somniferum Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Eylül.2012 Saat 00:09
sen git babana XANAX diye bir anksiyetiye yani kaygi giderici hap al yesil reçete babana hemen verirler sakin antiderresan alma kafasi tabiri caisse mal gibi olur dünya dönüyor zanneder ciddi manada ve bulanti sersemlik yapar,ama xanax yada ativan öyle degildir korku anlarinda aha ölecegim moduna girdiginde 1mg'lik alin bir tane verin keyfi yerine gelir birsey umursamaz,normal yasama devam eder.
sakin doktorlarin antidepresan isini görürür muhabbetine itibar etmeyin malumya xanax yesile tabi oldugu için doktorlar reçeteyi yazmayi pek sevmezler,sizin maruzatiniz var gerekirse ilerki evrelerde agrilarda baslayacak malesef türkiyede çogu ilaç yok drugesic flaster hariç saglik bakanligina dilekce verip avrupadan istediginiz agri kesiciyi getird
tebilirsiniz eger ssk'si var ise,bu sizin hakkiniz unutmayin hakkinizi arayiniz.
bu zikkim reischiymis kantataronmus çart curtmus hepsi palavra nekadar para döktüm bacim için bir bilseniz,almanci oldugu için harcayabildik ya ülkemin hasta insani ne yapsin,ben bu memleketi sevmiyorum kim ne derse desin demokrasi yok sosyal devlet diyorlar sosyalin s'si bile uygulanmiyor dayin yoksa.
ne edeyim böyle bir ülkeyle 8 senedir issisim iskurda kaydim var bir allahin kulu arasinda beyfendi bir is var çalismak istermisin desin öl kimsenin umuru degilsin,kendi gemisini kurtaran kaptan bu ülkede anladiniaz degilmi ?
ibrahim tatlises neden fizik tedavi için yurdisina gitti,burda fizik tedavi bile dandikte ondan adam bakti burda ben felç kalacagim hooop yurdisi,ve ne diyor kendisi türkiye hikaye asil fizik tedavi yutdisinda tatbik ediliyor demedimi....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 891011>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50