www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Tamamlayici Tip Forumu >Bitkisel Destek Ürünleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Mucize Mantar , Reishi ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 11>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
moonlight Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 52
  Alıntı moonlight Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Nisan.2009 Saat 22:09
bildigim tv de raklamini yaptigi mantarlarin ticaretini , naturallife ürünlerinin pazarlamasini oglu yapiyormus gazetelerden okudugum kadariyla ve hastalarina destek tedavi için bu ürünleri öneriyormus...
Yukarı Dön
Dertli Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Nisan.2009 Saat 22:20
Yani bu isin ticaretini yapiyor !!
Yukarı Dön
Dertli Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Nisan.2009 Saat 22:26
45 Yasindaki kardesim akciger kanserine yakalandi.1 ay gibi kisa bir sürede ilerleyen hastalik sonucu su an hem keroterapi hem radyoterapi almaya basladi.
Kartal arastirmadan hocamiz su an için destek ürenlere yönelmeyin dedi.
Sizlerin düsünceleriniz nedir bu konuda ?
Geri dönülmeyen yola girdigimiz için su an kim ne söylese etkileniyor ve çare olur umuduyla uygulamaya çalisiyoruz.
Ama bu arada dogru seçimin hangisi oldugunada emin olamiyoruz.
Yukarı Dön
PELIN Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
  Alıntı PELIN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Nisan.2009 Saat 20:24
mucize mantar reishi bizde 2 aya yakindir kullaniyoruz .fakat onun yaninda meyve sularina agirlik veriyoruz .her gün muhakkak hastamizin nar yemesini sagliyoruz.hastamiz 4. evresinde olmasina ragmen suanda agrisi yok  allaha sükür fakat ney ne kadar faydali diye bircok arastirmayi bizde yapiyoruz .tam bulduk derken biri cikip onunda yalanini söylüyor veya degisik sitelerde hastalar telefon numaralarini vermiler ardigimizda ulasilmiyor .annemiz yarin pette girecek bakalim metaztaslarda ne kadar bir azalmavar,veya terside olabilir artmada  bu yolda mücadele boynumuzun borcu allah hepimizin yardimcisi olsun.
Yukarı Dön
moonlight Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 52
  Alıntı moonlight Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Nisan.2009 Saat 21:36
geçmis olsun pet sonuçlarini bizlerle paylasirsan sevinirim...
Yukarı Dön
Dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
  Alıntı Dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Nisan.2009 Saat 20:42
Allahtan acil sifalar diliyorum.
Insallah neticeler iyi çikar.
Allah yardimcimiz olsun.
Yukarı Dön
PELIN Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı PELIN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Nisan.2009 Saat 12:22
merhaba 14/04/2009 tarihinde annemle birlikte ona pet/ct cektirmeye gittik .sonuçlar bir hafta sonra belli olacak ;hasta bilgilerini vermek için siraya girdigimde kenan bey adinda 60 yaslarinda birinin kendi bilgilerini hemsireye artarmasina kulak misafiri oldum.yedi yildir bu hastalikla mücadele ediyormus,bu esnada 4 ameliyat 6 kür kemoterapi,21 günlük iki seferde isin almis,gayet dinç biri .hasta oldugunu söylemese hasta demezsiniz.suanda 3 bölgede metaztazi var ,girtlak,karaçiger,safra kesesi,kenan beye sordum cok uzun zamandir bu hastalikla mücadele ediyorsunuz sizi gayet dinç gördüm  bu isin formulünü bize söyleyin dedim.oda bana günde sekiz ögün yemek yedigini tabiki bu beslenmenin sebze ve meyve agirlikli oldugunu ,bolbol yürüyüs yaptigini hastaligi unutarak yasadigini  söyledi ve o kadar içten güldüki imrendim (hastalikla savasarak cok uzun süre yasayanlar var sadece hastalarimiza bu mücadele gücünü vermek gerek)herkeze hayirli günler
Yukarı Dön
PELIN Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
  Alıntı PELIN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Nisan.2009 Saat 17:19
merhaba arkadaslar ,sizlerle annemin pet/ct sonuçlarini paylasmak istiyorum.
hastaligin 2. kez tekrarladigini 23/02/2009 tarihinde MR sonuçlarina ve kemik sintigrafisine  bakan onkoloji doktorumuz söyledi,bizi hemem isin doktoruna yönlendirdi .annem ayni gün isin almaya basladi  .isin 10 gün sürdü o esnada isindoktoru ile konustuk,bize hastaligin 4. evresi oldugunu hastamiza yapilacak fazla birsey olmadigini sadece agrilarini azaltmak için tedavi uyguladiklarini söyledi .ayni MR sonuçlarini Hacettepede bulunun doç.olan bir isin doktoruna daha yolladim oda ayni bölgelerde metaztas var dedi .isinin ikinci günü isin doktoruna anneme pet /ct uygulanmadi bu kemikteki lekeler belinden daha önce almis oldugu darbeler olamaz mi diye sordum yok deyip tavana bakti .isin doktoruna ve onkoloji doktoruna annemin daha önceden bel kismindan teyzemle sakalasirken düstügünü ve o zamanlar cok agri cektigini defalarca anlattim (MR 'lardan öncede isin esnasindada ) bu agrilara samsunda 3 fizik doktorunun da sinir sikismasi tanisini verdigini ve ameliyata karar verdiklerini anlattim. doktorlarin ellerinde  bukadar bilgi olmasina ragmen ,hastayi pet/ct sokmadan direk isin verdiler .25/04/2009 da pet /ct sonuçlarini doktor gördügünde ilaç tedavisine (kemoterapiye)gerek olmadigini sonuçlarin gayet temiz oldugunu söyledi.bizde doktora (onkoloji doktoru) neden pet /ct uygulamadan isin verdiniz dedik ona ben degil isin doktorunuz karar verecekti dedi hata onun hastanin birseyi yokmus dedi .simdi yorumu siz hasta yakinlarina birakiyorum.hastaligin bize söylendigi iki ayin o iskencesini kimden soralim.
Yukarı Dön
Tuareq Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı Tuareq Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Mayis.2009 Saat 11:23
Merhaba Arkadaslar;
Forumda bu ilk mesajim,yaklasik 8-9 aydir annemin pankreas basi ca tedavisi devam etmekte,doktorlara ve arastirmalarima göre en kritik dönemlerimiz çünkü bu kanser türünde 1 yilin üzerinde yasam orani oldukça düsük..yine de ömrü takdir eden süphesiz yaradan Allah(c.c)..bu mantarla ilgili özellikle söylemek istedigim birsey var,henüz alip kullanmadik zaten hergün arastiriyorum ancak bir sitede kemoterapiyle birlikte faydali derken diger sitede zararli diye yaziyor..doktorumuz kemoterapi esnasnda kullanmayin ancak kemoterapiyi bitirir artik yapacak bisey yok dersek yönelin diyor ama diger taraftan Pelin arkadasimizin da bizzat yasadigi olaya bakarak doktorlar ne kadar olaya ve hastalarimiza ilgili diye düsünmemekte imkansiz..bizde buna benzer bir olay yasadik,annem gemzar alirken kemik metastazi nedeniyle tedavi kesildi ve 10 günlük bir radyoterapi aldi,sonra genel durumu gözönüne alinmadan radyoterapiden 15 gün sonra cisplatin-5-fu ve zoledronic acid verildi..1 hafta içinde annem oldukça kötülesti ve yogun bakima kaldirildi,1 hafta kadar yogun bakimda kaldi ve son aldigi kemoterapi öncesindeki hayat standartina 1 aydan fazla geçmesine ragmen kavusamadi..su an doktorun söylemi disinda arastirmalarim sonucu shark liver oil ve selenyum takviyesi kullandiriyorum..sonuçlarini bu hafta içi görecez..Derdi veren Allah isterse bir karpuz çekirdegine gizler sifayi ve sifa eder..ama gördügüm ve yasadiklarim sonunda su sonuca vardim,gerek tibbi gerekse alternatif tibbi diyeyim bu isin içindeki insanlarin %90 i olayi maddiyata dayandirmis durumda ve kanser hastasini bir kazanç kapisi olarak görüyorlar,kimse birgün benimde basima gelir veya yakinimin basina gelir diye bakmiyor olaya..
Saygilarimla...
Yukarı Dön
olive79 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 29
  Alıntı olive79 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Mayis.2009 Saat 09:13

benimde annem kanser . kulananlar hangi ürünü aldi yardimci olur musunuz

Reishi mantainin çayini kullaniyorlar...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 11>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50