www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

MEME KANSERI

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 11>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
MELEHAT GUR Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı MELEHAT GUR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: MEME KANSERI
    Gönderim Zamanı: 30.Eylül.2008 Saat 17:20

45 YASINDAYIM . 8 YIL ÖNCE ANKARADA MEME KANSERI AMELIYATI OLDUM . KEMOTERAPI GÖRDÜM ISIN GÖRDÜM. SIMDI HIÇ BIR SIKAYETIM YOK ÇOK SÜKÜR. HERKESE SIFALAR

MELEHAT GUR
Yukarı Dön
DERYA Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı DERYA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Ekim.2008 Saat 11:32
INSALLAH BENDE 8 YIL SONRA IYIYIM DIYEBILIRIM SENIN GIBI.KOLON KANSERIYIM.35 YASIM
Yukarı Dön
Dua ve enerji Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Dua ve enerji Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Kasim.2008 Saat 21:08
Arkadaslar Dua ve zikirin yarattigi tedavi Amerikada bile kanitlanmis hem tedavimi doktor kontrolunde hemde maneviyatla yendim ama ilaçtan çok Aldigim manevi yardim faydali oldu birsuru sarlatan hoca denen insanlar ve Dua nin faydalarini kabul etmek istemeyen bilim adamlarinin sanki seçilerek televizyonlara çikmasindan dolayi insanlar maneviyattan uzaklastiriliyor Allah in ilk emri KIM NEDERSE DESIN KIM NE DÜSÜNÜRSE DÜSÜNSÜN BU ALEMLERI YARATAN BIR ALLAH VAR VE ALLAH'IN BIZLERI BASIBOS YARATMADIGI EN ASIL VARLIKLAR OLAN BIZ INSANLARINDA BASI BOS OLAMIYACAGIMIZI MIKROBU VIRISÜ BAKTERIYI IYI KÖTÜ BILINEN BILINMEYEN HER ALEMI ALLAH'IN YARATTIGINI VE SINIRSIZ OLAN ALEMLERIDE HAYIR VE SER OLAN ALEMLERIDE ALLAH YARATTIGI BIR GERÇEK onun içinde HAYRIN VE SERRIN ÖNÜNE DUA GEÇER HERKESIN HER SEYI BILMESIDE MÜMKÜN DEGILDIR HERKESIN HER MESLEK ERBABININ KUR'ANI OKUMASI SARTTIR MUTLU SAGLIKLI HUZURLU UZUN YASAMANIN SIRRI BURDADIR.LOKMAN SURESININ 27. AYETINI ÇOK IYI OKUSUNLAR KUR'AN 11000 SAYFA TEVSIRLE ANLANMAZ ANLATILAMAZ BILINMEYEN KESIF BEKLEYEN OKADAR ÇOK ILIM BILIM VARKI HEPSINI YARATAN INSAN IÇIN YARATAN ALLAH'TIR KIYMET BILMEK SÜKRETMEK FARZ DIR BIZLER EKRANLARIN REYTING KAVGASI YÜZÜNDEN EKRAN SEVDALILARI SAYESINDE INSANLAR YANLIS YÖNLENDIRILIYOR ÇOK BÜYÜK GÜNAHLARA GIRIYORLAR BU DURUMDA INANIYORUMKI KENDILERINE SIKINTI AGRI ACI HASTALIK OLARAK DÖNÜYOR HERKESIN IYI DÜSÜNMESI GEREKLI  SAYGILARIMLAR  
Yukarı Dön
esra Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı esra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Aralik.2008 Saat 01:52
merhaba insllh bende yenerim 28 yasindayim küçük çocuklarim var çok korkuyorum ya ne biçim hastalikmis bu evresi reseptörleri kafam allak bullak oldu bende meme ameliyati oldum hepimize acil sifalar versin allahim saygilarimla
Yukarı Dön
berfin Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı berfin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Ocak.2009 Saat 23:56
BENDE MEME KANSERI TEDAVISI GÖRDÜM VE HALA GÖRÜYORUM VE YASIM 20 ILK TESHIS KONDUGUNDA YASIM 20YDI. LÜTFEN DUALARINIZI BEKLIYORUM ALLAH HEPIMIZE ACIL SIF VERSIN
Yukarı Dön
almerim Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı almerim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Ocak.2009 Saat 01:17

herkese geçmis olsun,annemde meme kanseri,melahat hn ankarada hangi hastanede tedavi oldunuz acaba?saglikla kalin

Yukarı Dön
Berna Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Berna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Subat.2009 Saat 13:34
Merhaba ;

Öncelikle Allah herkese acil sifalar  ve sizlere destek evren yakinlariniza sabirlar versin.
Zor ve sancili bir süreç , çok yakindan biliyorum bunu.
Annem meme kanseriydi arkadaslar .Çok yeni tedavisi bitti ve suanda çok sükür ki doktorlar çok iyi oldugunu söylüyor.Eski sagligina kavusmaya basladi.
Bu hastaliktan bukadar kurtulan varken bence umudunuzu kesinlikle kaybetmeyin.
Bize hep kötü örnekler verildi ve içimiz karartildi.Ama güzel örneklerde var bunu bilmeniz ve umudunuzu kaybetmemeniz için yazmak istedim.
Annem hep iyilesecegine inaniyordu.
Içinizdeki inanç bu hastaligi yenmenin en önemli ilaçi bunu unutmayin lütfen...
Yukarı Dön
melis Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı melis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Subat.2009 Saat 20:17
geçmis olsun
Yukarı Dön
hülyaöz Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı hülyaöz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Subat.2009 Saat 20:48
sevgili arkadaslar,ben de 10 yillik meme kanseri hastayim.amacim bu hastaliga yeni yakalanan hastalara moral vermek.lütfen,moralinizi bozmayin.sizlerin geçtiginiz veya geçeginiz evrelerden bizde geçtik.çok sükür simdi çok iyiyim.yillik kontrollerim olmasa,bu hastalik hiç aklima bile gelmiyor.ayrica halam da 24 yillik meme kanseri.o da çok iyi.apartmanimizda 19 yillik rahim kanseri olan komsumuz var.arkadaslar kemoterapi görürken bunlarin geçecegini,iyi olacaginiz düsüncenize odak olun.
Yukarı Dön
ayse Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ayse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Subat.2009 Saat 02:02
bende meme kanseriyim 5 ay oldu sag memem alindi kemoterapi aliyorum 4 alicam bu kaseri yenemeycem diye korkuyorum evlilik çaginda kizim var onu beyaz geliliklerle göremeycem diye korkuyorum .lütfen benim için dua edin .bu dünyada dosttan çok düsmanim var insanin kendi kardesinden  fayda göremezse iste gerisini sizler düsünün artik, dualariniz için simdiden allah razi olsun hepinizden hekezin allah yardimcisi olsun.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 11>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50