www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Türkiye 'de Saglik Sistemi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hastanede kanser hastalarina daha çok özen lütfen

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
tahsin2005 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı tahsin2005 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Kasim.2011 Saat 02:04
Sanliurfa egitim ve arastirma hastanesinde (esentepe 500 yatakli devlet hastanesi) hertürlü kanser tarama takip ve tedavisi yapiliyor yeni hizmete giren çok konforlu bir kanser merkezi açmislar tüm uygulamalar radyoterapi kemoterapi takip yapiliyor artik baska sehirlere gitmeye gerek yok radyasyon onkolojisi servisine basvurmak gerekiyor....ayrica tüm takip tedavi ilaç ve tamamen ücretsiz......
Yukarı Dön
ozguraksoy9134 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı ozguraksoy9134 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Aralik.2011 Saat 11:03
Kanserden nasil korunur kansere neler iyi gelir ve Kansere Çözüm gibi konularin yer aldigi Kanser Tedavisi ile ilgili her seyi bulabileceginiz saglik sitesi herkese öneririm oldukça yararli bilgiler var.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Temmuz.2012 Saat 04:48
Orjinalini yazan: nur

teyzem onkoloji hastasi hastane personeli cok iyidi ama ilk dr için bunu diyemicem kadin adeta buz dolabi morel verecene daha cok üzüyordu teyzemi her dr görüsmeye gittinde bu dr görmek bana ölüm geliyo derdi sonunda dr tayini cikti ve diyer dr cok iyidi tatli dili espiririleriyle birazda olsa teyzeme morel veriyor ama malesef 5 yildir direndi hastaliga  dayanamadi simdi evde kemoterapi alamiyo ve hergecen gün biraz daha kötü gidiyo durumu allah herkesin yardimcisi olsun hastanede calisanlarinda tabi bizim personelle hiç sorun olmadi gayet güler yüzlü ve tatli dillilerdi ilk dr disinda yeni hastalarinin ayni seyi yapmaya devam ediyorsa cok üzücü durum

selam Kardes önce Büyük gecmis olsun Allah sonsuz sifalar versin sana özelden yazmak istedim ama olmadi,
beni acilen ara emalim.
sam1@live.de
Yukarı Dön
KANSERDEN KURTULDUM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
  Alıntı KANSERDEN KURTULDUM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Eylül.2012 Saat 17:34
Kur’an-i Kerim’de “Bitkilerin her birinde düsünen bir insan ve toplum için ibretler vardir.” (Suara / 7-9) denilmektedir.kanserdiyabetsifalibitkiler.com
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50