www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Tedavi Merkezleri Forumu >Ankara Tedavi Merkezleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Gazi Onkoloji

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ismihan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ismihan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Gazi Onkoloji
    Gönderim Zamanı: 16.Kasim.2008 Saat 03:32
Herkes Hacettepe'yi över ama Gazi'deki ilgi ve doktor yakinligi daha iyi. Biz ikisine de gittik. onkolojisi çok iyi Gazi'nin tavsiye ediyoruz.
Yukarı Dön
levent Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı levent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Kasim.2008 Saat 23:11
aynen katiliyorum hastam orda ve asik suratv kimse yok
Yukarı Dön
zeynepk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 22
  Alıntı zeynepk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Nisan.2010 Saat 13:02
Merhaba,Herkese geçmis olsun...Gazi hastanesinde ben 15 yasindayken 3 ay yattim..2 önemli beyin ameliyati geçirdim..Babam rahatsizlandiginda Gazi güzel diye Gazi ye götürdük...Akçiger kanseri teshisi kondu..Kalp yetmezligini bildikleri halde kemoterapiye soktular..Kardiyolojiye sormadannn....Angry Kemoterapi sirasinda 2 kere kalbi sikisti kalp krizi geçiriyordu..Dr anca ozaman Kardiyolojiye yönlendirdi ve Kardiyoloji polikinliginden sira aldik Dr istem kagidini uyarmama ragmen olayi anlatmama ragmen dikkatli okumadi  ve girebilir yada giremez diye bi yanit vermedi..Kendi DR umuz Babamin dosyasini bilgisayardan knt etti buraya islemistir diye fakat orayada yazmamis..Ertesi gün tekrar gittik yine bi sonuç vermediler...Babam ACILLESTI.Gazinin aciline götürdük..Eger oradaki nöbetci DR söylemeseydi AGRI polikinligini bilmiyecektik ve babam agrilardan duramicakti hem aci çekecekti hemde Her gün Acile gidip gelecektik.Su an beyin için isin tedavimiz bitmek üzere...Dr umuz yeni aklina geldi.Bize günde 2 kere agri kesici alman gerekiyoo demekk..Ya tüm terslikler bizi buldu iyi Dr a düsmedik yadaa Gazi artik eski Gazi degilllAngryIsin tedavimize bakan Dr çok iyi ama Akçiger için olana ayni seyi diyemicemmm
Yukarı Dön
gülsen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı gülsen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Aralik.2011 Saat 17:59
Bende Gazi Onkolojide tedavi oldum Prof. Deniz Yamaç doktor olarak çok çok çok iyi ama insani yönü çok çok çok çok çok çok mükemmel hastalarinin annesi oluyor yeri geliyor ablasi oluyor yeri geliyor evladi oluyor bambaska bir insan. Ne yazik ki Gazi onkoloji böyle mükemmel doktorunu kaybetti emekli oldu. Simdi yoluna özel bir hastanede devam ediyor......
Yukarı Dön
MANOLYA Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı MANOLYA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Mayis.2013 Saat 11:01
SELAMLAR

HERKESE GEÇMIS OLSUN DILEYEREK SÖZE BASLAMAK ISTIYORUM.

ANKARA DISKAPI FIZIK TEDAVI BÖLÜMÜNDE EK BIR ÜCRET ÖDEMEDEN MEME CA HASTALARINA ÖZEL HASTA GIBI ILGI GÖSTERIYORLAR. BEN AYNI HASTANEDE ÇALISAN BIR PERSONELIM VE MEME CA HASTASIYIM. KOLUMDA SISLIK-LENFÖDEM VARDI VE BURADA TEDAVI EDILDI. AYRICA OMUZ AGRIMI DA TEDAVI ETTILER.
YALNIZ SADECE PAZARTESI GÜNLERI MEME CA HASTALARINA BAKIYORLAR VE TÜM TIBBI BELGELERINIZI ISTIYORLAR.

Yukarı Dön
mavikablo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı mavikablo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Temmuz.2015 Saat 09:49
onkoloji olarak bende gazi yi öneriyorum
Yukarı Dön
Mustafa Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Mustafa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Aralik.2015 Saat 23:53
Merhaba babam mesane Ca yapay mesane yapildi daha sonra nüksetti akciger metastas sol kürek kemigi metastas ve suan. Yumusak doku metastas oldu. Sol kol sert ve sis ve yaralar olustu ve bel kalça baldir tarafi çok agriyor Isin aldi 3 kez ama yanlis oldu dediler simdi vinflunine diye ilaç vermek istiyorlar sizce ne yapilabilir tedavi olmalimi doktorun dedigine göre 3. Basamak
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50