www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastasi Yakinlari Forumu >Kanserli Hastaya Yaklasim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

soylenmeli mi? ama ne zaman?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
uchiha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı uchiha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Mart.2012 Saat 16:57
kanser hastasi bir yakinim degil bendim ve bana ailem 1. yatistan sonra söyledi 14 yasindayim biteli birsene oldu..öncelikle siz kimsinizde onun hayatitla ilgili bu kadar önemli bir seyi söylememe karari alirsiniz ?
bilmeye hakki ilk ögrenince az aglarsin sonra alisirsin insanlar güçlü olabilir insanlar o kadar zayif degiller...
Yukarı Dön
edam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
  Alıntı edam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Mayis.2012 Saat 12:26
Canim sana geçmis olsun,sen sansli olup kurtulanlardan olmussun.benim babama aylarla ömür biçtiler,söyleyip te kalan ömrünü zindan etmek midir dogru olan!kesinlikle hayir!!Herkes ayni yapiya sahip degil,18 yasinda ileri evre lenfoma hastasi tanidigim var,kanser oldugunu bilmeden önce tedavi hastane için gidiyordu,ögrenince depresyona girdi ve su an hiçbir tedaviyi kabul etmeyip ölüme odaklanmis durumda!ne oldu söylendi de ,bitti hayati iste!!Siz siz olun sakin söylemeyin sonra çoook pisman olursunuz.
Yukarı Dön
umut Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı umut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Subat.2015 Saat 22:19
kardesim kanser hemen hemen heryerini sarmis doktor az bi omrü var diyor dayanamiyoruz kendine demedik yenemezmj son bir umut istiyoruz ama yok aci cok aci
Yukarı Dön
ceren Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı ceren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Nisan.2015 Saat 18:57
sen oylde diyosun ama üzülecekler alistira alistira soylenmeli bu tpkinizin sebebi nedir acaba
Yukarı Dön
ceren Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı ceren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Nisan.2015 Saat 19:02
hayir dusunceniz yanliz hasta onu kabullenmeli fakat sizin anlatma biçiminiz yanlis olmali cani vderende alanda allah boyle düsünmyin herkez tarafindan yanlis anlasilir
Yukarı Dön
serene Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı serene Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Mayis.2015 Saat 00:51
Dun kanser oldugumu ogrendim.Herseyi saklayan kanser yakinlarini okudukca daha cok uzuldum. Bunu benden saklayacak bir ailem bile yok. Ne kadar sanslilar. Saklayin ya. Bunu ogrenmek ve kabullenmek cok zor. Keske ben de bilmeden, etrafimda bunu saklayan ve beni mutlu etmeye calisan insanlarin yaninda MUTLU OLSEYDIM.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50