www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KANSERDEN KURTULAN YOKMUUU.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2021222324 25>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
MIRAC21 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 17
  Alıntı MIRAC21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Eylül.2013 Saat 19:28
kanser arti moral arti iyi bir tedavi arti dua arti basari esitir iyilesme
Yukarı Dön
MIRAC21 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17
  Alıntı MIRAC21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Eylül.2013 Saat 20:03
allah hepimize hz eyyüp a.s sabrini versin. onu nasil hastaliklarlan evlat acisiylan mal ve mülklen imtihan etiyse ve oda bunca olanlara ragmen sabreti ve sükreti allah sabrini ölçtü ve onu tekrar eski sagligina kavusturdu mal ve mülklen zengin eti. allah hepimizi hz eyyüp gibi sabreden ve sükreden kularindan etsinki karsiligini bize versin.bu dünya fani dünya imtihan dünyasi bundan süpheniz olmasin kaderimizde ne varsa görürüz.hiç bi zaman hastalikta kazada belada ölümlerde hasa isyan etmiyelim.çükü o herseyi bilendir rahman ve rahimdir. hastaligi vermisse tabiri caizse insallah sifasinida verir. yeterki sabirli olun sükredin onu unutmayin dua edin. o her zaman kendisini seven onun yolunda giden kularini sever ve her zaman yanlarindair. ya rabim suanda yer yüzünde yasayan bütün islam aleminin adina sana elerimi açiyorum ve duami ediyorum. ya rabim her seyin sahibi sensin her seyi gören her seyi isitensin.ya rabim suan da basta kanser hastasi olmak üzere bütün müslüman hasta kularina sen sifani gönder yarabim. peygamber efendimiz hz muhamed s.a.v hatirina hürmetine,hz kuran in hürmetin kabe serifin hatirina ver yarabim duamizi kabul et bütün hasta kularina sifani tez zamanda gönder yarabim. duamizi kabul et yarabim ....amin..
Yukarı Dön
tuba07 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı tuba07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Ekim.2013 Saat 22:15
merhabalar arkadasimin babasi geçen yil akciger kanserine yakalandi ve bunu son evresinde farkettiler kemoterapi isin vs bütün tedavileri gördü ve çok sükür bin sükür iyilesti ta ki bi kaç gün öncesine kadar bütün flimlerde bi sorun görünmüyordu simdi kanserin beyne siçramis olabilecegi söyleniyor pazartesi tomografi sonuçlari alinacak bu konuda bilgimiz yok lütfen çok rica ediyorum yakini bu konuda tedavi gören iylesen birileri varsa bi fikir versin bi sebze meyve vs ne yapilabilir gözümüzün önünde eriyip gitmesi çok zor geliyor basindan geçen ve tedavide basarili olanlar cevap atarsa çok sevinirim iyi aksamlar
Yukarı Dön
takla7 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı takla7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Haziran.2014 Saat 14:57
herkese acil sifalar diliyorum ...benimde enisteme kolon kanseri teshisi kondu 4. evrede imis teshis 5 ay önce kondu ... kemotrapi tedavisi basladi tabi 5 aydir .. son terapiyi geçen hafta aldi ...10 agustosta kolonlarina tekrar bakicaklar hastaligin durumu tam olarak ortaya çikicak... 5 ay önce akciger ,karaciger ve pankreasada metastaz yaptigini söylemisti doktorlar ... su an enistemin kilo kaybi çok olmadi islerinide hala yapmaya çalisiyo .... 5 ay önce ilk teshis kondugunda hemen günde 1 litreye yakin kefir içmeye basladi dogal sütten kendi mayaliyo sabah ögle aksam kefir içiyo kan degerleri içinde çok iyi diyor doktorlar ...birde bu arada dogal bitkisel tedavi uygulayan bi profosörden tedavi de almisti... günde 1 litreye yakin dogal sütten mayalanmis kefirin kan degerlerinin güzel çikmasinda faydasi oldugunu düsünüyorum 10 agustosta enistemin son durumunu tekrr yazicam herkese çok geçmis olsun... su an 2 eylül enistem kontrole girdi akciger tümörlerin tamamina yakini kaybolmus karaciger ,pankreas ve kolonlarinda ise yüzde elli küçülme saglanmis doktorlar 2 kür daha kemoterapi vermisler ... bnce çok iyi gelismeler hiç yataga düsmedi simdiye kadar normal hayatinida sürdürdü ... ben her gün içtigi 3-4 bardak kefirin tümörlerin büyümesini yayilmasini bi sekilde önledigini ve azalttigini düsünüyorum tavsiyem dogal sütten kefir mayasiyla kefir yapin ve 3-4 bardak içirin kesinlikle faydasi olucagini düsünüyor gelismeleri yine yazacagim... tarih 10 haziran 2014 enistem 10 günde bir terapiye giriyor ilk bi kaç gün tabi kötü oluyo ama sonrasinda toparliyo günlük islerne devam ediyor tabi terapi sikligi artikça birazdaha zayifladi ama yinede iyi görünüyor doktorlar kolonlarinda çok az kaldigini akcigerinde ki tümörü yok etmeye çalistiklarini söylüyorlar..neredeyse 15 ay oldu gelismeleri yine yazacagim....
Yukarı Dön
Mustafalar61 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı Mustafalar61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Eylül.2014 Saat 20:47
Merhaba,
Ailecek kanserle yasam ve savas ta çok kayip verdik, ciddi emek harcadik ve Allaha sükürler olsun nihayet ailemde hayatta kalan tek kisi olan annemin kanserinin durmasi ve hatta yok olmaya baslamasi mucizevi bir olaydir. Bu amaçla kanserle yasam ve savas altinda paylasimda bulundum. Nasil savastigimizi neler yaptigimizi ve kullandigimiz tedavileri paylasmaya çalistim. Bir çok mail geldi ve telefon numaramizi isteyen çok kisi var. Buradan telefon numarami paylasiyorum(0 553 564 71 09) ve diyorum ki kesinlikle korkmayin Allahin izniyle insallah bir tek ölüme çare yok. Dogru ve dogal beslenme ile kendini kanitlamis tedavilerle çok iyi sonuçlar aliniyor.
Yüce Allah bu yolda savasan hepimizin yar ve yardimcimcisi olsun. Sifa versin.
Saglik herseydir
Yukarı Dön
CerenBeren Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı CerenBeren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Eylül.2014 Saat 14:18
Araniza yeni katildim. Kansere kefirin iyi geldigi söyleniyor. Arastirip incelemek gerekiyor.
Yukarı Dön
melehat Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı melehat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Kasim.2014 Saat 16:15
ÖNCELIKLE HERKESE ACIL SIFALAR DILIYORUM BENIMDE YENGEM MEME KANSERIYLE BAS ETMEK ZORUNDA KALDI TÜRLÜ YOLLAR TEDAVILER DENENDI ZOR BIR SÜREÇTEN GEÇILDI SON OLARAK YOLUMUZ ÇAGLAR SEZIS ADINDA BIR PSIKOLOG VE BIYOENERJI UZMANIYLA KESISTI TÜM UMUTLARIMIZIN YOK OLDUGU ANDA IMDADIMIZA YETISTI BIYOENERJI SAYESINDE TÜMÖRLER YOK OLDU KENDIM BIZZAT SAHIT OLMASAYDIM BÖLE BISEYE INANMAZDIM VE SONUNDA BU ILLET HASTALIKTAN KURTULMUS OLDU HERKESE GÖNÜL RAHATLIGIYLA GITMELERINI TAVSIYE EDEBILIRIM TEZ ZAMANDA SIFALAR DILIYORUM...
Yukarı Dön
goknil Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı goknil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Aralik.2014 Saat 12:34
merhaba,

Kendisine ulasabilecegimiz bir telefon, e-mail vs. var midir? Su anda forumda olan telefon numarasi kullanilmiyor olarak çikiyor.

Tesekkürler
Yukarı Dön
Nazya Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Nazya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Ocak.2015 Saat 01:16
Ben babami 3 ocak'ta bu hastaliktan kaybettim. 3 yil geçmisti üzerinden ameliyatin ama ne olduysa son 2 ayda oldu. Elimizden kayip gitti. Ölüm bir son degil yeni bir baslangiç. Babam annesinin öldügü gün öldü.onlara kavustu. Biz de ins. babama kavusacagiz. Ama çok zor...Allah bu hadtalikla mücadele eden herkese sabir ve sifa versin.
Yukarı Dön
devrim Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı devrim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Subat.2015 Saat 19:17
kesin satici
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2021222324 25>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50