www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KANSERDEN KURTULAN YOKMUUU.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2122232425>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
isox Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı isox Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Subat.2015 Saat 07:51
meraba benim babam 3 yil kadar önce akciger kanserine yakalandi radyo terapi gördü 1 defa kemo terapi aldi çok halsiz güçsüz kuvvetsiz ve moralman bitik dukumda idi ve ailecce hepimizinde morali bozuktu.aksamlari bilgisayar basinda çaresizce altarnatif tip yöntemlerini arastirirken bitakim ilaçlar satan kisilerle konustum biçoguna güvenmedigim için almadim bile bikaçinida denedim bir ise yaramadi bir gün almanyadan turhan abiyle tanistim ve bir süre telefonda konustuktan sonra kendisinden bitkisel bir ilaç aldim ve bu ilaci babam 1.5 yildir kullaniyor durumunda epey bir düzelme oldu kendi basina yürüyebiliyor geçen doktora gittigimizde 2.7 cm olan tümörün 3.mm ye geriledigini gördük doktor kemo terapi almadigimiz halde bunun nasil oldugunu sordu bende almanyadan boyle bir bitki geldigini kullandigini soyledim ama doktorlar altarnatif tip yöntemlerine nedense sicak bakmiyorlar inanmiyorlar.bu konuda onlarida suçlayamam etrafta okadar çok insanlarin çaresizliginden yararlanip hiç ise yaramayan bitakim otlari satan varki.1 hafta kadar önce bu bitkiden 3 kilo daha aldim su an babam kullaniyor kendisini iyi hissettigini soylüyor herkeze iyi günler
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Mart.2015 Saat 21:25
merhaba bitkinin ismi nedir?
Yukarı Dön
Kain1 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı Kain1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Mart.2015 Saat 21:53
Orjinalini yazan: Misafir

merhaba bitkinin ismi nedir?

kain180@live.de

Selam Maalesef Bitkini adi yok.
Saygilar

Düzenleyen Kain1 - 15.Mart.2015 Saat 21:53
Yukarı Dön
misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Mart.2015 Saat 08:42
Kain1 bitki hakkinda bilgin var ise  sizinle nasil iletisim kurabiliriz.
Yukarı Dön
Mustafa Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Mustafa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mart.2015 Saat 12:37
Merhaba,
Bitki nerede ve nasil üretiliyor ?
Yukarı Dön
Kain1 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı Kain1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Mart.2015 Saat 07:44
Orjinalini yazan: misafir

Kain1 bitki hakkinda bilgin var ise  sizinle nasil iletisim kurabiliriz.

Mail kain180@Live.de
iletisim için Mail yaz
Yukarı Dön
Kanserle savasanlar Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Kanserle savasanlar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Mart.2015 Saat 20:38
HOPKINS HASTANESI TEBLIGI…

BIR KELIMESINI DAHI ÖGRENSEK KÂRDIR DEYIP HEPSINI OKUMAK LAZIM,,,,

ALINTIDIR.

“””JOHN HOPKINS HASTANESI’NDEN
1) Herkesin vücudunda kanser hücreleri vardir. Bu kanser hücreleri birkaç milyara kadar çogalmadikça standart testlerde görülmezler. Doktorlar kanser hastalarina tedaviden sonra vücutlarinda artik kanser hücresi kalmadigini söyledikleri zaman, bu yalnizca kanser hücrelerinin testlerle saptanamayacak düzeyde oldugu anlamina gelir.
2) Bir kisinin hayati boyunca 6 ile 10 kez kanser hücreleri olusabilir.
3) Kisinin bagisiklik sistemi güçlü oldugu zaman kanser hücreleri yok edilir ve çogalarak tümör olusturmalarina engel olunur.
4) Bir kiside kanser olmasi, o kiside çoklu beslenme eksikligi olduguna isaret eder. Bunlar genetik, çevresel, beslenme ve yasam tarzi faktörlerine bagli olabilir.
5) Çoklu beslenme eksiklini yenebilmek için diyeti degistirmek ve ek takviye almak bagisiklik sistemini güçlendirir.
6) Kemoterapi hem hizli çogalan kanser hücrelerini, hem de kemik iliginde, sindirim sisteminde v.s..’deki hizli büyüyen saglikli hücreleri yok eder ve karaciger, böbrekler, kalp, akcigerler v.s.’de organ tahribatina yol açar.
7) Radyasyon kanser hücrelerini yok ederken; saglikli hücre, doku ve organlari da yakar, yaralar ve zarar verir.
8) Kemoterapi ve radyasyon baslangiçta tümörün küçülmesine yol açar. Kemoterapi ve radyasyon tedavisinin uzamasi tümörün daha fazla yok olmasina yol açmaz.
9) Kemoterapi ve radyasyondan dolayi vücut çok fazla toksin yüklenmesine maruz kalinca, bagisiklik sistemi ya tehlikeye düser, ya da yikilir; dolayisiyla kisi çesitli enfeksiyonlara ve komplikasyonlara yenik düser.
10) Kemoterapi ve radyasyon kanser hücrelerinde mutasyona neden olabilir ve dirençlerinin artarak yok edilmelerini zorlastirabilir. Cerrahi islem de kanser hücrelerinin baska taraflara atlamasina neden olabilir.
11) Kanser hücreleri ile savasmakta etkili bir yöntem ise onlari çogalmak için ihtiyaçlari olan gidalardan yoksun ve aç birakmaktir.
KANSER HÜCRELERI ASAGIDAKILERLE BESLENIRLER:
a- Seker kanser besleyicidir. Sekeri kesilerek kanser hücrelerinin önemli bir gidasi kesilmis olur. NutraSweet, Equal, Spoonful v.s. gibi tatlandiricilar zararli olan Aspartam ile yapilirlar. Daha iyi bir tatlandirici Manuka bali veya molastir, ama az miktarda alinmalidirlar. Sofra tuzunda beyazlatici olarak kimyasallar bulunmaktadir. Daha iyi bir seçenek Bragg’in aminosu veya deniz tuzudur.
b- Süt vücudun, özellikle sindirim sisteminde, mukus üretmesine neden olur.. Kanser mukusla beslenir. Süt yerine tatlandirilmamis soya sütü tüketilerek kanser hücreleri aç birakilabilir.
c- Kanser hücreleri asit ortamda gelisirler. Et temelli diyet asittir ve sigir eti veya domuz eti yerine bol balik ve az tavuk eti yemek en iyisidir. Ette, özellikle kanserli kisilere zarari olan, canli hayvan antibiyotikleri, büyüme hormonlari ve parazitleri bulunur.
d- %80 taze sebze ve meyve suyu, kepekli tahillar, tohumlar, nohutgiller ve biraz meyveden olusan bir diyet vücudu bazik (alkali) ortamda tutar.. %20 de fasulye içeren pismis gidalardan olusabilir. Taze sebze sulari kolayca emilip 15 dakika içinde hücre düzeyine ulasabilen ve saglikli hücreleri besleyen ve çogalmalarini hizlandiran canli enzimler içerirler. Saglikli hücre üretimi için gerekli olan canli enzimlerin saglanmasi amaciyla, taze sebze (sebzelerin çogunlugu ve fasulye filizi) yiyin veya suyunu için ve günde 2-3 kez çig sebze yiyin. Enzimler 40o C’de yok olurlar.
e- Yüksek kafein içerikli kahve, çay ve çikolatadan uzak durun. Yesil çay daha iyi bir seçenektir ve kanserle savasan özellikleri vardir. Bilinen toksinler ve agir metaller içeren musluk suyu yerine aritilmis veya filtrelenmis su içiniz. Damitilmis su asittir, kaçinilmalidir.
12) Et proteininin sindirimi zordur ve çok sindirim enzimi ister. Bagirsaklarda duran sindirilmemis et çürür ve daha çok toksin birikimine neden olur.
13) Kanser hücrelerinin duvarlari sert protein ile kaplidir. Et yemekten kaçinarak veya azaltarak, kanser hücrelerinin protein duvarlarina saldiran enzimler daha çok açiga çikar ve vücudun öldürücü hücrelerinin kanser hücrelerini yok etmelerini saglar.
14) Bazi destek maddeleri (IP6, Flor-ssence, Essiac, anti-oksidanlar, vitaminler, mineraller, EFA’lar v.s..) bagisiklik sistemini güçlendirerek, vücudun kendi öldürücü hücrelerinin kanser hücrelerini yok etmesine yardimci olur. E vitamini gibi diger destek maddelerinin de, vücudun hasarli, istenmeyen veya ihtiyaç olmayan hücrelerin atilmasinin normal yolu olan, apoptoziz veya programlanmis hücre ölümüne yardimci oldugu bilinmektedir.
15) Kanser zihinsel, bedeni ve ruhsal bir hastaliktir. Öngörülü ve olumlu bir ruh kanser savasçisini muzaffer yapar. Öfke, affetmezlik ve aci bedeni stresli ve asitli bir ortama sokar. Seven ve affeden bir ruha sahip olmayi ögrenin. Sakin olmayi ve hayatin tadini çikarmayi ögrenin.
16) Kanser hücreleri oksijenli ortamda gelisemezler. Günlük egzersizler ve derin nefes alma hücre düzeyine kadar daha fazla oksijen alinmasina yardimci olur. Oksijen terapisi kanser hücrelerini yok etmek için diger bir yöntemdir.
JOHN HOPKINS HASTANESI’NDEN KANSER GÜNCELLEMESI
1) Mikrodalga firina plastik kap koymayiniz.
2) Dondurucuya su sisesi koymayiniz.
3) Mikro dalga firinina plastik ambalaj koymayiniz.
4) John Hopkins Hastanesi bunu yakin bir zamanda bülteninde yayinlamistir. Bu bilgi Walter Reed Ordu Tip Merkezi tarafindan da yayinlanmaktadi r. Dioksin kimyasallari kansere, özellikle de gögüs kanserine, neden olmaktadir. Dioksinler vücudumuzun hücreleri için son derece zehirlidir. Plastik siselerdeki suyu dondurmayiniz, çünkü bu plastigin içindeki dioksinin salinmasina neden olur.
Castle Hastanesi Sagliklilik Programi Yöneticisi Dr. Edward Fujimoto bu saglik tehdidini anlatmak için yakinlarda bir televizyon programina çikti. Dioksinleri ve bizim için ne kadar kötü olduklarini anlatti. Plastik kaplar içindeki yiyeceklerimizi mikrodalgaya koyarak isitma ve pisirmenin ne kadar vahim sonuçlara sebebiyet verdigini anlatti.”””
Herbalistdagistanlirecep.com sitesini ziyaret etmenizi öneririm.
Yukarı Dön
irfan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı irfan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Nisan.2015 Saat 10:29
sayin prens cem ve hakan bhey halen forummu takipteyseniz bu almanyadan geln bitki ile ilgili son görüsleriniz nedir yazarmisniz. Almanyadan gelen bu bitkiyi kullananlarin yorumlarinida bekliyorum lütfen
Yukarı Dön
FATIH Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı FATIH Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Mayis.2015 Saat 16:44
2012 yilinda annem (50 yasinda) özefagus kanserine yakalandi. yemek borusunun alt kisminda 8 santim büyüklügünde(çapi bir yumruk kadar) bir tümör tespit edildi. yaklasik 40 tane doktorlar görüstüm. 6 ay yasar 1 yil yasar diyenler oldu. stent takalim radyoterapi yapalim kemoterapide alsin diyenler oldu. en nihayetinde arastirmalarim sonucunda türkiye de bu konuda gerçekten uzmanlasmis 3 isim tespit ettim. bunlardan ankarada olanla görüsmeye karar verdim. annemin sonuçlariyla beraber yanina gittim ameliyati kabul etti.(totale yakin özefajoktemi ameliyeti) annemin yemek borusunun tamami çikarildi ve mide gerdirilerek yutaga baglandi. sonrasin istanbula getirdim burdada ünlü bi doktorla kemoterapiye basladik. sikintili zor bi süreçti annem 15 kilo kaybetti. su anda antikanser ilaçlari kullanmaya devam ediyoruz. ve geçen gün 3 . yilimizi doldurduk. annem hastaliktan önceki kadar olmasada çok sükür iyi. yemegini yapiyor evini temizliyor. yemesinde içmesinde sorun yok. arada bir midesi bozuluyor kusup rajatliyor. demem o ki bu hastalik herkes için farkli sonuçlar dogurabilir. ancak genis bir arastirma yapmadan tedaviye karar vermeyin. allah herkesin yardimcisi olsun. bilgi almak isteyenler mailadresimi yaziyorum. fatihcetinkaya25@hotmail.com
Yukarı Dön
uzak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı uzak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Agustos.2015 Saat 09:29
Annenin ne durumda su an
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2122232425>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50