www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KANSERDEN KURTULAN YOKMUUU.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 22232425>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Kain1 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı Kain1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Agustos.2015 Saat 23:48
Selam Herkese Gecmis olsun Allah Sifalar versin,
Bu ürünü Suan Istanbulda birkac Kisi Tam denemekte,
Yani ara vermeden Kullanimini uyguluyorlar,
kendilerinden rica ettim,neyse onu yazin diye,
iyi ise iyi yazin, kötü ise kötü yazin diye,
bu isin hatiri olmaz, bu ürün ölüme care degildir,
hastaniz son evreye kalincaya kadar beklemeyin derim,
Insallah kardeslerimiz yakinda yazarlar.
sizlerede iyi bilgi olusur insallah.
Saygilar
Yukarı Dön
fatih Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı fatih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Agustos.2015 Saat 10:01
Merhaba,
Babam mide ca teshisiyle 3 ay önce ameliyat oldu. Tasli yüzük hücre tipinde mide duvarini saran linitis plastika tarzi tümöral tutulum mevcuttu. Yani olabilecek en kötü tümör tipi. Lenf bezlerinde yaylim mevcuttu. Ameliyatla mide ve lenfler çikarildi. Ameliyat sonrasi çekilen pette herhangi bir metastaz mevcut degildi. Babam 53 yasinda. Suan 28 seans rt aliyor. Yanetki olarak sadece kokuya hassaslasma oldu. akabinde 6 ayda kemoterapi alacak. Yeme içmesinde sikinti yok. Sadece 6 kilo verdi. Doktorlar bu tümör tipinde bu kadar büyüyüp diger organlara metastaz yapmamasi çok ilginç dediler. Rabbimin hikmetinden sual olunmaz. Be nbabamin tamamen iyilesecegine inaniyorum. Herkese geçmis olsun.
Yukarı Dön
Eren1 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı Eren1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Eylül.2015 Saat 08:55
Merhaba herkese gelmis geçmis olsun.benim omurilikte tümör var. Zorlu bir ameliyat oldugu için ameliyat yapmak istemiyorlar. Zaten bende ameliyat olmak istemiyorum. Insan bir çare olsun diye internette dolaniyor internette okurken antalya dan zakkum için murat diye birisi ile irtibata geçtim sag olsun parasini aldigi yolladi asagi yukari 45 gün kullandim fakat ne yazik ki hiçbir etkisi olmadi zakkum dedigim sirkeli bir seyler. Fakat bu sirada arastirmaya devam ediyordum turhan diye birisi ile konusmaya basladim almanya'dan asagi yukari 15 20 gün konustuk dedikleri aklima yatti ben de siparis verdim türkiye is bankasi'ndan hesabina para yatirdim kargo ptt gümrügünde takildi gidip konusmama ragmen vermediler.. ancak almanya'daki arkadas ne yapip edip onu bana istanbul'a gelen biriyle havalimaninda teslim etti su an bu çayi asagi yukari 50 55 günden beri kullaniyorum günde en az iki buçuk litre içiyorum bazi agrilarim oluyordu sag tarafinda bir nebze de olsa azaldi almanya'daki arkadas türkiye'ye izine geldi kendisinden 3 kilo daha aldim yurtiçi kargo ile eve teslim gönderdi suan kullanmaya devam ediyorum bakalim kismet nasip ne olur ilerdeki günlerde tekrar yazacagim hastaliginin sürecini Allah sifa isteyen herkese sifa versin vatanimizi milletimizi korusun
Yukarı Dön
fatma Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı fatma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Mart.2016 Saat 21:37
S.a arkadaslar.teyzem suan hastanede yatiyor doktorlar henüz tam açiklama yapmis degil ikinci kez biyopsi yapildi ve asiri iltihap akintisi var durdurulamayacak sekilde.kemikte 15cm büyüklügünde tümör var ameliyat yada kemoterapi olmasi pazartesi belli olacak .öncelikle Rabbim tüm hastalara sifa versin .Rabbim den ümit kesilmez tabiki ama okuduklarim beni de umutlandirdi .heleki su kantoron otu.kullansak yan etkisi olurmu neyapacagmizi sasirmis durumdayiz bu otu nereden bulurum bu konuyla ilgli bna ulasin lütfen balcifatma2@gmail.com
Yukarı Dön
Ahmet Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ahmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Mart.2016 Saat 08:18
Tip dünyasi bizleri yeterince kandiriyor, o yüzden biz kendimizi kandirmayalim.
Kanserin çaresi yok ve maalesef asirlar sonra da olmayacak.
Pankreas kanseri olan bir yakinim 5. yilina girdi, bir süre önce de morfin için omurilige kateter takildi ve ne olduysa ondan sonra oldu.
Artik ayaga kalkamiyor, yürüyemiyor.
Kanserin seyrimi yoksa omurilige takilan kateter mi o andan itibaren kötülesti.
Allah tüm hastalara sifa versin fakat si da bir gerçek bu hastalikla tanisanin kurtulma sansi kesinlikle yok, erken teshis de yalnizca tip sektörünün kazanimi demek oluyor.
1 yil, 5 yil, 10 yil sonun baslangici bu illet oluyor.
Yukarı Dön
Alkali Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Alkali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Nisan.2016 Saat 06:16
Herkes kendi rahatsizligina odaklanmis, ve kendi derdine düsmüs bu gayet dogal insan oglu için yanlis tüm bunlar yasanirken birsey i atliyoruz, neden kanser olunur, kansere sebep olan ne,
Kanser hücresi sagliksiz beslenen yani asidik beslenen insan vücudundaki normal hücrelerin baskalasim geçirerek hayatta kalmaya çalisma olayidir yani hücre olup Yom olmasi gerekirken oksijensiz ve asidik ortamda hayata tutunup kendi varligini surdurme çabasidir, bu nedenle alkali beslenip alkali su kullanarak kanser önlene bilinir bunun için para harcamaya bile gerek Yol hazir gidalardan uzak durun herturlu islenmis gidalardan amnalaja girmis gidalardan içinde koruyucu ve katki maddesi olan ölü gidalardan uzak durun yesil yaprakli genis yaprakli ve sebze agirlikli beslenen elbette mevsiminde ve ilaç hormon içermeyen.. Seker ve karbon hidrattan uzak durun ve arastirin alkali beslenme tas devri diyeti paleo diyeti çig beslenme .
Yukarı Dön
denizli Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı denizli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Nisan.2016 Saat 06:30
Arkadaslar Allah herkeze acil sifalar versin insallah. kanser gercekten zor bir hastalik. sizlere tavsiyem bioenerjiyi arastirin. uzun zamandir bioenerji uygulamasi yapiyorum uzaktan ve yakindan. cevrenizde bu isi fahis fiyat karsiligi yapmayan insanlar bulabilirseniz direk seanslara katilin. ben denizliden yaziyorum. ve 15 20 kisiyi uzaktan ucretsiz uygulama yapabilirim. erkek bayan yasli genc farketmez. eger kisi manevi olarak guclu ise alkol sigara almiyorsa sonuna kadar bende elimden geleni yaparim. Sizlerden ricam bioenerjiyi iyce arastirin ve gercekten bu enerjiden sifa bulabileceginizi hissediyorsaniz benimle iletisime gecin. macera olsun diye iletisime gecipte baskasinin hakkini gasp etmeyin. reklam olmasin diye admi yada telimi dahi vermiyorum. floki_258@hotmail.comadresine yazin ordan daha detayli haberlesiriz. Allah herkezin sifasini versin insallah. inancimizi kaybetmeyelim tez sagliginiza kavusmaniz dilegiyle.

Yukarı Dön
Berrin Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Berrin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Haziran.2016 Saat 17:15
Benim enistem girtlak kanseri teshisiyle 3 ay yasar denilmisti. Ameliyat oldu. Bogazinda bir delik açildi. Konusamadi ama yeni hayatina hem biz hem kendisi adapte olduk. Uzun yillar yasadi. Moral çok önemli...
Yukarı Dön
Ahmet Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ahmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Agustos.2016 Saat 07:51
Pankreas kanserini öğreneli 5 yıl 4 ay oldu ve maalesef hastamızı kaybettik.
Tarifi yok bu acının.
Yukarı Dön
ŞENGÜL Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ŞENGÜL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Ekim.2016 Saat 01:41
Annem 1,5 yıl önce kolon kanseri oldu ameliyat edildi kemoya gerek ok çok başı dendi ama ameliyat fıtığı oluştu 25 eylülde fıtıktan ameliyat oldu dr karın duvarında şüpheli bişey görmüş ve sonuç metestaz yapmış kanser kısaca çaresi filan yok bunun tek dileğim acı çekmesin annem o ki dünyanın en mükemmeli
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 22232425>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50