www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KANSERDEN KURTULAN YOKMUUU.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 232425
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ayesdi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ayesdi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Subat.2017 Saat 04:48
Merhaba hayırlı günler benimde kardeşim 4 yaşında ve nöroblastom kanserine yakalandı:( rica etsem bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa bilgi verebilir mi?
Yukarı Dön
Kanserlemucadele Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı KanserlemucadeleAlıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralik.2017 Saat 08:13
Merhabalar biz 2 liseli aynı zamanda bilimsanat öğrencisiyiz, günümüzün en yaygın hastalığı denebilecek kanser ve buna yönelik alternatif tıp yöntemlerine dayalı Adana geneli bir anket uyguluyoruz,kanser hastalarına veya atlatan kişilere ulaşma ve anketlerin sayıca artışı açısından buradan paylaşıyorum,görenlerin gmailime mesaj atmasını arz ederim,teşekkürler 😊 (niloss860@gmail.com)
Yukarı Dön
Seedsea Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Seedsea Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Aralik.2017 Saat 07:36
Merhabalar. Bir arkadaşım akciğer kanseri olmuştu. Tarçın Elması (Graviola) yı duymuştum. Enzimler sayesinde kanser hücrelerini yok edip bağışıklık sistemini güçlendiriyor diye. Bu sayede Yurtdışı dan ilk defa getiren biz olduk bunu. İsteyen olursa temin ediyoruz. Ulaşmak isteyenler için numaramız 0532 735 63 33
Yukarı Dön
Yanıt Yaz Yanıt Yaz     
Yukarı Dön
alcasar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı alcasar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Ocak.2018 Saat 15:34
Şimdi buradaki kurtulan arkadaşlara öncelikle geçmiş olsun diyorum. İkinci noktada ise doktor camiasına eleştirim olacak. Hastayı kabul ettikten sonra nedense soğuk, soru cevaplamaktan kaçar tiplere dönüyorlar bir anda. Annemin doktoruna bir ilacı kullanıp kullanamayacağını sormak için gittiğimde benimle ters konuştu. Bende annem ölür yada kalır istediğimiz sadece karşımızda bir muatab bulmak dedim sonra doktora çıkdım odasından. Öyle bir doktorumuz var ki sağolsun sormasak ne kaçıncı evre olduğumuzu diyo ne de başka bi bilgi veriyo.
Yukarı Dön
şerif Erdikici Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
  Alıntı şerif Erdikici Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Haziran.2018 Saat 14:57
Öncelilke saygılarımı sunuyorum.
Ben Manisa'da ikamet etmekteyim. Hemoepati alanında çalışmalar yapan değerli bir arkadaşımızın bulduğu kanserle mücadelede başarılı sonuçlar aldığımız ürünümüzle ilgili sizinle irtibata geçmiş bulunuyorum.
Efendim, ürünümüz yaklaşık 10 yıldır klinik araştırmalara konu olmuş, gerek Çapa gerekse Selçuk Üniversitesi Nanoteknoloji bölümlerinde bilimsel incelemelere tabi tutulmuş, TÜBİTAK tarafından 4 bin sayfa raporla araştırması yapılmış bir üründür.
Not:
Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bir prof arkadaşımız ürünle ilgili olarak fareler üzerinde çalışmalar yapmış ve altı gönüllü hasta üzerinde ürünün klinik çalışmasını uygulamış, beşinde başarılı olduğu ifade edilmektedir. ayrıca Kanser Araştırma Vakfı'ndan Dr. Ender Günay'dan da konuyla ilgili bilgi alınabilir. Amacımız hücre yenilenmesini sağlayan ürünümüzü ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktır. İlginiz için teşekkür eder, saygılar sunarım.
Yukarı Dön
truest Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı truest Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Temmuz.2018 Saat 23:50
Homopati bir okyanustur. Dr. Ender Günay demişsiniz. Kanser araştırma vakfına kayıtlı böyle bir doktor yok. Klinik ve laboratuvar deneylerine ait literatür bilgiyi gösterir misiniz?
Orjinalini yazan: şerif Erdikici

Öncelilke saygılarımı sunuyorum.
Ben Manisa'da ikamet etmekteyim. Hemoepati alanında çalışmalar yapan değerli bir arkadaşımızın bulduğu kanserle mücadelede başarılı sonuçlar aldığımız ürünümüzle ilgili sizinle irtibata geçmiş bulunuyorum.
Efendim, ürünümüz yaklaşık 10 yıldır klinik araştırmalara konu olmuş, gerek Çapa gerekse Selçuk Üniversitesi Nanoteknoloji bölümlerinde bilimsel incelemelere tabi tutulmuş, TÜBİTAK tarafından 4 bin sayfa raporla araştırması yapılmış bir üründür.
Not:
Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bir prof arkadaşımız ürünle ilgili olarak fareler üzerinde çalışmalar yapmış ve altı gönüllü hasta üzerinde ürünün klinik çalışmasını uygulamış, beşinde başarılı olduğu ifade edilmektedir. ayrıca Kanser Araştırma Vakfı'ndan Dr. Ender Günay'dan da konuyla ilgili bilgi alınabilir. Amacımız hücre yenilenmesini sağlayan ürünümüzü ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktır. İlginiz için teşekkür eder, saygılar sunarım.
Yukarı Dön
truest Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı truest Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Temmuz.2018 Saat 23:55
Hasta veya hastası olan herkese acil şifalar diliyorum. Burada dikkatimi çeken bir şey oldu. Ne olduğu belirsiz, literatür çalışmalara dayanmayan alternatif tedavi sunuyorum diyenlerin ticari uğrak yeri olmuş. Aralarında işe yarayanlar olabilir. Ancak bu süreçte asla tıbbı tedavi süreçlerini aksaklığa uğratmayın. Çözümler olabiliyor mu? Elbette olabiliyor. Ama siz siz olun, alternatif tedavilerde literatür bilgisi bulamadığınız konulara çok dikkatli yaklaşın.
Yukarı Dön
canergkts Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 37
  Alıntı canergkts Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Ekim.2018 Saat 00:55
Var arkadaşlar tonla örneği var. Benim gördüklerim genel olarak hastanede tedavi almıyor. Doğal yollar ile kendileri iyileşiyorlar.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 232425

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50