www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KANSERDEN KURTULAN YOKMUUU.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 24>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
murat Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı murat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Aralik.2009 Saat 00:11
37 yasinda hayata pozitif bakan biriyim.Bu pis hastaliga yakalandigimda 36 yasinda idim. ilk zamanlarda sok olmustum ameliyatlar ve kemoterapi sonucunda su anda vücudumda kanserli hücre bulunmamaktadir. ama her 3 ayda bir tetkiklerim devam ediyor. hep bir olasilik var ama hangimizin yillarca yasayacagi garantiki; o yüzden günümden zevk almayi ögrendim, su anin tadini çikariyorum. herkesin takacagi seyleri ben kafama takmiyorum
Yukarı Dön
dogan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı dogan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Aralik.2009 Saat 01:28
ALLAH UZUN VE SAGLIKLI ÖMÜRLER VERSIN KARDESIM.HASTA OLAN HERKESEDE SIFALAR:
Yukarı Dön
furkan.esen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
  Alıntı furkan.esen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Aralik.2009 Saat 06:52
slm ''sakaryaburcu'' ismim furkan.ALLAH babana acil sifalar versin.yazdiklarin dikkatimi çekti.bende henüz bir kaç gün önce babamin akciger kanseri oldugunu ögrendim.metastaz yolu ile beyin kemik ve karacigere siçramis 4. asamada.doktor 2 ay ömür biçiyor.internetten yaptigim arastirmalarda bunu dogrular nitelikte.fakat simdi sen yazilarinla bana umut oldun.foruma temmuz ayinda yazi yazmissin umarim baban hala çok çok iyidir.beni konu ile ilgili bilgilendirirsen çok sevinirim.ALLAH cümlemizin yardimcisi olsun. 
Yukarı Dön
tülay Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı tülay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Ocak.2010 Saat 13:46
ilk olarak herkese aacil sifalar diliyorum.benim ablamda over ca.ve 3. evresi.2 hafta önce 3. ameliyatini oldu hala hastanede.son ameliyat çok yordu onu.dr az bir ömrü kaldigini söyledi dün.yikildik.ablam çok genç daha 36 yasinda ve bekar.hem rahim agzi kanseri hemde over ca varmis sok olduk.okadar zorki anlatamam.hergün acaba ablama bisey olucakmi diye uyanmak ,her telefon çaldiginda kötü habermi alicam diye düsünmek mahvetti beni.ablam yasasin istiyorum lütfen dualarinizi eksik etmeyin ablamdan.içim yaniyor.kanser heryere dagilmis nerdeyse.mevlam herkese sifa ve sabir versin içindede bize..
Yukarı Dön
idris Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı idris Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Ocak.2010 Saat 00:07
Benim annem mide kanseri teshisiyle ameliyat oldu ve suan kemoterapi ve radyo terapi görüyor.arkadaslar Kuran'i kerimde söyle bir ayet var bir insanin eceli gelmemisse bütün dünyadaki insanlar bir araya gelse o insani öldüremezler,bir insanin eceli gelmissede bütün dünyadaki insanlar bir araya gelse onu yasatamazlar.Ve yine peygamber efendimizin bir hadisi sadaka vermek ömrü uzatir.Yasam ölümde taktiri ilahidir.bize düsen görev gereken bütün tedavileri yaptirip taktiri Allah c.c.'a birakmak rabbim taktir edip sifa verecektir insallah.
Yukarı Dön
gbt_46 Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı gbt_46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ocak.2010 Saat 22:19
mrb.arkadaslar benim annem 64 yasinda mide ca dan ameliyat oldu mide nin 3/2 alindi.lenflerde 10 adet kanser hücresi var. 5 kür KT.uygulayacaklar. su an çok iyi hemen hemen her sey yiyor.
Yukarı Dön
rafet Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı rafet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Ocak.2010 Saat 06:40
Bu baslik altindaki bütün mesajlari tek tek okudum genelde ben kanserdim kemoterapi oldum radyoterapi aldim yada ameliyat oldum kurtuldum türünden yorumlar mevcut.Bu sanirim hasta oldugunuz zamanlardaki çaresizliginizi pek animsamadiginizdandir,ama bizim gibilerin sizden yani bu illete yakalanip yenme basarisini gösterenlerden dilegi tedavinizi nerdeoldunuz doktorunuz kimdi? doktorlarin söylediginden farkli bir uygulama yaptinizmi ilaçlarin yan etkisini azaltmak için özel birseyler kullandinizmi unutmayinki bizler her satiri okurken umut içinde okuyoruz  tesekurler 
Yukarı Dön
GÖNÜL, Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı GÖNÜL, Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Ocak.2010 Saat 08:17
     Burada bulunan yazilari bende okudum.Umarim tüm hasta arkadaslara YÜCE RABBIM acil sifalar versin.Benim esimde 8.01.2010 tarihinde mide kanserinden ameliyat oldu.tanisi TI NO MO...Doktorumuz daha yeni oldugunu söyledi.Bu gün kemoterapi tedavisi için fakülteye basvuracagiz.Sanirim ameliyatttan sonra 20 gün ile 1 ay içinde kemoterapi uygulanmak zorundaymis.Ama bazilarida kemoterapi görmesinin sakincali oldugunu ve bu tedavi sonucu baska organlara zarar verdigini söylüyorlar.Inanin bu konuda yardimlariniza ve bana vereceginiz fikirlere ve dualara ihtiyacim var.Esim 53 yasinda ve burada ameliyatin kisinin ömrünü kisalttigini okudum ve çok üzüldüm..Lütfen bu yazimi okuyan ve bu hastalik sonucu yakinlarinin nasil bir evre geçirdigini,neler yiyip içtigini,ve ayrica alternatif tedavi olarak (bitkisel) neler kullandiklarini yazarlarsa çok sevinirim.Daha yolun basindayim.Esime en iyi ne sekilde nasil yardimci olabilirim..Yazilarinizi bekliyorum.Artik hepimiz burada kader arkadasi olduk.VERILEN TÜM BILGILER IÇIN SIMDIDEN TESEKKÜR EDERIM...
Yukarı Dön
ayse Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ayse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Subat.2010 Saat 14:57
sevgili hasta yakinlari,düsüncelerinizi ya da yasadiklarinizi yazarken lütfen bunlari kanserli hastalarinda okuduklarini düsünerek yazin ya da kendi olumsuz,dar ve felaket haberlerinizi kendi içinizde yasayin.ablam bilmemne kanseri doktorlar az ömrü kaldi,yapacak bisi yok diyolar,babam 4 kez ameliyat oldu,kemonun faydasini görmedik,3 senedir tedavi oluyo...gibi umudumuzu kirici ifadeleri lütfen kendi karanlik çevrenizle paylasin!bu hastaliktan kurtulan arkadaslarda daha uzun,yol gösterici ve bize umut veren gerçekleri yazsinlar.ben kanserli bi hasta olarak iyi olmak,iyi hissetmek ve inanmak istiyorum.isler kötüyede gitse az bi ömrüm de kalsa -en azindan kalan günlerimi-iyi hissederek geçirmek istiyorum.bu karanlik düsüncelerin beynimi kemirerek beni daha da güçsüzlestirmesine izin vermicem.ancak sizin gibilerin yaklasimi kendimi yalniz hissetmeme ve hatta tedaviyle bile bosa kürek çekiyormusum hissine kapilmama sebeb olabiliyo.bunu bana ve yakinlariniza yapmaya hakkiniz yok.
Yukarı Dön
gül Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı gül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Subat.2010 Saat 16:45
sevgili ayse insanlar burda dertlerini paylasiyor.kimse kasti bisey yapmiyor burda herkesin cani aciyor.kiminin babasi kiminin ablasi kiminin esi kimininde  annesi..kolay degil hem yasayan hemde yakinlar için.bence bu tarz yerlere girip okumayin siz.elbette insanlar acilarini yazacak ve paylasacak.insanlara kiziyorsunuz ama suan yazdiklarinizla dahada kirici olan sizsiniz.burda yazilanlar dr lar tarafindan söylenen seyler. herkes bir çare bulabilirmiyim diye yaziyor burda.kimse gelipte cani için az ömrü kaldi demez kendi kendine.size çok çok geçmis olsun.ama yazarken biraz daha dikkatli olun.insanlari kirmayada sizin hakkiniz yok.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 24>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50