www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kemoterapi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

yumurtalik kanseri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
irmak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı irmak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: yumurtalik kanseri
    Gönderim Zamanı: 18.Eylül.2012 Saat 15:45
benim annemde yumurtalik kanseri  ameliyat olali 1 sene oldu     doktorlar ameliyatin  iyi geçtini    ama tümörlerin baya yayilmis oldunu   hastayi bu hastalik tan    kaybetcez dedi  dünyamiz basimiza yikildi     patoloji evre  3 c çikti   6 kur kemoterapi aldi    sonra 3 aylik konturollere gitti   temiz çikti  ama en son gittiginde   gene tümör görülmüs bizde bidaha çikmadi diye  çok seviniyorduk   hastalik geri geldi  benim sormak istedigim acaba bu yumurtalik kanseri 2ci kez tekrarlayipta      sonra  bidaha olmayanlar varmidir               yada uzun zaman sonra     tekrarlayan hastalar varmidir    bu  1 kere     tekrarladi diye  hep tekrarlicakmi    bilgisi olan  ve yumurtalik kanserinden kurtulmus hastalari olan varmi acaba  yazarsaniz sevinirim   birde bu hastaliga sifa getiren bitki   veya gida takviyesi   varmidir    isi tedavi       etkilidir diyorlar   dogrumu acaba   allah      tüm hastalara sifa versin
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Eylül.2012 Saat 13:07
Selam Kardesim Önce Hastamiza büyük gecmis olsun.Allah sifalar versin,san özelden Mesaj attim lütfen oku ve beni ara,
Saygilar

Düzenleyen kain - 20.Eylül.2012 Saat 02:06
Yukarı Dön
borabülent Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 16
  Alıntı borabülent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Agustos.2013 Saat 09:25
kardes ölüm korkusu sarmasin.allahtan geldik allaha dönecegiz er veya geç.ama dün memleketim adanada tatildeydim yeni birseyle tanistim.ve doktorlarin bunu geri götürün umut yok tedavi yapamayiz dedigi hasta 3ay içinde iyilesti.ve bi kisiye daha sahit oldum.yani kanseri 3 ay içinde yenebilirsiniz.hemde her türlü kanseri yenebilirsiniz.6 ay önce dayimin oglu anlatmistida inanmamistim.simdi ayni ilaci arkadasimin annesi kanser onda deniyecegim insallah.tabi kabul ederlerse bakalim 2   3 ay içinde ne olacak.bence garanti iyilesir.05339530485.tekrar allah herkese sifa versin
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50