www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

annemi kurtaracagim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yalcinaras Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7
  Alıntı yalcinaras Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: annemi kurtaracagim
    Gönderim Zamanı: 29.Ocak.2009 Saat 12:23
önce böbrek ameliyati yaptirdim ama kanser siçradi simdi deri alti igne tedavisine basladik tüm umudum yayilmasini önlemek. Doktorlarimiz gerçekten özveriyle çalisiyorlar sunuda bilmeliyizki gerçekten zengin hastaligi elimden geleni fazlasiyla yapicagim. Sahte umut tücarlarina güvenim yok peslerine düsmeye niyetimde yok Doktorlarimiza sonuna kadar güveniyorum.....
Yukarı Dön
lewo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı lewo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Ocak.2009 Saat 13:31
2007de babamin böbreginde kitle bulunmustu, böbrek ameliyati oldu ve hersey yolundaydi, ta ki 2008 sonbaharina kadar. "beyin metastazi" denilen sey yani siçrama gerçeklesti
beyindeki tümör için marmara üni. de gamma knife tedavisi gördü ve dekort isimli ilaci bir süre kullandi.
2 ay sonra kontrole gittigimizde tümörde küçülme oldugu gözlemlendi. bu sevindirici bir gelisme.

fakat su an akcigerlerde olusan nodüllere rastlandigi söylendi ve interferon diye tabir edilen ilaci kullanmaya basladik. bir yerden olumlu haber alirken diger yandan baska bir sorunla karsilasiyoruz

herkese buradan acil sifalar diliyorum..
Yukarı Dön
PELIN Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
  Alıntı PELIN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Mart.2009 Saat 08:51
BENIM ANNEMDE MIDE KANSERINDEN AMELIYAT OLDU 16 AY SONRA KEMIGE SIÇRADI ,GAMMA KNIFE DENILEN ALET KEMIK METAZTAZINA UYDULANA BILIRMI  SU AN COK AGRISI VAR ,VEYA BILDIGINIZ UYGULANMIS BIR YÖNTEM VAR MI
Yukarı Dön
sevgül Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı sevgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Mayis.2009 Saat 22:42
isallah kurtulur annen.annemi 18 subata mide kanserinden kaybetim 3 ay içinde anlasildi ve hayata veda etti sonuna kadar ugrastim mücadeleyi birakma.allah sifa versin çok zor bi hastalik :(
Yukarı Dön
ANNEMI KURTARDIM Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ANNEMI KURTARDIM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Mayis.2009 Saat 12:32
BU KANSER HASTALIGI MADDI OLARAK BITIRDI BENI AMA BAYA UGRASTIKTAN SONRA ELLE TUTULUR GELISMELER KAYDETTIM. DOGRU DOKTOR, DOGRU TEDAVI SEKLI..... TÜMÖRDE ILERLEME YOK ÇOK SÜKÜR 7 AY YASAR DEDILER SU AN 7 AY GEÇTI ÇOK SÜKÜR ÇOK IYI....YILMAK YOK SAVASA DEVAM......SAYGILARIMLA 
Yukarı Dön
asuman Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı asuman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Mayis.2009 Saat 17:13
allah hepinizin ailelerine acil sifalar versin..
Yukarı Dön
evlat Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı evlat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Haziran.2009 Saat 13:16
annem yumurtalik kanseri, hastalik son evreye yaklasmis,yayilmis cigerlerine siçramis. 1 aydir hastanede , kemoterapi görecek daha sonra duruma göre ameliyat olacak onun için bol dua ediyoruz. bu durum da olupta bunu yenenler varmi merak ediyorum , umudumu canli tutmak istiyorum .annecigim seni çok seviyoruz insaallah bir gün bu sayfalara senin kurtulus öykünü yazacagim.  Allah bütün hastalara sifasini versin.
Yukarı Dön
sakaryaburcu Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı sakaryaburcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Haziran.2009 Saat 09:48
hep böyle düsün moralini yüksek tut hep annene moral ver biliorum sennmoralinde bozuluyo ama bunu yansitma annene!!!!bak benm babam akciger kanseriydi 4. evre 3 ay yasar dedi doktor 13 ay yaptik!!!!!süper degil mi!!!sonunda akcigeri yendk yani amaolagan bisey oldu beyin metastazi gerçeklesti tadvi oluo babam bunuuda yenicek  8 temmuzda bitio tedavi allah izin werirse!!!bak gör bunuda yenicek kurtulacak sennknden daha kötü durumdayim ama hiç moralimi bozmadim günlerimikötüyü düsünerek geçirirsem yazik olur!!! sende böle yap hep hep moral wer biz segiyle moralle yendik bunuda yenicez!! üstelik su an kemoterapiyi alamdi tahlil sonucuna göre wermdiler ama napalim ii oldugunda werilcek kötü düsünmüyorum!!! babami çok seviorummmm!!!18 temmuzda bitick kontrl yaparlar sonucu iyi olck bunuda atlatti dicekler biliorum ama kemige siçriycak bunuda biliorum ve babamda bilio çünkü siçama olanagi çok yüksek yürden bir kanser ama bunu bilirek yasamak güzel sok olmuoruz ve bile bile sawasioruz hücrelerle!!!!
Yukarı Dön
can dost Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı can dost Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Temmuz.2009 Saat 14:44
degerli kardeslerim hepimize geçmis olsun..Rabbim CC tüm sevdiklerimize acil sifalar versin....
benm çok yakin br arkadasima bundan 40 gün önce kadar germ hücreli tümör kanseri teshisi kondu;hastalik cigerlerde ve böbrekte saptandi...kt basladi..bu tür bir hastalik geçiren bir yakininiz ya da sahit oldugunuz bir seyler oldu mu??

tek duamiz bütün hastalar gibi bizim hastamizin da iyilesmesi kardeslerim...birbirimize dua edelim, artik bunu doktorlar bile kabul ediyor.ilaç-morel-dua= saglik.....aminnnn
Yukarı Dön
çigdem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 15
  Alıntı çigdem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Temmuz.2009 Saat 10:17
Cry Insallah Diyorum Tüm Kalbimle ....Bende sizin Gibi Güçlü Olmak Istyorum...
Bugün sizinle ilk günüm son 2 haftadir yasadiklarimla sadece korkuc bir kaabustayim gibi geliordu ve yapayalniz çaresiz...burda sizlerle güçlenecegime ailenin en küçügü olarak tüm aileme destek verebilecegime inandim bugün..
Annem Bir Tanemiz Melegimiz su anda over ca teshisi ile hastanede yatiyor.Burdaki yazilari okuyunca  bizim serüvenimizin daha yeni basladigini ve de umudumuzu yitirmememiz gerektigini anladim..
bunlari anladim lakin bizleri nelerin bekledigini canimizin neler yasacagi konusunda bilgimiz sifir..sizlerle paylastikça ögrenecegimi umut ediyoirum.
Su anda canimiz için dr lar pek birsey sölemiolar sadece dün ameliyata alindi.bizim için umuttu orda ne varsa alirlar ve mücadeleye baslardik die düsünüyork ki sadece bir parça alip kapadilar dokunamadilar Karacigerinde,Karin Zarinda,Kalin Bagirsaginda ve yumurtalikta oldugunu ögrendik bu asamadan sonra neler yapilacak bilemiyoruz.Veya biz neler yapmaliyiz güçlü kalabilme canimiza moral verebilme disinda.. 
sanirim cok uzun ve anlasilir yazamadim ama o kadar cok dökmek istedigim seyler varki lütfen benide ailemide yanitsiz birakmayin iyi veya kötü bilgi ve düsüncelerinizi saygi ve sevgiyle bekliyorumm Rabbim den TÜm Hasta ve Yakinlarina Acil Sifalar Diliyorum Saglikla Kalin..

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50