www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

TARCEVA DEVLET KARSILIYORMU

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
oglak123 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı oglak123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TARCEVA DEVLET KARSILIYORMU
    Gönderim Zamanı: 26.Ocak.2013 Saat 16:03
Öncelikle tüm hastalara allahtan acil sifalar diliyorum. Yaklasik 1 ay önce anneannem'e 4. evre Akciger CA. teshisi kondu .Isin tedavisi ile basladik ancak simdi doktorumuz kemoterapi yerine TARCEVA denilen akilli ilaçla tedaviyi sürdürmek istiyor. Benim sorum su devlet bu ilaci karsiliyormu. Biz saglik bakanligina raporlarla bereber bi dilekçe gönderdik ama sonuç ne olur bilmiyorum. Ilacin bir kutusu 4.500 tl civarinda. Bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa çok sevinirim.
Yukarı Dön
reha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı reha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Nisan.2013 Saat 16:12
merhaba universite hastanelerinde belirli testlerden sonra bu ilaci kullanabilrligine ok verildiginde roche firmasi bu tutari üstleniyor.Su anda devlette belirli bir prosedurlerden sonra karsiliyor.
Yukarı Dön
reha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı reha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Nisan.2013 Saat 16:19
Tekrar merhaba ;roche bu tutari belirli programlar çerçevesinde (avrupa birligi kapsaminda proje gelistiren universite hastanelerinde ve projeye dahil olan üniversite hastanelerinde)karsiliyabiliyor bu konuda rochedan daha detayli bilgi alinabilir.Bu devam ediyor mu net bilgi roche dan alinabilir.
Yukarı Dön
aktoprak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı aktoprak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Temmuz.2013 Saat 15:30
Sana faydali olabilirmiyi.bil.iyorum ama ben babami kaybettin akcigerini o ilac iyilestirdi ama babamin beyninede sicramis ona bisey yapilamadi 3kutu mevcut ararsan yardimci olurum 05396756614
Yukarı Dön
cennetsiz_melek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cennetsiz_melek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Temmuz.2013 Saat 00:32
slm benim annemde tarceva kullaniyor konusabilirmiyiz bu konuyla ilgili
Yukarı Dön
cennetsiz_melek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cennetsiz_melek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Temmuz.2013 Saat 00:33
beyin meteztazinda ne gibi belirtiler oldu
Yukarı Dön
ali001ali Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı ali001ali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Ekim.2013 Saat 13:16
Babami akciger kanserinden kaybettim, beyine metastaz yapmisti. belirtileri kisiye göre ve tümörün yerine göre degisiyor ama asagi yukari ayni. Hafiza kaybi konusulani anlamama yada beyin idrak edemedigi için sorulara geç cvp verme anlamsiz sorular, elde,kolda,bacakta güc kaybi,fiskirir tarzda istifra etmeler.... gibi
Yukarı Dön
Güray Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Güray Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Haziran.2016 Saat 16:13
Babami kaybettim tarceva gerçekten ihtiyaci olan varsa bna dönsün 05419453628
Yukarı Dön
HALİL BAŞBALCI Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı HALİL BAŞBALCI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Eylül.2016 Saat 02:45
arkadaşlar dokturum bana tarceva 150 mg ilaç kullanacaksın dedi. maddi durumum yok %90 beden engelliyim ilacın tutarlarına baktım. bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek kişiler allah rızası için bana yardım etsin. 0553 224 93 22
Yukarı Dön
tuncay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı tuncay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Ocak.2018 Saat 01:07
Merhabalar,

akciğer ekson 18 g719x mutasyonu doktorumuz tarafından tarceva 150mg kullanmamızı gerektiğini bunun için eczaneler birliğine gönderilmiş raporu onaylamadılar.Lakin doktorumuz bu ilacı almamız gerektiğini söyledi.
Bu ilacı ucretsiz alma ihtimalimiz varmı? Elinde tarceva ilacı olup kullanmayan varsa bize temin edebilir misiniz?

Tel:0537 458 4586
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50