www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

UMUDUM artik tükendi..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
murat571906 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 21
  Alıntı murat571906 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: UMUDUM artik tükendi..
    Gönderim Zamanı: 06.Nisan.2013 Saat 23:04
babam manik melanom dedikleri cilt kanseri türü kemoterapide dahil her seyi denedim altarnatif tip dedim kim ne derse kostum ya tutarsa dedimm.nerelere gitmedimki kimlerle görüsmedimki..su an ipilimumab isimli ilaci kullandiriyoruz..ondanda bi fayda görecegimi ümit etmiyorum..bacakdaki tümörler büyüdü.kanamali akintilar oluyor kasik bölgesindeki tümör büyüdü hareket ve yürümesini engelliyorr.. doktor lar 1 yil anca yasar dediler.. daha baska ne yapa bilirimki bilmiyorum...mantikli bir önerisi olan varsa yardimci olursa sevinirim allah bütün hastalara acil sifalar yakinlarinada sabir versin..
Yukarı Dön
oguz7 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 24
  Alıntı oguz7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Temmuz.2013 Saat 14:45
 herkese  acil sifalar diliyorum ...benimde  enisteme  kolon kanseri  teshisi kondu  4.  evrede  imis teshis  5 ay önce  kondu ... kemoterapi tedavisi  basladi tabi   5 aydir ..   son terapiyi  geçen hafta aldi ...10 agustosta  kolonlarina tekrar bakicaklar  hastaligin durumu  tam olarak ortaya  çikicak... 5 ay önce  akciger ,karaciger ve  pankreasada metastaz  yaptigini söylemisti doktorlar ... su an enistemin kilo kaybi çok olmadi islerinide  hala yapmaya  çalisiyo  .... 5 ay önce ilk teshis  kondugunda   hemen günde 1 litreye  yakin  kefir  içmeye  basladi  dogal sütten kendi mayaliyo  sabah ögle aksam  kefir içiyo  kan degerleri içinde  çok iyi  diyor  doktorlar  ...birde bu arada  dogal bitkisel tedavi uygulayan bi profosörden  tedavi de almisti...  günde 1 litreye yakin dogal sütten mayalanmis  kefirin  kan degerlerinin güzel çikmasinda  faydasi oldugunu düsünüyorum   10 agustosta  enistemin son durumunu tekrar  yazcam herkese  çok geçmis olsun... 
Yukarı Dön
jazzysound Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
  Alıntı jazzysound Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Agustos.2013 Saat 13:31
merhaba,
öncelikle acil sifalar diliyorum.
biz hastamiz için zerdeçal ekstrakti kullandik, zerdeçal extrakti dünyada kanser tedavisinde kabul görmüs özüt. size de tavsiye ederim. www.zerdecal.org
Yukarı Dön
borabülent Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
  Alıntı borabülent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Agustos.2013 Saat 11:16
kardes ölüm korkusu sarmasin.allahtan geldik allaha dönecegiz er veya geç.ama dün memleketim adanada tatildeydim yeni birseyle tanistim.ve doktorlarin bunu geri götürün umut yok tedavi yapamayiz dedigi hasta 3ay içinde iyilesti.ve bi kisiye daha sahit oldum.yani kanseri 3 ay içinde yenebilirsiniz.hemde her türlü kanseri yenebilirsiniz.6 ay önce dayimin oglu anlatmistida inanmamistim.simdi ayni ilaci arkadasimin annesi kanser onda deniyecegim insallah.tabi kabul ederlerse bakalim 2   3 ay içinde ne olacak.bence garanti iyilesir.05339530485
Yukarı Dön
oguz7 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 24
  Alıntı oguz7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Eylül.2013 Saat 13:13
herkese acil sifalar diliyorum ...benimde enisteme kolon kanseri teshisi kondu 4. evrede imis teshis 5 ay önce kondu ... kemoterapi tedavisi basladi tabi 5 aydir .. son terapiyi geçen hafta aldi ...10 agustosta kolonlarina tekrar bakicaklar hastaligin durumu tam olarak ortaya çikicak... 5 ay önce akciger ,karaciger ve pankreasada metastaz yaptigini söylemisti doktorlar ... su an enistemin kilo kaybi çok olmadi islerinide hala yapmaya çalisiyo .... 5 ay önce ilk teshis kondugunda hemen günde 1 litreye yakin kefir içmeye basladi dogal sütten kendi mayaliyo sabah ögle aksam kefir içiyo kan degerleri içinde çok iyi diyor doktorlar ...birde bu arada dogal bitkisel tedavi uygulayan bi profosörden tedavi de almisti... günde 1 litreye yakin dogal stten mayalanmis kefirin kan degerlerinin güzel çikmasinda faydasi oldugunu düsünüyorum 10 agustosta enistemin son durumunu tekrar yazicam herkese çok geçmis olsun... demistim su an 27 agustos enistem kontrole girdi ve akcigerindeki tümörler neredeyse yok olacak derecede küçülmüs ve karaciger pankreas ve kolonlarinda yüzde elliye yakin iyilesme görülmüs su an iki kür daha kemoterapi tedavisine devam karari alinmis .. çok iyi gelismeler diye düsünüyorum enistem bu arada normal hayatina ve günlük islerine devam ediyor.. hergün 3 veya 4 bardak kefir içmeye devam ediyor doktorun verdigi ilaçlari da zamaninda içiyor ve birde balikesirde bir bitkisel tedavi uygulayan biri ondan da aldigi kürlere devam ediyor .... gelismeleri gene yazmaya devam edicegim ... yalniz içtigi kefirin sindirim sistemini ve bagisiklik sstemini güçlendirdigini düsünüyorum ... acil sifalar diliyorum herkese
Yukarı Dön
mahmut odaci Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı mahmut odaci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Ocak.2016 Saat 13:29
Öncelikle kanser denen illet hastalikla mücadele eden, hasta ve hasta yakinlari kafamiz o kadar çok karisikki anlatmak zor.Zerdeçalin bu konuda yapilmis, birçok çalismada iyi sonuç verdigi bir gerçek.Simdi ben daha önce Immunat bitkisel ilaç denen bir firmadan zerdeçal ekstresi aldim. 145 tl gibi bir rakam.Firma çok iddiali ancak,iddialari sunlar dünyada ilk kez biz ekstraktini yaptik diyorlar.Ve sitelerinde bilimsel çalismalarda ekstrakti kullanilmistir deniyor.Ilk kez yapildigi söyelnen seyin bilimsel çalismalarda,nasil ektresi kullaniliyor peki.Müsteri memnuniyeti ödülü aldik deniyor buda para karsiligi alinmis bir ödül.Avrupa birligi ruhsat verdi deniyor,ihracat için akredite alinmasi gerekli bir belge zaten herkes alabilir.Avrupada hiç bir yerde ürün yok.Bir yandan e kodlu koruyucular kanser yapiyor diye yazilar var sitelerinde ve söylemlerinde,ürünlerin içerisinde kimyasal koruyucular var.145 TL ye aldigim ürün ayni marka aktarda 40 tl neymis biri özmüs biri ekstrakt.Diyecegim o ki tamamen abartili ve asilsiz seyler söyleyerek biz hasta yakinlarinin parasina göz dikmis bu firmalardan Uzak durmak gerekli.
Yukarı Dön
melek Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı melek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Ocak.2016 Saat 21:03
Acaba zerdecal ekstratini nereden aldiniz
Yukarı Dön
Moral=tedavi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı Moral=tedavi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Kasim.2017 Saat 06:18
Arkadaslar zerdecal koku alin aktardan cezvenin icine koyup her gece kaynatip cay niyetine suyunu icin ben 1 yildir yapiyorum abartmayin 10 liralik zerdecal koku 1 ay gidiyor bana tozunuda aldim yemege baharat niyetine serpin faydasi var
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50