www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Tarceva

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 567
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ramazan Karahan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ramazan Karahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralik.2016 Saat 06:47
Merhabalar. Allah hepimize şifalar versin. Eşinizle aynı durumda tedavi görüyorum. Bana cildiye doktoru yan etkisi olayan, sivilce ve kaşıntıyı alan bir karışım ilaç yazdı. Tlf nu 05057474931. Bana çağrı atabilirsiniz watsaptan size reçeteynin fotosunu atabilirim.
Yukarı Dön
Ramazan Karahan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ramazan Karahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralik.2016 Saat 06:54
Merhabalar Emre bey. Allah hepimize şifalar versin. Eşinizle aynı durumda tedavi görüyorum. Bana cildiye doktoru yan etkisi olayan, sivilce ve kaşıntıyı alan bir karışım ilaç yazdı. Tlf nu 05057474931. Bana çağrı atabilirsiniz watsaptan size reçeteynin fotosunu atabilirim.
Yukarı Dön
gülay Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı gülay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Ocak.2017 Saat 11:26
merhaba, hala bu ilacın yararını görüyor musunuz?
Sevgiler
Yukarı Dön
gülay Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı gülay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Ocak.2017 Saat 12:26
durum nasıl şimdi emre bey
Yukarı Dön
Fuat Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Fuat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Ocak.2017 Saat 02:32
Tarceva arıyorum arkadaşlar dönüş yaparsanız sevinirim acil 05436587034
Yukarı Dön
Veysel Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Veysel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Nisan.2017 Saat 03:09
Cok acil tarceva 150 mg ilaca ihtiyaç var elinde olupta bagis yapmak isteyen bana ulasabilirmi tel:0 532 4204788..
Yukarı Dön
Ayselmemiş Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı Ayselmemiş Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Kasim.2017 Saat 03:24
İyi günler benim babam tarceva kullaniyordu 1 senedir buğün biraktik elimizde 1 paketten fazla ilaç var ihtiyaci olana vermek istiyorum belki birine faydam olur kargoyla gönderrim rabbim bu hastalikla kimseyi sinamasin çok zor Ihtiyaci olana karşiliksiz hemen gönderirim çankiridan
Yukarı Dön
abdullahafyon Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı abdullahafyon Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Aralik.2017 Saat 18:14
merhaba,babama akciğer kanseri teşhisi kondu,ameliyat olması için onay vermedi doktorlar,kemoterapi almasına kara verdiler,ancak vücut kemoterapiyi kabul etmedi.Birtakım tahlil,tetkik vs.yapıldı raporunun çıkmasını bekliyoruz bu süreç içinde kullanmak üzere elinizdeki ilacı(tarceva) bize gönderirseniz çok seviniriz,biz de raporumuz çıktıktan sonra bir başka hastanın kullanması ve faydalanması için aynı şekilde sizin gibi duyarlı bir şekilde ilacı ihtiyacı olan kişilere bu şekilde göndereceğiz.Şimdiden çok teşekkür ederiz,Allah herkese şifa versin.Tel:05326679912-05445066506
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 567

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50