www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Radyoterapi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ISIN

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
DEVRIM ÇITAK Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı DEVRIM ÇITAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ISIN
    Gönderim Zamanı: 02.Ekim.2008 Saat 23:46

2 haftadir isin aliyorum beyin bölgesine

Yukarı Dön
jess Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı jess Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Ekim.2008 Saat 03:57
Bizde isin alacagiz. Babam akciger kanseri.

Mehbare Gül
Yukarı Dön
burçine Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı burçine Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Ekim.2008 Saat 10:11

çok geçmis olsun benim annem de mide kanseri kemoterapi oluyor. isin için umut veriyorlar mi

Yukarı Dön
burçine Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 11
  Alıntı burçine Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Ekim.2008 Saat 13:49
Orjinalini yazan: DEVRIM ÇITAK

2 haftadir isin aliyorum beyin bölgesine

merhaba geçmis olsun tekrar
Yukarı Dön
burçine Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 11
  Alıntı burçine Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Ekim.2008 Saat 14:01
merhaba geçmis olsun tekrar birlü yazmayi beceremedim daha dogusu yazdiktan sonra göndermeyi. neyse isin tedavisini merak ediyorum hangi asamada yapiyorlar du tedaviyi?
Yukarı Dön
seda Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı seda Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Ekim.2008 Saat 09:35
MEHABA BENIMDE ANNEM ISIN TEDAVISI ALDI AKCIGER KANSERIBEYIN KARACIGER VE BÖBREGE SIÇRAMIS ISIN VERDILER 10 GÜN YAPILDI 1 AY SONRA MR ÇEKILDI ÇOK OLUMLU SEYLER SÖYLENDI BÜYÜME DURMUS VE KÜÇÜLMÜS BILGINIZ OLSUN
Yukarı Dön
misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Kasim.2008 Saat 18:47

isin tedaviisi hakkinda bilgi verir misisniz

Yukarı Dön
fatmacan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı fatmacan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Kasim.2008 Saat 11:07
benimde babamda akciger kanseri tespit edildi isin tedavisi aliyoruz kemoterapiye daha baslayamadik hekese acil sifalar dilerim
Yukarı Dön
özlem Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı özlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Aralik.2008 Saat 14:11
tedavi oldugunuz hastane doktor ve size tedavi uygulayan personel çok önemli lütfen bunlara dikkat edin çok arastirin sorun caninizi teslim ediyorsunuz hepinize acil sifalar dilerim
Yukarı Dön
Elf Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Elf Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Ocak.2009 Saat 23:17
Merhaba acil sifalar diliyorum. Annenizin suanki durumunu merak ediyorum. Çünkü benim babam içinde benzer bir teshis konuldu. Siçramalar var. Dolayisiyla dördüncü evre. Drlar olumlu degil ama beyindeki siçrama için isin tedavisine basladik. Sizin gibi 10 gün sürecek. Sonra kemoterapi. Bu nedenle merak ettim nasil gidiyor tedavi. Umarim olumludur.
Geçmis olsun.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50