www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Radyoterapi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ISIN

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
xx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı xx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Temmuz.2010 Saat 18:21
Merhabalar
6 yil once memesi alinan annemin gecen haftaki kemik sintigrafi sonucu "Trokal 7-8 vertebralar ile sag 6.kosta sol 9.kostada izlenen sintigrafik bulgular kemik metastazlari ile uyumludur.Her iki hemitoraks kostalarin ön kesimlerinde izlenen bulgularin travmaya sekonder olabilecegi dösünülmüstür." seklinde.kan sonuclarindo onemli birsey gormemis doktoru ve isin uygulanacagini soylemis.Anlami kanserin yayildigimidir bu durumdaki hastalarin ortalama yasam suresi nedir ?Doktor isin verilecegini söylemis
Yukarı Dön
tahsin2005 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı tahsin2005 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Kasim.2011 Saat 01:56
Sanliurfa egitim ve arastirma hastanesinde (esentepe 500 yatakli devlet hastanesi) hertürlü kanser tarama takip ve tedavisi yapiliyor yeni hizmete giren çok konforlu bir kanser merkezi açmislar tüm uygulamalar radyoterapi kemoterapi takip yapiliyor artik baska sehirlere gitmeye gerek yok radyasyon onkolojisi servisine basvurmak gerekiyor....ayrica tüm takip tedavi ilaç ve uygulamalar tamamen ücretsiz......
Yukarı Dön
eker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı eker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Eylül.2012 Saat 17:25
Herkese geçmis olsun, Bende on yil önce yumusak doku tümörü ameliyati oldum, Ameliyattan sonra kemoterapi yerine Radyoterapi tedavisinin yeterli olacagini soylediler. 45 gun isin terapisi gördüm ve çok sükür iyilestim. Verilen isin öyle güçlu bir seymiski, verilen bolgelerde tümorlu hücreleri yokedeken tüy ve kil hucrelerinide etkiliyor ve halen daha çikmadi.
Yukarı Dön
bar_baros Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 14
  Alıntı bar_baros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Agustos.2013 Saat 21:51
Iletisim Bilgilerimiz degismistir. Yardimci olabilsem ne mutlu bana

Ufuk AKCAN
Marmara Üniversitesi Nörolojik Bilimler Enstitüsü
Gamma Knife Ünitesi
Tel : 0530 065 03 33
ufuk.akcan80@gmail.com
Yukarı Dön
kutes Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı kutes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Ocak.2018 Saat 15:19
Annem Rahim Ağzı Kanseri Evre 2B Tümör boyutu 4,8 cm. Sıçrama vs yok ama ameliyat için geçkalmışız. Özel bir hastane ameliyat için 18.000 TL istedi. Ama gittiğimiz Üniversite Hastaneleri ve Eğitim Araştırma Hastanesi ameliyat yapılamayacağını, ışın tedavisinin de sonuçlarının ameliyatla eşdeğer olduğunu söyledi. Bizde özel hastanedeki doktorun para amaçlı öyle söylediği kanaatine vararak ışına karar verdik. Kemo+Radyoterapi aldı. 33 dıştan yani karından,4 içten yani alttan Brakiterapi oldu. Şuan tedavinin sonuna geldik. 1,5 ay sonra MR, 3 ay sonrada pet çekilecek. Aranızda ameliyat olmadan ışın+kemo ile iyileşen ve tekrarlamayan var mı? Herkese acil şifalar dilerim.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50