www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Tamamlayici Tip Forumu >Bitkisel Destek Ürünleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KANSERE UMUT ANTIKOIL

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Antikoil Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı Antikoil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KANSERE UMUT ANTIKOIL
    Gönderim Zamanı: 25.Temmuz.2013 Saat 16:08
Kanserin birçok türünde umut veren sonuçlar elde edildi.Ürün incir çekirdegi özlü olup MUTIAP'in basinda da yer alan 4 yillik çalismalarinin sonucudur.

Düzenleyen kansertakip - 18.Subat.2016 Saat 12:03
Yukarı Dön
oguz7 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 24
  Alıntı oguz7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Temmuz.2013 Saat 15:05
 herkese  acil sifalar diliyorum ...benimde  enisteme  kolon kanseri  teshisi kondu  4.  evrede  imis teshis  5 ay önce  kondu ... kemoterapi tedavisi  basladi tabi   5 aydir ..   son terapiyi  geçen hafta aldi ...10 agustosta  kolonlarina tekrar bakicaklar  hastaligin durumu  tam olarak ortaya  çikicak... 5 ay önce  akciger ,karaciger ve  pankreasada metastaz  yaptigini söylemisti doktorlar ... su an enistemin kilo kaybi çok olmadi islerinide  hala yapmaya  çalisiyo  .... 5 ay önce ilk teshis  kondugunda   hemen günde 1 litreye  yakin  kefir  içmeye  basladi  dogal sütten kendi mayaliyo  sabah ögle aksam  kefir içiyo  kan degerleri içinde  çok iyi  diyor  doktorlar  ...birde bu arada  dogal bitkisel tedavi uygulayan bi profosörden  tedavi de almisti...  günde 1 litreye yakin dogal sÜtten mayalanmis  kefirin  kan degerlerinin güzel çikmasinda  faydasi oldugunu düsünüyorum   10 agustosta  enistemin son durumunu tekrar  yazicam herkse  çok geçmis olsun... 
Yukarı Dön
ali kemal simsek Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ali kemal simsek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Temmuz.2015 Saat 16:10
esim uzun zamandir bagirsak proplemleri yasiyordu doktora gidiyordu ama tam iyilesme olmuyordu bir arkadas tavsiyesi ile antikoil kullanmaya basladi suan durum gayet iyi insallah geçecek çok etkili oldugu için özellikle kanser hastalarina tavsiye ederim
Yukarı Dön
şerif Erdikici Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
  Alıntı şerif Erdikici Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Haziran.2018 Saat 15:10
Öncelilke saygılarımı sunuyorum.
Ben Manisa'da ikamet etmekteyim. Hemoepati alanında çalışmalar yapan değerli bir arkadaşımızın bulduğu kanserle mücadelede başarılı sonuçlar aldığımız ürünümüzle ilgili sizinle irtibata geçmiş bulunuyorum.
Efendim, ürünümüz yaklaşık 10 yıldır klinik araştırmalara konu olmuş, gerek Çapa gerekse Selçuk Üniversitesi Nanoteknoloji bölümlerinde bilimsel incelemelere tabi tutulmuş, TÜBİTAK tarafından 4 bin sayfa raporla araştırması yapılmış bir üründür.
Not:
Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bir prof arkadaşımız ürünle ilgili olarak fareler üzerinde çalışmalar yapmış ve altı gönüllü hasta üzerinde ürünün klinik çalışmasını uygulamış, beşinde başarılı olduğu ifade edilmektedir. ayrıca Kanser Araştırma Vakfı'ndan Dr. Ender Günay'dan da konuyla ilgili bilgi alınabilir. Amacımız hücre yenilenmesini sağlayan ürünümüzü ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktır. İlginiz için teşekkür eder, saygılar sunarım.
Yukarı Dön
truest Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı truest Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Temmuz.2018 Saat 23:35
Peki üzerinde bu kadar araştırma yapılan ürün nedir? Homopatik demişsiniz. Bu konuda Tübitakta raporlanmış bir çalışma hatırlamıyorum.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50