www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Genel Saglik Forumu >Kanserden Korunmak
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kirmizi reishi mantari

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
zekiuzman Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı zekiuzman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kirmizi reishi mantari
    Gönderim Zamanı: 04.Eylül.2013 Saat 22:12
kanser tedavisinde bugun dünya ve doktorlarimiz bitkisel çözümde ortak bir fikirleri var.bizlerde kanser gibi bir cok hastaliklardan dert yanmaktayiz.fakat bugün hasta olmadan dis etkenlerden korunarak saglikli bir yasam sürmek zor.ben sahsen kirmizi mantarin içindeki minarelllerdan vitaminlerden antioksidan maddeleri vücuduma alarak sagligimi korumaya calisiyorum.kirmizi mantari günlük evimizde kullandigimiz ürünleri marketlerden degilde bayi oldugumuz firmadan almaktayim.yaptigim sadece market yerine saglikli ürünleri firmadan almak oldu.ve cocuklarimda esimde annem kayinvalidem ve daha bir cok kisinin kullanimi sonucu lenfoma hastaligindan bile tedavi sonuçlarini gördük ve daha da görmeye devam edecegiz.siz büyüklerimize ve allah rizasi için insanlara bir faydasi olmasi için kesinlikle tavsiye ederim.....

bugun sagligin için zaman ayirmiyorsan gelecekte zaman ve para ayirmak zorunda kalacaksin...UNUTMA

facebookdan   zekiuzman@hotmail.com yazarak bana ulasabilirsiniz saygilarimla
gano excel
Yukarı Dön
ulku Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı ulku Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Kasim.2013 Saat 23:13
babam sss lenfoma nhl. diffüz B büyük hücreli. bu ay 3.kür kemoterapi aldik. Bitkisel tedavi için mustafa eraslan ilebaglantiya geçtim. kirmizi mantar vs. mustafa eraslanin bitkisel tedavisini kullanan var mi?

Düzenleyen ulku - 22.Kasim.2013 Saat 20:24
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50