www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kemoterapi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

herceptin - akilli bomba

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
erkan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı erkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Temmuz.2009 Saat 22:08
akciger kanseri için 6 kür kemoterapi almis ve sigara içmeyen hastalar için TARCEVA isimli ilaç var.tablet olarak aliniyor kutusu 4800tl sgk ödüyor bu sartlardaki hastlara
Yukarı Dön
ümit ve akilli ilaçl Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ümit ve akilli ilaçl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Mayis.2010 Saat 16:36
herceptininin yanisira gögüs kanserinin bir ilaci daha vardir buda alimtadir alimta ilerlemis metaztatik gögüs kanseri için kullanilir ve türkiyede en çok alimta kullanilmaktadir bütün kanser hastalarinin tanisina göre ithal ilaci vardir
Yukarı Dön
ysgua Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı ysgua Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Ocak.2012 Saat 18:58
benim annem de 8 ay önce meme kanseri oldu sol memesini aldilar 6 unite kemoterapi 25 seans isin aldi simdi herceptin e baslandi ama benim anlamadigim her hangibir yerinde metaztas yok ve anneme 51 unite herceptin verecekler 21 gün de bu ilacin pahali bir ilaç oldugunu duydum acaba hastaneler devletten para alabilmek için bu ilac sayisini yukseltiyor olabilirlermi bu konuda yardim istiyorum bilgisi olan varsa çok sevinirim.

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Temmuz.2012 Saat 21:59
Orjinalini yazan: ysgua

benim annem de 8 ay önce meme kanseri oldu sol memesini aldilar 6 unite kemoterapi 25 seans isin aldi simdi herceptin e baslandi ama benim anlamadigim her hangibir yerinde metaztas yok ve anneme 51 unite herceptin verecekler 21 gün de bu ilacin pahali bir ilaç oldugunu duydum acaba hastaneler devletten para alabilmek için bu ilac sayisini yukseltiyor olabilirlermi bu konuda yardim istiyorum bilgisi olan varsa çok sevinirim.

selam kardesim,önce Annemize gecmis olsun,Allah sifalar versin.
bence o ilaci almayin, ben o ilacin kanseri yada tümörün yenecegine inanmiyorum, ,su an evinizde hasta varmi ?
Annen ne durumda su an ? bütün kanser tedavileri vucudu okadar yiyorki anlatilmaz,bunu söylemiyorlar bizlere,
bak kardesim Annenin sikayeti ne olursa olsun beni haberdar et san söyliyeceklerim var,bana mail at yada mesaj.
emailim ;

sam1@live.de

bana ev telini gönder ama cep olmasin ben Almanyadan katiliyorum,
evleri flat ile ariyorum,
Annenizin Amaliyatindan iki ay önce tanissaydik Anneniz su Amaliytsiz ve kayipsiz saglikta idi gercekten,
dedim ya ban telinizi verin size anlatayim,
saygilar

Yukarı Dön
Matador87 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı Matador87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Mayis.2013 Saat 12:48
Herceptin 100 adet son kullanma tarihi 2016 ve 800 TL den iletisim için 0552 054 01 71
Yukarı Dön
borabülent Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
  Alıntı borabülent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Agustos.2013 Saat 09:24
kardes ölüm korkusu sarmasin.allahtan geldik allaha dönecegiz er veya geç.ama dün memleketim adanada tatildeydim yeni birseyle tanistim.ve doktorlarin bunu geri götürün umut yok tedavi yapamayiz dedigi hasta 3ay içinde iyilesti.ve bi kisiye daha sahit oldum.yani kanseri 3 ay içinde yenebilirsiniz.hemde her türlü kanseri yenebilirsiniz.6 ay önce dayimin oglu anlatmistida inanmamistim.simdi ayni ilaci arkadasimin annesi kanser onda deniyecegim insallah.tabi kabul ederlerse bakalim 2   3 ay içinde ne olacak.bence garanti iyilesir.05339530485
Yukarı Dön
Enoant Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Enoant Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Temmuz.2015 Saat 10:51
Merhaba arkadaslar,
Rusya ve Ukrayna arasinda yasanan sikintilardan dolayi ithalati durdurulan ENOANT ürününden kisitli miktarda getirme sansim oluyor, iletisim için 0555 449 92 94 ya da enoantistanbul@gmail.com dan iletisime geçebilirsiniz.
Bilmeyenler için enoant hakkinda yazi yolluyorum. hepinize simdiden acil sifalar dilerim.
ENOANT VE KEMOTERAPI
Kemoterapi ve Radyoterapi kanser tedavisinde kullanilan vücuda ciddi zarar veren ancak kanserde alternatifi olmayan tedavi seklidir
Kemoterapi ilaçlari kanser hücrelerini hedef alirken normal hücrelere de zarar vermektedir.
Kemoterapi tedavisi sirasinda zarar gören hücrelerin basinda ;
1- Kemik Iligi( Bu Nedenle Kan Degerleri Düser)
2- Saç Hücreleri (Saçlar Dökülür)
3- Sindirim Sitemi Hücreleri gelmektedir
Doktorlarin Kemoterapi Sirasinda Özellikle Bitkisel Ürün Kullanmamalarinin Nedeni;
Kullanilan Ürünün (Isirgan , Aloe Vera....) kanser önleyici olurken karaciger enzimlerini bozmasi
Normal hücreleri koruyan bir bitkisel tedavi iken kanserli hücreleri de korumasi
Özellikle kemik iliginin baskilanarak çalismasinin engellemesi
vb gibi yan etkiler nedeniyle zaten zor olan kemoterapinin daha da içinden çikilmaz bir hal almasini engellemek amaciyladir.
Üzüm Bu Açidan Mükemmel Bir Meyvedir.
Ancak Her Üzüm Degil.
Enoant Yaklasik Olarak 26 Kilo Üzüme Esdeger Cabarnet Sauvignon Cinsi Üzümlerden (Ukrayna'da Yetisen) Elde Edilmis Bir Gida Takviyesidir.Içeriginde Hiçbir Katki Maddesi Yoktur.
Kemoterapi Sirasinda Enoant Kullanmanin Avantajlari;
1- Cabarnet Sauvignon cinsi siyah üzümler iliman iklim üzümüdür. Bu üzüm cinsi soguk hava ve mantar enfeksiyonlarina maruz birakilirsa kendini korumak için resveratrol adli maddeyi yogun olarak salgilar.
Bu madde de insan fizyolojisi üzerinde su etkilere sahiptir:
Kanser önleyici ajan olarak literatürlere geçmektedir
Çok Kuvvetli Bir Antioksidandir.
Kemik Iligini Koruyan Ve Çalistiran Ender Maddelerden Biridir.
2- Siyah üzüm halk arasinda kan yapici ve karacigeri koruyucu olarak bilinir. antioksidan aktivitesiyle karaciger korunur.
3- Siyah üzümün içerigindeki etken maddeler vücutta birikmez suyla parçalanip atilir , zehir (toksik) etkisi göstermez.
Yukarı Dön
Nimet Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı Nimet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Haziran.2018 Saat 11:51
Danıştaya dava açıp herceptin ilaç kullanma hakkını kazanan meme kanseri hastası öğretmene nasıl ulaşacağız ? Mahkeme kararını nasıl elde edicez bize yardımcı olursan sevinirim.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50