www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Tedavi Merkezleri Forumu >Istanbul Tedavi Merkezleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Doktor Secimi Konusunda Yardim?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Tugrul Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
  Alıntı Tugrul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Doktor Secimi Konusunda Yardim?
    Gönderim Zamanı: 18.Mayis.2009 Saat 18:44
Merhaba,

Henuz daha yolun basindayim ve doktor seciminde karar vermeye calisiyorum. Istanbul'da akciger kanseri konusunda onereceginiz bir Prof. Dr. varmi ?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ediyorum.

Herkese acil sifalar dilerim.

Saygilarimla,

Yukarı Dön
olive79 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 29
  Alıntı olive79 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mayis.2009 Saat 11:53

merhaba tugrul bey,

geçmis olsun... özel mesajiniza istinaden gerekli bilgileri yazdim umarim isinize yarar. konu ile ilgili her konuda yardimci olmaya hazirim.

sevgiler,
Yukarı Dön
Tugrul Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
  Alıntı Tugrul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mayis.2009 Saat 14:41
Orjinalini yazan: olive79

merhaba tugrul bey,

geçmis olsun... özel mesajiniza istinaden gerekli bilgileri yazdim umarim isinize yarar. konu ile ilgili her konuda yardimci olmaya hazirim.

sevgiler,

Merhaba, cevabiniz icin minnettarim. Size ozel mesaj ile cevap yazdim. Umarim MSN'de gorusuruz.

Bu arada, size yazdigim cevapta belirttigim konuyu burada diger uyeler icinde belirtmek istiyorum. Umarim okuyan ve degerlendiren olur :

Bu forumda GELEN kutunuzda en fazla 5 mesaj bulundurabiliyorsunuz. Eger 5 tane varsa size baska mesaj gelmiyor. Insanlar size ulasamiyor ve siz bunu farkedemiyorsunuz bile.  Ben bazi uyelere bu sebepten ulasamadim. Dolayisiyla eger size ozel mesaj gelmesini istiyorsaniz, arada sirada gelen kutunuzdaki mesaj sayisini 5'in altina dusurmeniz yani silmeniz gerekmekte.

Herkese acil sifalar diliyorum.

Saygilar,

Yukarı Dön
olive79 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 29
  Alıntı olive79 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Mayis.2009 Saat 09:26

Tugrul Bey, uyariniz için tesekkür ederim. Bende sizin için annemin doktoruyla görüstügümde  Akciger Ca alaninda ihtisas yapmis prof. ismi sorar size bilgi veririm... Ayrica sizin araciliginizla hasta olan arkadaslarim ve hasta yakinlarina seslenmek istiyorum. Bu tip hastaliklarda "moral" çok önemli. Kisi veya hasta yakini kanserle yüzyüze geldigi an sok yasiyor. Neden ben sorusu neden o diye soruyor ve içine kapaniyor... Herseyin kabullenis dönemi vardir. Rabbim derdi verdiyse sifasinida vericektir. Bize düsen isyan etmemek ve hastalikla mücadele etmek için güçlü olmak. Hastalikla mücadele etmek için doktorla olan diyalog çok önemli. Aklina takilan her ne olursa olsun içtenlikle sormak danismak hakkiniz/hakkimiz.... Bunun yani sira arastirmak ve bilinçli olmakta gerekiyor... Bütün hastalarimiza allahtan sifa diliyorum...

geçmis olsun...
Yukarı Dön
derya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı derya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Eylül.2010 Saat 07:59
merhabalar biz de isin basindayiz. annemin dün kolon kanseri oldugunu ve karacigere siçradigini ögrendik lütfen doktor konusunda yardim edin, biz üniversite hastanesine gitmek istiyoruz ama özel randevu nasil alinir bilmiyoruz. istanbuldayiz. marmara su anda tasindigi için orasi olmuyormus. bu arada annemin karacigerine de siçramis ne yapmaliyiz
Yukarı Dön
snnur Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı snnur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Aralik.2011 Saat 10:36
lütfen doktor seçiminde yardim edin ve doktor ziya özele ulsabileyim
bana mesane kanseri oldugum söylendi. mesanemi bir cok yerimden acil ameliyat olmam gerektigi söylendi. yüksek gradeli korsinom mevcut bu konuda bilgisiolan varsa yardimci olun ltfn
Yukarı Dön
flzmxhn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı flzmxhn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Ekim.2013 Saat 09:56
Orjinalini yazan: Tugrul

Orjinalini yazan: olive79

merhaba tugrul bey,

geçmis olsun... özel mesajiniza istinaden gerekli bilgileri yazdim umarim isinize yarar. konu ile ilgili her konuda yardimci olmaya hazirim. sevgiler,
Merhaba, cevabiniz icin minnettarim. Size ozel mesaj ile cevap yazdim. Umarim MSN'de gorusuruz.Bu arada, size yazdigim cevapta belirttigim konuyu burada diger uyeler icinde belirtmek istiyorum. Umarim okuyan ve degerlendiren olur : Bu forumda GELEN kutunuzda en fazla 5 mesaj
bulundurabiliyorsunuz. Eger 5 tane varsa size baska mesaj gelmiyor.
Insanlar size ulasamiyor ve siz bunu farkedemiyorsunuz bile.  Ben bazi uyelere bu sebepten ulasamadim. Dolayisiyla eger size ozel mesaj gelmesini istiyorsaniz, arada sirada gelen kutunuzdaki mesaj sayisini 5'in altina dusurmeniz yani silmeniz gerekmekte.Herkese acil sifalar diliyorum.Saygilar,
SIZDEN RICA ETSEM DOKTOR BILGILERINI BANA MAIL ATABILIRMISINIZ?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50