www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Tedavi Merkezleri Forumu >Iç Anadolu Bölgesi Onkoloji Merkezleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kayseri devlet hastanesi önerilmez

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ezec Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı ezec Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kayseri devlet hastanesi önerilmez
    Gönderim Zamanı: 03.Haziran.2009 Saat 09:19
     babam allah yardimcisi olsun  akciger kanseri. kayseri de devlet hast kemoterapi aldi. vücudunun her yerinde kitleler olustu. gözlerinde geçici feleç oldu.

doktoru 2. kez pat diye yüzüne senin durumun hiçte iyiye gitmiyor amca . durum vahim gibi açiklamalarla moralini sifirlamaktan baska çokta birsey yapmiyor.

dolayisiyla önerilmez. BANA ANKARADA ÖNEREBILECEGINIZ BIR DOKTOR   HASTANE VARSA ACILEN BILDIRIN LÜTFEN.   
Yukarı Dön
Durmus Sümer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 9
  Alıntı Durmus Sümer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Eylül.2009 Saat 02:29

ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN. AKCIGER KANSERINDEN IYILESMIS BIR TANIDIGIM VAR.DAHA DOGRUSU DAYISINI TANIYORUM.KEMOTERAPIDEN SONRA MANTAR SURUBU IÇTI .6 AY BOYUNCA.SIMDI DURUMU ÇOK IYI.SÜPER. SANADA TAVSIYE EDERIM.HAFIFE ALMA BU UYARIYI.ÇOK ÖNEMLI BIR BESIN BU.

Yukarı Dön
mustafa Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı mustafa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Aralik.2009 Saat 10:23

orda mazlum diye bitane adam var herkese sirtini üfelettiriyor

Yukarı Dön
burak Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı burak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Aralik.2009 Saat 10:24
Shocked
Yukarı Dön
ezec Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı ezec Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Aralik.2009 Saat 11:16
  babam hakkin rahmetine kavustu . allah sizlere ve hastalariniza merhamet etsin hakkinizda hayirlisini versin .ilginize tesekkür ederim.
Yukarı Dön
canan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı canan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Subat.2010 Saat 01:50
Orjinalini yazan: ezec

babam allah yardimcisi olsun  akciger kanseri. kayseri de devlet hast kemoterapi aldi. vücudunun her yerinde kitleler olustu. gözlerinde geçici feleç oldu.

doktoru 2. kez pat diye yüzüne senin durumun hiçte iyiye gitmiyor amca . durum vahim gibi açiklamalarla moralini sifirlamaktan baska çokta birsey yapmiyor.

dolayisiyla önerilmez. BANA ANKARADA ÖNEREBILECEGINIZ BIR DOKTOR   HASTANE VARSA ACILEN BILDIRIN LÜTFEN.   
Yukarı Dön
GÖNÜL ÇELIK Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı GÖNÜL  ÇELIK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Subat.2010 Saat 21:19
      CANAN GEÇMIS OLSUN,
      SANA ÖNERIM   SAMSUN BÜYK ANADOLU HASTANESINDE GÖREV YAPAN PROF.DR.  SERDAL YOL... ISTERSEN BIR ARASTIR DERIM..BENIM ESIMDE ONUN HASTASI 2 AY ÖNCE ESIM MIDE KANSERINDEN AMELIYAT OLDU...MEDIKAL ONKOLOJIYE GITTIK  KEMO VE ISIN ALMAK IÇIN ...GEREK GÖRÜLMEDI  MÜKEMML BIR AMELIYAT YAPMIS DR. DEDILER...AYLIK TAKIBE ALDILAR ESIMI...
       BABANA ACIL SIFALAR DILIYORUM VE TÜM HASTALARADA  YÜCE RABBIM ACI SIFALAR VERSIN
Yukarı Dön
fatih Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı fatih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Mayis.2010 Saat 23:15
acibadem hastanesi onkoloji bölümü war abilerim ablalarim annem meme kanseri oldu cok sükür atlatti oradaki tedaviyle we birde doktorlar hemsireler cok iyimser sürekli moral weriyolar.

kanserli yakininiz warsa ona moral werin hemde cok çünki doktor bana dediki kanserden kurtulmasini istiyorsan anneni güldür herp dedi bunlari uygulayin ltfen herkeze bol sifa wersin allah cok kötü bi duygu.....
Yukarı Dön
fatih Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı fatih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Mayis.2010 Saat 23:16
Orjinalini yazan: fatih

acibadem hastanesi onkoloji bölümü war abilerim ablalarim annem meme kanseri oldu cok sükür atlatti oradaki tedaviyle we birde doktorlar hemsireler cok iyimser sürekli moral weriyolar.

kanserli yakininiz warsa ona moral werin hemde cok çünki doktor bana dediki kanserden kurtulmasini istiyorsan anneni güldür herp dedi bunlari uygulayin ltfen herkeze bol sifa wersin allah cok kötü bi duygu.....
pardon bu kayseride onuda söyleyim unuttum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50