www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Tedavi Merkezleri Forumu >Izmir Tedavi Merkezleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Özel Ege Saglik Hastanesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
CerenKkc Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı CerenKkc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Özel Ege Saglik Hastanesi
    Gönderim Zamanı: 27.Ekim.2013 Saat 01:37
Doktorumuz prof. Dr. Tuncay Göksel. Onkolojide iyi bir doktor olduguu duyarak ona gittik. Ege saglik hastanesinin çokyakininda bir muayenehanesi var. Kemoterapiyi almamiz için bizi ege sagliga yönlendirdi. Doktorumuza güveniyoruz ne derse yapiyoruz ama hastaligimiz akciger kanseri ve beyin metastaI yapmis durumda. Ayni zamandasag kürek kemigine de siçramis durumda oldugundan cerrahi müdahale yapilmadi. Önce beyne radyoterapi sonrasinda ise kemoterapi ile devam ediyoruz. Beyin metastazi oldugundan yasam kalitesinde düsüs hepimizi derinden etkiliyoruz yardimsiz asla kalkamiyor yürüyemiyor. Babamin hastaligini ögrndigmizde dünyamiz yikildi. Burada okuduklarimi yazanlari o kadar iyi anliyorum ki. Insan ne yapacqgini bilemiyor, çaresiz yalniz eksik ve güçsüz hissediyor. Ilk ögrendigimzde isin ile basladik sonra bi sürü seyler arastirdik. " sevki güngör " adinda bir herbalist bulduk manisali ama izmirde de ofisi vardi. Adama güvedik kendinden çok emin konustu onun da dedigi her seye yapmaya hazirdik. Bir ay lik kullanilacak olan ilaçlara 850 lira istedi verdik tabii. Sonrasinda doktorumuza yine de bi soralim dedik. Kullanmaya baslamistik halbuki herbalistn verdigi bitkisel ürünleri. Dktorumuz tuncay bey ise " bitkisel oldugu içn zararlidir diyemem ama kemoterapi ile ayni zamanda kullanilacagi için hangisinin nqsi etkilesim yapacagini bilemeyiz " dedi ve kullanmamizi istemedi onu da biraktik sonra.

Sonrasinda kemoterapimiz için ege sagliga gittik. Kemoterapiden 1 gün önce gidilip kan degerlerne bakiliyor. Ege sagliktaki doktorumuzun adi da " Gürbüz Görümlü" . Hastane muntazam kesinlikle özel hastanede olundugu anlasiliyor. Hersey sistemli . Onkoloji çok yogun ama. Kemoterapi alinirken odalarda bulundum babaminyaninda . Tek yatakli ve çift yatakli ve bir de yataga ihtiayaci olmadan da kemoterapi alabilecek hastalar için tasarlanmis çok harika koltuklardan olusan odalar var. Odalarinda mini buz dolabi, ufak bir mutfak tarzi bisey , refakatçi için koltuk, tv , tuvalet banyo var. Çalisan hemsireler surataizin önde gidenleri. Ya da bize öyleleri denk geldi.

Babam yürüyemedigi için daha dogrusu desteksiz yürüyemedigi için hastane girisinde hemen bir tekerleklli sandalye getiren bi hasta bakici geliveriyor ve size eslik ediyor.

Bu hesaplari yapmak ya da bu konular hakkinda fikir sahibi olmak bile çok aci ama herkes gibi ben de ögrendigimde yani 2 ay önce biseyler arastirmaya çalismistim. Belki birileri de benim yazdiklarimdan dolayi fikir sahibi olur na göre karar verir.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50