www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Tamamlayici Tip Forumu >Bitkisel Destek Ürünleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bitkisel kürler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Tugrul Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
  Alıntı Tugrul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Nisan.2011 Saat 20:01
Orjinalini yazan: nesimm

s.a.arkadaslar..alternatif tedavi denilince neden insanlar para tuzagi diyorlarda tibbi tedaviye ses çikaramiyorlar anlamiyorum..basitçe bir iki bilgi aktarayim..Çektirdiginiz bir tomografi size %1 den % 10 a kadar kanser olma firsatini yakalama lüksü veriyor!! Yaptirdiginiz her kemoterapi ve radyoterapi sizin bagisiklik sisteminizi her kullanim da % lik ifadelerle tespit edilecek sekilde yok ediyor..Ve isin ilginci doktorlar size;artik yapacak birsey yok üzgünüz çok mücadele ettik ama olmadi,takdiri ilahi (inanmadiklari takdiri ilahi) diyeceklerdir.Sizde UMUT ya bitkisel tedaviye yöneleceksiniz.buisleri yapan insanlarin bir yanlisi hastayi hastane tedavisinden birsey çikmayan hastalari kabul etmeleri.çünkü hastanin bagisiklik sistemi bitmis.Bu saatten sonra sabnun dahi olmaz ama siz de umut ariyorsunuz.sonra ...haram olsun verdigimiz paralara diyeceksiniz....karalama yapacaksiniz..neden? ise yaramadi diye..Karalasaniza onkoloji servislerinde sayelerinde hergün ölen 4-5 hastanin sorumlularini...  hadi tartisin simdi ben kuyuya bir tas attim çikarin.  ben bunlari esim öldükten sonra yaziyorum,aynilarini yasadim.gün be gün vücut degerlerine baktirdik.kemoterapide ve isinda...doktor nasilsa yatan herhastadan parasini kazaniyor sen bilsen de bilmesen de... HIÇ AMA HIÇ KIMSE BIR BASKASINI KARALAMAYA HAKKI YOK.ÖNCE BU HASTALIK NEDIR ONU ÖGRENSIN.GOKTORUN AGZINA BAKMASIN....Aslinda basit bir tedavisi varmis ama giden gelmiyorki...

Basiniz sagolsun Nesim Bey.

Eger sizi uzmeyecekse, bir sorum olacak. Basit bir tedavisi varmis demissiniz, aciklayabilirseniz sevinirim.

Yukarı Dön
nisa Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı nisa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Mayis.2011 Saat 00:05
selamlar,tüm hastalara acil sifalar diliyor ve dualarimizi eksik etmiyoruz.Bu siteye yeni üye oldum ailemden birinde var kanser ve tedaviye devam ediyor.ilgimi çekti nesimm beyin yazilari.kendisi MMS isimli bir sividan bahsediyor.bu siviyi ben duydum.Ankaraliyim, bu siviyi bir arkadasim su an arastiriyor,kullanan bir kaç kisiye ulasmis ve ben de merak ediyorum.Basit mi?tabiiki insani sasirtir.Arastirmak lazim.Bitkisel tedavi olayinda maalesef sarlatan tipler çok ama bu süreci iyi degerlendirenler de var.Önemli olan gerçekten bagsiklik sistemi çökmeden bu sistemi nasil kullanacagini bilmek,iyi arastirmak.artik kim ne yapacagini bilemez durumda ve umut diye nereye gidecegini insanlar maalesef bilmiyor.Biz bu konulari hep tartisa duralim maalesef ki bitmez.Tek dilegimiz Rabbimin tüm bu amansiz hastalara sifa vermesi.
Yukarı Dön
su Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 11
  Alıntı su Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Haziran.2012 Saat 23:19
isirgan ve çörek otu tohumu kullanan var mi
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Temmuz.2012 Saat 22:17
Orjinalini yazan: su

var benim babam kullandi ,ve cörek otunun yagini neredyse gidiyordu,
kansere tümöre hic faydsi yok.
baska yöntemle babami kurtardik Allaha sükürler olsun,
ben size mesaj atmistim, okudunuzmu,
gercek odur iste,ben ondan tesirlisini tanimam,
bu bir gercektir,
Saygilar
Yukarı Dön
imonit Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı imonit Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Eylül.2012 Saat 21:50
arkadasim var diye yazmissin nedir aciklarmisin
Yukarı Dön
imonit Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı imonit Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Eylül.2012 Saat 21:53
babami kurtardik demenbile bir ümit kapisi gibi lütfen bana da bi mesaj atarmisin bende bir sürü bitkisel kullaniyorum
ama hangisinin ne faydasi   olaçak mechul ançak deniyorum
kullanip fayda gördüyseniz lütfen bilgi verin   imonit@mynet.com
Yukarı Dön
cigdem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 13
  Alıntı cigdem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Kasim.2012 Saat 15:05
Orjinalini yazan:

Orjinalini yazan: su

var benim babam kullandi ,ve cörek otunun yagini neredyse gidiyordu,
kansere tümöre hic faydsi yok.
baska yöntemle babami kurtardik Allaha sükürler olsun,
ben size mesaj atmistim, okudunuzmu,
gercek odur iste,ben ondan tesirlisini tanimam,
bu bir gercektir,
Saygilar

bi ürünün reklamini yapmak için özel mesaj atmistir
bu msjdan bi umut eklemeyin bence