www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bagirsak kanserini yendim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Merve Dilek Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Merve Dilek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bagirsak kanserini yendim
    Gönderim Zamanı: 11.Ekim.2008 Saat 20:02
YAKLASIK BIRBUÇUK SENE ÖNCE KABIZLIK KARIN AGRISI ILE BAGIRSAK KANSERI TESHISI KONDU. aMELIYAT SONRASI KEMOTERAPI OLDUM. kONTROLLERIMDE HERSEY TEMIZLENMIS. tEDAVIYI ÇAPA ONKOLOJIDE OLDUM. TAVSIYE EDIYORUM.
Yukarı Dön
DERYA Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı DERYA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Ekim.2008 Saat 11:31
BENDE BAGIRSAK KANSERIYIM.K.T ALACAGIM KORKUYORUM.
Yukarı Dön
fincan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı fincan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Aralik.2008 Saat 10:27

rektum kanseriydim.bir sene evvel çikti.mayis ayina kadar kt oldum.mayista ilk ameliyat oldum.sonra tekrar kt gördüm.bu arada geçici olarak torba taktim.kasim da ikinci ameliyatimi oldum torba çikarildi .su an çok iyiyim.2 ameliyat sonucu sonuçlarim temiz çikti.yani KANSERI YENDIM.darisi tüm hastalarin basina.Smile

Yukarı Dön
fameka Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı fameka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Ocak.2009 Saat 03:40
Öncelikle hepimize geçmis olsun diliyorum.Ben foruma yeni üye oldum.Annemin kolon kanseri rahatsizligi var.Ben sizlere sunu sormak istiyorum.bagirsak kanserine hangi evrelerde yakalanmistiniz?Hangi tedavileri aldiniz? 
Yukarı Dön
fincan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı fincan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Ocak.2009 Saat 22:03
3 evre
Yukarı Dön
serdal sahiner Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı serdal sahiner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Ocak.2009 Saat 12:02
arkadaslar selamlar herkeze geçmis olsun  ,ablam 1978 lenf kanserini yendi [ank ünüv  tip fak.  ]1992 de memenin duktal karsinomundan mastektomi oldu , 2004 te beyinde  lezyon oldu 2005 te ciltte merestaz. oyuz yildir ugrasmaktayiz.suan bir çok hormon ilaci kullandi  armidex ,zemato ,temoksifen, endokrin  vs hala mucadale devam ediyor. bu hastalikta doktorunuzu asla birakmayin .isin özü ömür boyu kontrol........bilginize
Yukarı Dön
berk yaman Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı berk yaman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Nisan.2009 Saat 12:07
benim babamda kolon kanseri 15 ay oldu hersey çok güzeldi son kontrolerinde karacigerinde tek nokta metastaz saplandi su an yeniden kemoterapiye baslandi doktor tek noktada oldugu için önce kemo. yapip sonra karacigerdekinide yakariz dedi acaba bu sekilde hiç iylesen oldumu yani karciger met. sonrasi bu hayatta hersey babamiz allah herkese acil sifalar versin
Yukarı Dön
deniz Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı deniz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 00:17

öncelikle herkese geçmis olsun.. acil sifalar versin benim babamada kolon kan.. dendi adi bile anmak istemiyorum bu ayin 20sinde ameliyat oldu.. insallah iyilesicek merak ettigim kemoterapi agir bir tedavi mi hastayi yoruyormu..

Yukarı Dön
Dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
  Alıntı Dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Nisan.2009 Saat 21:50
Tüm rahatsiz arkadaslarima ve yakinlarina allahtan acil sifalar dilerim.
Allah yardimcimiz olsun.
Yukarı Dön
Fulya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 19
  Alıntı Fulya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Haziran.2009 Saat 23:29

Öncelikle hepimize geçmis olsun diliyorum.

4 ay önce babamin primer odagi belli olmayan karin zari teshisi kondu. hastalik 4. evrede sadece ömür uzatmak için kt alicak dedi doktor.

Doktorlar iyi konusmuyor. Kan degerlerimiz sürekli düsük 21 günde alacagimiz kt  sürekli erteleniyor. Babam 30 kilo verdi çok halsiz bunlar normalmii? kemoterapidenmi sonradan falan geçermi yalvaririm içimi rahatlaticak bisiler söyleyin ?

Umudumu hiç kaybetmedim iyi olucak babam Allah hepimize yardim etsin....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50