www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bagirsak kanserini yendim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Phosphore Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı Phosphore Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Haziran.2009 Saat 21:39
Hiç kimse kimsenin ömrünü biçeemez onlar ne derlerse desin bosver sen..Metastazli yillarca yasayan insanlar var. Hatta öyle hikayeler duydum ki; hastanin sedyesini getriren tasiyan insanlar ölmüs ama kanserli hasta hala hayatta..Annem bu hsatalikta hep olumsuzluklar yasadi..Ama gözgöze el eleyiz ve ayrilmaya niyetimiz YOK, birakamaz beni biliyorum Big%20smile
Yukarı Dön
deniz Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı deniz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Aralik.2009 Saat 19:48
colon ca yi yendim kontrollerdeyim
Yukarı Dön
merhaba Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı merhaba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Aralik.2009 Saat 11:45

umutlarinizi bitirmeyin kötü seyler okumayin ve düsünmeyin kanser denilen illet kisiye göre degisiklik gösterebiliyor sadece moral ve beslenmeye dikkat ederek ve olumlu düsünerek kontrolleri aksatmayin ümidimiz biterse biz  biteriz çok güzel örneklerde var çevremizde bakmak yeterli...herkese acil sifalar

Yukarı Dön
ç.kale Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ç.kale Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Aralik.2009 Saat 11:37
merhaba benim de babamda böbrek kanseriymis bize söylememis, böbrekten koluna atlamis, biz saniyoruzki kolu kirildi meger kanserden kirilmis ve lifi kopmus. kolunda kanser çikinca doktorlar arastirma yapmislar nerden geldigini anlamak için.Meger böbrekte baslamis kanser.Ama kendi kendine prosedürü bekleyerek tedavi olmaya kalkismis babacim.Bizi üzmek istememis.Tabi çok zaman kaybetmis. Sol böbregini almislar. Bize söyledginde kanser bacaklarina siçramisti.Su anda kalçalarinin üzerinde duramiyor.Kesinlikle oturmak yok.Ayakta da 2-3 dak durabiliyor.Sürekli yatiyor.Yatarak yemek yediriyoruz.Sag koluda sisti ve kirikti zaten. Sadece sol kolunu kullanabiliyor.Bacaklari ve kalçalari inanilmaz derecede agriyor.PET sonucu gösterdiki; kanser sag böbrege, boyuna, akcigerlere ve kalçalarina siçramis. Hala bir türlü tedaviye baslayamadik. Sürekli geriye atiyorlar. Simdi Istanbulda Özel bir hastanede radyoterapiye baslayacak çünkü devlet hastanesi çok geriye atti tarihi. Bizde bir an önce baslamasini istiyoruz. Ben hiçbir zaman Allah tan ümidimi kesmedim..
Yasayacak babacim ben inaniyorum..
Yukarı Dön
aybike Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı aybike Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mayis.2010 Saat 22:42
keske sizin kadar umutlu bakabilsem hayata ama hayat öyle bir zor oyununu oynadiki bana artik hiç birseyden zevk alamaz oldum kardesim yumusak doku kanseri snovial duyunca  sok olduk ameliyatla tümörü aldilar ikinci patolojisi temiz çikti tümör bir yere siçrama yapmamisti su anda radyoterapi görüyorum sonrada kematerapi görecek benimkorkum tekrardan nüksederse o kadar kormuyorumki bu sinsi hastalik bir an önce  pesimizi biraksin istiyorum dedim ya sizin kadar umutlu bakamiyorum hayata
Yukarı Dön
dogan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı dogan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Haziran.2010 Saat 23:20
aybike eger umudunu kaybedersen 1-0 yenik basliyorsun demek mucadeleye kime ne olacagini ALLAH bilir kaderimizde ne varsa o yasanacak o korku hepimizde oluyor ama cok abartmamak lazim yaklasik 5 yildir yasiyorum mide kanseriylealistim artik grip gibi cogaldi eskiden adi bilinmiyodu ALLAHIM hakkimizda ne hayirlisiysa versin
Yukarı Dön
hatice Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı hatice Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Haziran.2010 Saat 03:30
arkadaslar kardesim 24 yasinda ve kolon kanseri çok kötü günler yasiyoruz tasli yüzük hücreli diye bir tümör cinsi çok sinsi bir tümör vücudu dirençsiz gördükçe yayiliyor 18 kilo verdi kardesim cerrahimiz batini açti ve karin zarina ince bagirsaga nokta nokta siçrama oldugunu böbrekte tutunma oldugunu ve evrenin 4. evre oldugunu söyledi 4. evrenin uzak organlara siçrama oldugunu okudum bu tümör cinsiyle savsan ve kazanan varmi simdi antepte beslenme  uyguluyolar makat disari alindi kemoterapi radyoterapi olacak tek ümidimiz yasinin genç olusu yani yanit verebilme konusunda allahim kimseye dermensiz dert verme...:(
Yukarı Dön
ÇETIN Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ÇETIN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Temmuz.2010 Saat 00:42

ALLAHTAN ÜMIDI HIÇBIR ZAMAN KESME.BU CANI ALLAH VERDI O NE ZAMAN ISTERSE OZAMAN ALIR.SEN DUALARINI ESIRGEME TEDAVINIZI DE YAPTIRIN GERISI ALLAHIN TAKDIRIDIR.BENDE DUA EDIYORUM HERZAMAN ANNEME VE KANSER HASTALARINA O KANSER HEMDE 1.SIRADA TEHLIKELI PANKREAS KANSERI TIPI.SABIRLAR EYLE YARAB SEN HASTALARINA VE DARDAKI KULLARINA YARDIM EYLE YÜCE ALLAHIM.

Yukarı Dön
Deniz83 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı Deniz83 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Temmuz.2010 Saat 02:01
Rabbim  hepimze acil  sifalar versin..... benim  sorum   bu  hastalik yasi kaç?
Yukarı Dön
Mehmet Serifoglu Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Mehmet Serifoglu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Temmuz.2010 Saat 12:23
31 yasinda 1 sene önce 4. evre kolon kanseri (tasli yüzük hücreli) teshisi kondu. ameliyat sonrasi 6 ay kemoterapi aldim. faydasini gördüm Elhamdülillah. Karin zarinda da birseyler vardi fakat radyoterapi riskli diye yapmamislardi. simdi karin zari için tedaviye baslayacagim insallah.

Her canli ölecek. Sadece sekli degisecek. Kanser olmasaydim baska türlü ölecektim. kaçis yok. O YÜZDEN KANSER OLDUM NE ZAMAN ÖLECEGIM DIYE DÜSÜNEK SAÇMA. Onu bosverin Allah imandan ayirmasin. inançsizlik en kötü kötü hastalik.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50