www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bagirsak kanserini yendim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Mehmet Serifoglu Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Mehmet Serifoglu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Temmuz.2010 Saat 12:25
Deniz83'e...
Bu hastaligin yasi yok. ben yeni dogan bebekte de kolon kanseri gördüm, çok yasli insanlarda da.
Yukarı Dön
hatice Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı hatice Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Agustos.2010 Saat 05:15
kardesim kemoterapiye basladi fakat çok zorlu geçiyor sadece bir umutla bir tanidigimizin kullandigi biseyi yazmak istiyorum size biz hataydayiz suriye samda bir bitki bilimcinin verdigi bir ilaçla tanidigimiz biri 6 yildir doktorlarin verdigi hiç birseyi almadan yasiyor barsagi komple sarmis olmasina ragmen illet adamda k,lo kaybi bile yok birde mersindenbir su getirtiyor ama doktor tedavisi almiyor bizde kemoterapi sonrasi artmayi durdurmak için sama gönderecez kardesimi  eger  fayda görürsek size yazarim umarim hepimiz kurtuluruz bu illetten sevdiklerimizle yaslaniriz..
Yukarı Dön
derya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı derya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Eylül.2010 Saat 07:44
Cry arkadaslar foruma yeni katildim. annem 56 yasinda ve dün bt sonucu kolon kanseri oldugunu karacigere siçradigini ögrendik. sok olduk. annem de hiç kilo kaybi yok. sadece 15 gün öncesinde karni agriyor du. bugün erkan topuz dan randevu aldik ama çok korkuyoruz ne olacak bilmiyoruz. ilk kez kanser olan bir yakinimiz oldu. ne olur yardim edin hangi doktor iyidir, ne yapilmali, ne yapilmamali, yanlis bir sey yapmalarindan çok korkuyorum kolonoskopi gerekli mi
Yukarı Dön
hatice Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı hatice Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Eylül.2010 Saat 17:53
deryacim ilk duydugumuzda bizde ayni durumdaydik ama eger imkaniniz varsa hacettepe üniversitesine ankaraya götürün kolonoskopi mutlaka yapiyolar ama en basiti diyebilirim kolonoskopi ameliyat sonrasi kolon disari alininca hastanin psikplojisini toparlamak çok zor oluyor biz alistik inan erken teshisse kurtulma sansi yüksek yine diyorum türkiyrdeki en iyi doktorlar hacettepede hastaya insan gibi davraniyolar moralini yüksek tutun hastanizin bizim cerrahimiz geçen görüstük kardesimi  her gördügünde inanamadigini çok hayat dolu ve yenecegine inandigini söylüyor kii ilk bize çok yayilmis 4. seviye herseye hazir olun diye ümitlerimizi bitirende oydu yani her insan ölümü tadacak su an kardesim kudret nari yiyor balla karistirip her sabah 1 kasik kemoterapi esnasinda vermiyoruz  bitiikten 2 gün sonra veriyoruz allah su mübarek günlerde hepimize en çok hastalara yardim etsin sifa versin bide bol bol yasini serif okumanizi siddetle öneriyorum inanç kuvvetli olunca allah her zorlugu yok eder
Yukarı Dön
aycan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
  Alıntı aycan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Ekim.2010 Saat 16:00
Merhabalar annem 20 yil önce meme kanseri oldu ameliyat sonrasi radyoterapi gördü dört sene önce kolon kanseri oldugunu ögrendik ameliyat sonrasi kemoterapi görmedi kalin bagirsagin bir kismi alindi.bir sene önce apandist sorunu için ameliyata girdiginde kalin bagirsak yumurtaliklar ve rahim komple alindi 6 aylik kontrol esnasinda karin duvarina tutundugu saptandi karinda sivi birikiyor cok mide bulantisi var hiç bir sey yiyemiyor ve gaz yapici her sey yasak kemoterapi önerdi doktorumuz o kadar halsiz ki kemoterapi esnasinda ne yapabiliriz bir de iscador denilen almanya da kullanilan ilaç hakkinda bilgisi olan var mi yardim alabilirsem cok mutlu olurum
Yukarı Dön
hatice antakya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10
  Alıntı hatice antakya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Mart.2011 Saat 02:35
mehmet kardesim bana kemoterapi disinda hangi tedavileri oldun yazarmisin kardesim kemterapi alamiyor cerrah tüm barsaga sivanmis zirh gibi geçit vermiyor dedi barsak tikali kmoterapide göremiyecek barsak patlarmis çok fazla sivanma varmis bunun baska tedavisi varmi tsk...
Yukarı Dön
yasamenstitu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı yasamenstitu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Nisan.2011 Saat 13:09
Kanser için kesin çözüm bazi kisiler için ...
evet var. Kanser hastasi olan ve birlikte basarili çalistigim hastalarim Türkiye genelinde mevcut.
Su anda Erzurum da dogustan Thalesemi(kan kanseri) olan 8 yasindaki S.K. kanser seviyelerini 30% düsürdük. Ilaçsiz ve yan etkisiz. Tedavimiz devam ediyor. Isteyenler babalari ile görüsebilirler! Herkese geçmis olsun dileklerimle hepinize mutlu ve saglikli bir yasam diliyorum. Kimse Gida ve nefes alimindan dolayi hasta olmayi hak etmiyor, sifa önce Allah dan bizler araciyiz.
Geçmis olsun

Düzenleyen yasamenstitu - 17.Nisan.2011 Saat 13:19
Yukarı Dön
hatice antakya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10
  Alıntı hatice antakya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Nisan.2011 Saat 22:24
kardesimi 9-4-2011de kaybettik henüz 24 yasindaydi hep dua ediyorum artik bu hastalikla savasanlar için bol su içmemek bagirsaginin yapismasina neden oldu ve tümör kuvettlendikçe açilmasini engelledi bol bool su için diyorum 36 gün aç kaldi en son gördügümde bilinci gitmis dili dönmüyordu ölüm raporuna sepsis yazilmis yani kandaki enfeksiyon tüm vucuduna yayilmis antep onkolojide yatti 27 gün biz baska hastaneye götürmedik ama görüp görebileceginiz en ilgisiz hastane durumundan dolayi çikarmnamiza izin vermediler kimse bisey bilmiyo ve cumhurbaskani gibi bir profesörün agzina bakiyo tüm doktorlar ona sormadan su vermiyolar biran önce sifasi bulunsun artik bu illetin 2 yasindaki çocuk bagirsak kanseriydi çektirme artik kimseye rabbimCryCryCryne anzer bali kaldi nede bir sürü bitki ilaciu kurtulan çok ama bi,z çok geç kaldik bagirsak yapisinca zaten bir faydasi olmadi umutlari yikacak bisey yazmak istemedim kimse yakinini kaybetmesin artik tek duam bu herkes için
Yukarı Dön
atilla Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı atilla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Mart.2015 Saat 14:36
Arkadaslar kardesim rektum Kanseri kurtulan arkadaslar hangi evrelerinde tedaviye basladiniz bu konuda bizi bilgilendirirseniz çok sevinirim.Birde hangi hastaneyi önerirsiniz.
Yukarı Dön
3234 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı 3234 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Haziran.2015 Saat 21:42
Babam 78 yasinda bugün kolon kanseri teshisi konuldu.Kalin bagirsanginda 0-3 cm boyutunda 8 adet regal 2 kasede içinde bulunmustur.Ne yapmaliyiz doktorlar torbali ameliyat diyor bende yaptirmak istemiyorum lütfen bana yardimci olurmusunuz Eskisehirde oturuyorum hangi hastanede ameliyat yaptirmayi önerirsiniz
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50