www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bagirsak kanserini yendim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
atilla Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı atilla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Eylül.2015 Saat 13:09
Benim Kardesim Ankara Üniversitesinde ameliyat oldu.Imkaniniz varsa Ankara ya götürün.Kaliteli cerrahlar var.
Yukarı Dön
Asli Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Asli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Ocak.2016 Saat 11:55
Iyi gunler babama kolon konseri teshisi kondu.ameliyat oldu bagirsagi disarda suanda patoloji sonucunda lenf bezlerine siçradigi ve hemen kemoterapi ve isin tedavisine baslanmasi gerektigi soylendi bu durumda olan var mi lutfen cvp yazin
Yukarı Dön
ayse Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ayse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Mart.2016 Saat 23:26
Merhabalar, bundan 1,5 sene önce anneme kolon kanseri tanisi konuldu internetten arastirmadigim seyi kalmadi bu hastaligin.. Doktorlar bagirsaktaki kitleyi ameliyatla alip bagirsagi disari çikaracaklarini söylediler, dünya basimiza yikildi. Sonra annem ameliyat oldu bagirsak disari alindi ilk 1 ay zorluklar yasadik daha sonrasinda alistik artik benim yardimimim olmadan kendi isini yapabiliyordu.11 ay bu sekilde yasadi daha sonra içeri aldilar çok sükür. 6 ay kemoterapi aldi. Inani, umudunuzunu kaybetmeyin, dua edin her sey yoluna girecek. Biz bu hastaligi yendik. Simdi sira sizde. Rabbim sifa versin bütün hastalara.
Yukarı Dön
çağrı Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı çağrı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Eylül.2016 Saat 07:52
sağlıklı günler Annem 3 sene evvel bagırsagı kapandı ameliyatla kanserli bölge aldırdık . daha sonra akciğer (6cm 4cm 4cm cok büyümüş yani) böbrek karın zarı karaciğere sıçramış oldugunu öğrendik 24 kt aldı ama bir fayda göremedi bu süreç zarfında kemik metastazı oluştu şu anda çok ama çok ağrılı günler yaşıyor ben devlet memuruyum annemin raporuyla 3 aylık refakatçi izni alıp yanına geldim şimdi günlük buğday çimi reişa mantarı roka karbonatlı su ile kendim tedavi etmeye çalışasacağım doktor 6 ay ömrü var yok dedi ama vazgeçmiyorum inşallah iyi edeceğim annemi daha sonradan şifa bulup bulmadığı ile ilgili buraya yazmaya çalışacağım nasıl bir illet olduğunu çok iyi bilen biri olarak hepinize acil şifalar diliyorum

(VAZGEÇTİĞİN ANDA KAYBETMİŞŞİN DEMEKTİR YARINA ÇIKMAZ DENSE BİLE BİR SONRAKİ GÜNE BİRLİKTE ULAŞALIM DİYEN YAKINLARDAN OLMANIZ DİLEĞİYLE)
Yukarı Dön
ayşeee Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ayşeee Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Kasim.2016 Saat 12:33
benim babam 46 yasında dışkısında kan geldi diye doktora gitt endoskobi yapıldı patoloji sonucu bekliyorz ama doktor % 90 kanser oldugunu soyledi ankaraya ışın tedavisine gönderecek ne yapacağımızı bilmiyoruz bu hastalığı yenebilecek miyiz canı çok yanar mı hangi hastaneye gitmeliyiz ne kadar süreli bi tedavi lütfen yardmci olurmusunuz
Yukarı Dön
serkan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı serkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralik.2016 Saat 05:21
Bütün herkeze Allah Şifa versin
Yukarı Dön
Hakan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Hakan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Subat.2017 Saat 11:28
Ben kurtuldum çok şükür kendi imkanlarımla çok ağrılı bir illet arkadaşlar yardım ihtiyacı olan varsa arasın para talep etmiyorum bu ağrıyı bizzat çeken biriyim anlıyorum       0542 568 7592
Yukarı Dön
Kadriye Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Kadriye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Nisan.2017 Saat 13:16
Kacinci evrede yakalandiniz acaba
Yukarı Dön
ibrhm64 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı ibrhm64 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Aralik.2017 Saat 08:21
Merhaba Merve Hanım. Öncelikle çok geçmiş olsun umarım bidaha böyle bi hastalığı ne siz ne cevrenizde ki insanlar yaşar. Şuan benim abim kalın bağırsak kisti taşıyor. Doktor büyük olasilikla kötü huylu dedi sonrası ameliyat ve kemoterapi. Abim 35 yaşında sizce nasil olur bu tedaviler bi ise yarar mi. Siz neler yaşadınız yardımcı olursanız cok sevinirinm
Yukarı Dön
asyam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı asyam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Aralik.2017 Saat 17:16
slm bağırsak ameliyatı geçirdim tekrar çıkarmıolurmusunuz siz ne kullandınız yardımcı
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50