www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

nolur ölme baba

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
MEHMET Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 12
  Alıntı MEHMET Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Subat.2010 Saat 00:16
Akciger CA.için TEMOTERAPI denen bir uygulama var.Belki faydali olur.Arastirilmasini tavsiye ederim..Geçmis olsun..
Yukarı Dön
SEVGI Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı SEVGI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Subat.2010 Saat 01:05
ANNEME 6 AY ÖMRÜ KALDI DEDILER INANMIYORUM YAA NERDEN BILIYOLAR ÇOK KIZIYORUM BÖYLE SEYE VE ANNEM SUAN ÇOK IYI ÖLMEDI KEMIGINDEDE VAR BEYNINDEDE VAR CIGERLERINDEDE VAR AMA ÖLMEDI 4.EVREDE YOGUN BAKIMADA GIRDI 10 GÜN HIÇ UYANMADAN DURDU ÖLÜCEK DEDILER AMA ÖLMEDIIII.BIRDE INSANLAR NE YAPACAKLARINI SASIRIYOLAR KANSERI HEP DUYMUSLAR AMA KENDI BASLARINA GELDIKLERINDE ÖGRENMISLER KANSER NE DEMEK AMA SITEYE BI GIRIYOLAR YOK BENIM BABAM ÖLDÜ BENIM ANNEM ÖLDÜ BENIM KARDESIM ÖLDÜ DIYEREK INSANLARIN UMUTLARINI TÜKETIYOSUNUZ IYI OLACAKLAR SÜKRETMEYI BILMEK GEREKIR
EVET ANNEM HASTA AMA ONA BAKACAK BI KIZI VAR YA KIMSESI OLMASAYDI EVET ANNEM HASTA AMA YÜRÜYO KONUSUYO GÜLÜYO AGLIYO YA BUNLARIDA KAYBETSEYDI ALLAH HER ZAMAN DAHA KÖTÜSÜNDEN KORUSUN ÜMIDINI KAYBETME HERKEZLE BABANI BIR TUTMA O SENIN BABAN VE BENIM BABAM BASKA BENMI BABAM GÜÇLÜ DIYE DÜSÜN VE IYI OLUCAK  YAA BISEY DIYIM MII ANNEM YOGUN BAKIMDAN ÇIKTI YAZIN BEN ONU DENIZE GÖTÜRDÜM VEE SENDE BABANI GÖTÜRÜRSÜN :))
Yukarı Dön
zeynepk Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı zeynepk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Nisan.2010 Saat 10:54
Merhaba,
Allahim hastalarimiza aci çektirmesin.Benim babamin Akçiger kanseri oldugunu  1 ay önce ögrendik.Beyne ve kemiklere siçramis ve 4. evrede...Bey'in için isin tedavisi görüyor.Fakat Akçiger tedavisi  için kalp yetmezligi oldugu için kemoterapi alamiyor :( Babamin agrilari çok oldugundan agri polikinligine götürdük ve ilaç verdiler.3 gündür fazla aci çekmiyor DR.un verdigi ilaçlar sayesinde...Eger hastanizin agrisi çoksa bence Agri polikinligine gidin..Birazda olsa acilari hafifliyor.Arkadaslar zor yaziyorum ama 4.evre,beyin ve kemiklerde de kanser siçramis,kemoterapi de alamiyor ne kadar yasayabilir..Dr a dilim soramiyor bu soruyu Cry 
Yukarı Dön
yasemenim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17
  Alıntı yasemenim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Nisan.2010 Saat 15:10
Allah'tan acil sifalar diliyorum tüm hastalarimiza.Zeynepcim simdi sen ne kadar ömrünün kaldigini merak ediyorsun ama emin ol onu bildikten sonra daha fazla aci çekiyor insan...
En iyisi bol bol dua et.Gerçek mümin ne erken gelen ölüme nede fazla verilen ömre itibar eder.Rabbim hayirlisini versin insallah.
Güçlü ol ve sabret,dua et , sükret
Rabbim hepimizin yardimcisidir.
YaSeMeN
Yukarı Dön
zeynepk Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı zeynepk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Nisan.2010 Saat 17:35

Evet dogru söylüyorsun...Bol bol dua etmem,etmemiz lazim..Allah'imin verdigi yasam sürecimiz ne uzar nede kisalir..Insassal aci çekmez,çekmezler.Allah'im hem hastalarimizin hemde hasta yakinlarinin yardimcisi olsun,sabir versin

Yukarı Dön
furkan.esen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
  Alıntı furkan.esen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Nisan.2010 Saat 02:13
merhaba zeynep, ismim furkan.ben bu forumu açan kisiyim ( forumun basindaki ilk mesaj ).babanla ilgili yazdiklarin, babamin belirtileri ve reaksiyonlariyla tamamen ayni.aramizdaki tek fark,senin suan yasadigin baslangici benim geçen sene 26 aralikta yasamis olmam..bilgi alisverisinde bulunmak istersen numarami yaziyorum.ayrica moonlight rumuzlu olan arkadas sende arayabilirsin.senin babanin durumu ile ilgilide meraktayim.zira uzun zamandir buraya girmedim ( girmek istemedim ).yardimci olabilecegim ve yardim alabilecegim tüm arkadaslarda arayabilir.ALLAH hepimizin yardimcisi olsun... 
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı furkan.esen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Nisan.2010 Saat 02:20
0531 237 07 03  furkan esen
Yukarı Dön
Dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
  Alıntı Dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Nisan.2010 Saat 00:00
Orjinalini yazan: SEVGI

SITEYE BI GIRIYOLAR YOK BENIM BABAM ÖLDÜ BENIM ANNEM ÖLDÜ BENIM KARDESIM ÖLDÜ DIYEREK INSANLARIN UMUTLARINI TÜKETIYOSUNUZ IYI OLACAKLAR SÜKRETMEYI BILMEK GEREKIR

Insanlar bunu söylüyorsa sevdiklerini kaybettikleri için söylüyorlar.Sizin moraliniz yüksek olacak diye aksinemi hareket etmeleri gerekiyor.Lütfen.Aci çeken sadece siz degilsiniz.
Insanlari bilinçsizce yargilamak bu kadar kolay olmamali.
Burada yazilanlar umudunuzun tükenmesine sebeb oluyorsa,siteye girmeyin,yazilanlari okumayin olsun bitsin.Bu arada 50 yasinda biri olarak sükretmenin ne demek oldugunu iyi bilirim.Hayatimin son bir yili her dakika allahima yalvarmak ve sükretmekle geçti.Allah bütün dualari duyarmis ama bazen cevabi HAYIR oluyor iste.

Allah yardimcimiz olsun.
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı furkan.esen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Mayis.2010 Saat 22:45
Arkadaslar sitede yer alan moonlight rumuzlu aylin arkadasimizin babasi dün gece sabaha karsi HAK'kin rahmetine kavustu.sizlere buradan güzel seyler yazmak isterdim ama acilari paylasmakta bizlerin görevi diye düsünmekteyim.ALLAH hepimizin yardimcisi olsun..ALLAH rahmet eylesin..
Yukarı Dön
zeynepk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı zeynepk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Mayis.2010 Saat 22:51
Canim inan ne yazacagimi bilemiyorum.Allah'im sabir versin.Yüce rabbim insallah babani cennetinde en güzel yerinde  olmasini nasip eder...Ne desem su an bos,anlamsiz biliyorum....Sana ve ailene sabirlar diliyorum...
Zeynep
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50